GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOCY

30.11.2009
20:44
smile
[1]

lewy mafia [ Legionista ]

POMOCY

Mam mafie 1.2tak pisze w notatniku i nie dam aktywowac koduw co terezba zrobix moze jaki trainer

30.11.2009
20:48
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

30.11.2009
20:54
[3]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Do you speak polish? Z twojiej paplaniiinnły nicz niex zrozumialemłb.

01.12.2009
00:41
smile
[4]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Koduw zrobix moze aktywowac w notatniku 1.2tak pisze trainer o

Naucz się pisac w naszym szacownym języku, to może ktoś udzieli stosownej porady.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.