Marti77 [ ZOOM-ZOOM ]
Sprzedam kilka gier z CD Action.
Kilka gier do sprzedania.
amadi1 --> jakiś czas temu już miałem wystawić i podczas sprawdzania płyt kilka pudełek zostało na podłodze, musiałem wyjść, i , cóż. Nie zjadł do końca ale do użytku już się nie nadawały.

amadi1 [ ElMundo ]
oprócz zaznaczonych w opisie, do których nie mam pudełek(dwa zjadł pies,
Taka jaja tylko w Warszawie
N0wak [ Generaďż˝ ]
Nie można sprzedawać płyt bez czasopisma.
Łysy Samson [ Bass operator ]
[3] można
Marti77 [ ZOOM-ZOOM ]
upik