
lewy mafia [ Legionista ]
POmocy
Mam wersje mafi 1.2 chyba tak pisze w notatniku . chce aktywowac kody ale nie dam w trakcie gry shift+~ no i niem a trianery zkad sciagne jak sie robi prosze pomuzcie

kulako [ pR0_g4m3r_pL ]
Kody psują przyjemnośc płynącą z gry. A szczególnie gry z takim klimatem jak Mafia...
Rasta' [ L3G3ND ]
POmocy już myślałem że jakiś flejm będzie , a tu lipa : (

Kosiciel [ Generaďż˝ ]
Zabrakło mocy PO :D
zkad niem trianery chyba tak pisze mafi 1.2 sie robi
Jakie to wszystko czytelne :)