
africa_unite [ Pretorianin ]
Pomoc z informatyki :D
Jutro mam spr i muszę umieć zrobić coś takiego:
zbuduj wykres funkcji y=x3 +2x2- 3x +1
zbuduj wykres funkcji sinx i cosx na wspólnym obszarze kreślenia
No nie chcę żebyście mi to zrobili tylko powiedzieli JAK to zrobić. Sam nie dam rady :( No wiece 5 z infy by się przydało :D
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Jeśli z informatyki, to na jakim programie? Funkcje to 3 klasa gimnazjum- matematyka.
Jaki program?

africa_unite [ Pretorianin ]
no arkusz kalkulacyjny exel :D

africa_unite [ Pretorianin ]
africa_unite [ Pretorianin ]
No co jest :(
krucyskun [ Pretorianin ]
Nauczyciel tłumaczył, trzeba było słuchać :)
[ed]
ten czas który przeznaczyłeś na czekanie na odpowiedz mogłeś przeznaczyć na zrobienie tego samemu albo znalezienie na necie,
Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Tutaj masz poradnik, jak uzyskac wykres funkcji sinus (btw: jakies 5 sek na google):
Dla cosinusa robisz to samo, tyle ze wybierasz tam cosinusa, a nie sinusa.
Dla podanej przez Ciebie funkcji robisz analogicznie, z tym ze musisz sam ta funkcje zapisac, by excel wyliczyl jej wartosci dla tych argumentow (moga byc inne niz, te dla funkcji sinus, mysle, ze lepiej zeby bylo to argumenty 1,2,3...n), a sam wykres wstawiasz tak samo.
Jesli nie umiesz zapisac tej funkcji w excelu samodzielnie to... no coz widocznie na 5 nie zaslugujesz.
africa_unite [ Pretorianin ]
Dzięki dzięki. Tak właśnie myślałem ale wolałem się upewnić ;)
africa_unite [ Pretorianin ]
Dzięki dzięki wpadła piąteczka ;)
Coś tam jeszcze było z jakimiś kontami i radiami ale dałem radę :D