
parszywek [ Legionista ]
Sprzedam Gry na PC i Film!
Nadchodzą święta, więc czas rozpocząć małą wyprzedaż gier/filmów by zarobić na nowe. ^^
Tak więc jak w temacie mam do sprzedania:
- Beijing 2008 (20-25zł)
- Lords of the Realm (5-6zł)
- RollerCoaster Tycoon 2: Złota Edycja (10-15zł)
I jeszcze jak już piszę ten wątek dodam ofertę sprzedaży filmu:
- Harry Potter i Kamień Filozoficzny (video) (10zł)
Zdjęcia na prośbę mogę wysłać. Jeżeli ktoś będzie chętny kupić, mogę wystawić na allegro. ;)
Koszt przesyłki jednego przedmiotu: 7zł (polecony + priorytet) w kopercie bąbelkowej.
parszywek [ Legionista ]
No tak zapomniałem podać:
GG: 9999245 (piszcie nawet jak będę niedostępny)
e-mail: [email protected]

parszywek [ Legionista ]
UP! Mogę też wymienić te gry na inne!
Nike1980 [ Nike Air ]
już sam twój nick odstrasza od kupna tych gier
parszywek [ Legionista ]
Nike szkoda, że cię nie odstraszył na tyle, żebyś w ogóle tu nie wchodził.
UP!
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Za drogo chlopie na allegro sa po 5 zl