Samzabijaka [ 00000000 ]
CDA i pewna gra.
Martwią mnie ostatnio recenzenci CDA, a konkretnie zamartwił mnie niejaki Al ( chodzi mi o recenzje gry Dirt 2 )
Cytuje minusy gry
- dość mało samochodów
- tras w sumie też nie za wiele
Niby nic dziwnego, ale w Game walker ten sam jegomość pisze na wstępie ( cytuje ):
"duża liczba tras i samochodów"
Hehe no to jak wreszcie jest ? Może zapomniał czego recenzję piszę ( z szacunkiem dla jego doświadczenia w kwestii recenzowania gier :)
Druga sprawa:
Divinity II Ego Dragonis
Czytam najpierw recenzję na GOLu niejakiego Karolusa. No OK, gra fajna, wszystko git majonez, ocena 80 % i gitara. Kupuje CDA, patrzę 3/10 i gra beznadziejna, "Prawdziwa droga przez mękę", "Wszystko co najgorsze w komputerowym RPG." i teraz to już sam nic z tego nie rozumiem. jeśli gra naprawdę jest taka zła jak sądzą panowie z CDA to Karolus i nie tylko on powinien to zauważyć a nie wystawić dobrą ocenę. Można się ścierać czy gra jest wspaniała czy prawie cudowna, ale jeśli jeden szanowany recenzent piszę, że gra jest beznadziejna a drugi ( a raczej drudzy )szanowani recenzenci, że gra jest bardzo dobra to coś jest nie tak. Ja rozumiem jednemu się może podobać a drugiemu nie, ale chyba każdy recenzent z doświadczeniem powinien zauważyć i ocenić błędy, idiotyzmy i całkowicie do bani rozwiązania w grze. Nie wiem już sam czy kupić czy nie kupić, ale zauważyłem, że panowie z CDA są bardzo podatni na złość i irytację wywołaną daną grą. Ot taki Risen: niby z początku irytuje by później było coraz lepiej, tutaj niby recenzent bluzga przy biurku, że reszta go ucisza, a mnie tam właśnie Risen z początku wcale nie irytował tak jak kilka innych gier, które według recenzentów CDA powodują złość, irytacje i ogólny ścisk odbytu ze złości. Jeśli mam choć trochę racji to życzę więcej dystansu do gier :)
MagMany [ Wielki Wilk ]
No takie rzeczy się zdarzają. Jednemu gra się spodoba, a drugiemu nie. Osobiście grało mi się bardzo dobrze bez żadnych bluzgów( no może przy jaszczuroczłekach ale tylko chwilę). Wybierz tą recenzję tego recenzenta którego zdanie podzielasz i więcej razy się z nim zgadzałeś.
mariosprinter [ Generaďż˝ ]
To proste.
Divinity II dostała słabą ocenę bo nie jest wydawana przez CD Projekt.
mikAS :) [ Senator ]
[3] haha zauważ że ostatnio w CDA są głównie pełniaki tak jak reklamy od Cenegi :) więc ...
a co do [1] busted !

Konrad312 [ Konsul ]
Są tylko opinie, recenzje to tylko orientacyjna ocena.

sebayogi [ Pretorianin ]
Mariosprinter dobre
Narmo [ nikt ]
[3] haha zauważ że ostatnio w CDA są głównie pełniaki tak jak reklamy od Cenegi :) więc ...
A rok temu były głównie reklamy i pełniaki od CDP. I co z tego?