
Oromu [ Generaďż˝ ]
Umowy na grę!
Wiem, że niezbyt profesjonalnie podchodzę do tego wątku... ale w każdym razie... w tym wątku umawiajcie się na gry np. "zagra ktoś ze mną dzisiaj o 20?" no i jak się jakaś osoba zgodzi to wymieniacie się gamertagami i o umówionej godzinie gracie!
PS:ten wątek dotyczy tylko i weyłącznie konsoli Xbox 360!

Oromu [ Generaďż˝ ]
No właśnie ja bym chciał jutro z kimś zagraćw Lotr: Conquest 1 vs 1, albo CoD: 4 1 vs :)
Ok. godziny 15 będę na mojej konsoli xD mój gamer tag to FadedLord Vader jest ktoś chętny? Też prześlijcie swoje tagi!

Oromu [ Generaďż˝ ]
CoD 4 *1 vs 1
Damian1539 [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9142709&N=1
Może tam spróbuj?
herflik26 [ Konsul ]
Oromu--> ja mogę zagrac w CoD 4 teraz 1vs1

Kosiciel [ Generaďż˝ ]
Dziwny tytuł. Myślałem, że tu ktoś chce sprzedawać pomysły czy coś takiego :D