GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam Gry na PC i Film!

30.11.2009
22:06
smile
[1]

parszywek [ Legionista ]

Sprzedam Gry na PC i Film!

Nadchodzą święta, więc czas rozpocząć małą wyprzedaż gier/filmów by zarobić na nowe. ^^

Tak więc jak w temacie mam do sprzedania:
- Beijing 2008 (20-25zł)
- Lords of the Realm (5-6zł)
- RollerCoaster Tycoon 2: Złota Edycja (10-15zł)

I jeszcze jak już piszę ten wątek dodam ofertę sprzedaży filmu:
- Harry Potter i Kamień Filozoficzny (video) (10zł)

Zdjęcia na prośbę mogę wysłać. Jeżeli ktoś będzie chętny kupić, mogę wystawić na allegro. ;)

Koszt przesyłki jednego przedmiotu: 7zł (polecony + priorytet) w kopercie bąbelkowej.

30.11.2009
22:27
[2]

parszywek [ Legionista ]

No tak zapomniałem podać:
GG: 9999245 (piszcie nawet jak będę niedostępny)
e-mail: [email protected]

01.12.2009
13:17
smile
[3]

parszywek [ Legionista ]

UP! Mogę też wymienić te gry na inne!

01.12.2009
13:51
[4]

Nike1980 [ Nike Air ]

już sam twój nick odstrasza od kupna tych gier

02.12.2009
09:46
[5]

parszywek [ Legionista ]

Nike szkoda, że cię nie odstraszył na tyle, żebyś w ogóle tu nie wchodził.

UP!

02.12.2009
16:07
[6]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Za drogo chlopie na allegro sa po 5 zl

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.