GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Umowy na grę!

30.11.2009
21:10
smile
[1]

Oromu [ Generaďż˝ ]

Umowy na grę!

Wiem, że niezbyt profesjonalnie podchodzę do tego wątku... ale w każdym razie... w tym wątku umawiajcie się na gry np. "zagra ktoś ze mną dzisiaj o 20?" no i jak się jakaś osoba zgodzi to wymieniacie się gamertagami i o umówionej godzinie gracie!
PS:ten wątek dotyczy tylko i weyłącznie konsoli Xbox 360!

30.11.2009
21:12
smile
[2]

Oromu [ Generaďż˝ ]

No właśnie ja bym chciał jutro z kimś zagraćw Lotr: Conquest 1 vs 1, albo CoD: 4 1 vs :)
Ok. godziny 15 będę na mojej konsoli xD mój gamer tag to FadedLord Vader jest ktoś chętny? Też prześlijcie swoje tagi!

30.11.2009
21:12
smile
[3]

Oromu [ Generaďż˝ ]

CoD 4 *1 vs 1

30.11.2009
21:15
[4]

Damian1539 [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9142709&N=1

Może tam spróbuj?

30.11.2009
21:30
[5]

herflik26 [ Konsul ]

Oromu--> ja mogę zagrac w CoD 4 teraz 1vs1

01.12.2009
00:46
smile
[6]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Dziwny tytuł. Myślałem, że tu ktoś chce sprzedawać pomysły czy coś takiego :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.