GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam kilka gier z CD Action.

30.11.2009
18:51
[1]

Marti77 [ ZOOM-ZOOM ]

Sprzedam kilka gier z CD Action.

Kilka gier do sprzedania.



amadi1 --> jakiś czas temu już miałem wystawić i podczas sprawdzania płyt kilka pudełek zostało na podłodze, musiałem wyjść, i , cóż. Nie zjadł do końca ale do użytku już się nie nadawały.

30.11.2009
18:53
smile
[2]

amadi1 [ ElMundo ]

oprócz zaznaczonych w opisie, do których nie mam pudełek(dwa zjadł pies,

Taka jaja tylko w Warszawie

30.11.2009
19:07
[3]

N0wak [ Generaďż˝ ]

Nie można sprzedawać płyt bez czasopisma.

30.11.2009
19:07
[4]

Łysy Samson [ Bass operator ]

[3] można

01.12.2009
15:56
[5]

Marti77 [ ZOOM-ZOOM ]

upik

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.