GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POmocy

30.11.2009
20:39
smile
[1]

lewy mafia [ Legionista ]

POmocy

Mam wersje mafi 1.2 chyba tak pisze w notatniku . chce aktywowac kody ale nie dam w trakcie gry shift+~ no i niem a trianery zkad sciagne jak sie robi prosze pomuzcie

30.11.2009
20:50
smile
[2]

kulako [ pR0_g4m3r_pL ]

Kody psują przyjemnośc płynącą z gry. A szczególnie gry z takim klimatem jak Mafia...

30.11.2009
20:57
[3]

Rasta' [ L3G3ND ]

POmocy już myślałem że jakiś flejm będzie , a tu lipa : (

01.12.2009
00:43
smile
[4]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Zabrakło mocy PO :D

zkad niem trianery chyba tak pisze mafi 1.2 sie robi

Jakie to wszystko czytelne :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.