GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Iga jest w ciazy:(

30.11.2009
18:14
[1]

DarkStar [ magister inzynier ]

Iga jest w ciazy:(

Dla wszystkich wielbicieli talentu Igi to cios w samo serce:( Moje zycie stracilo sens:(

Zapalmy swieczke i polaczmy sie w bolu... [*]



Iga jest w ciazy:( - DarkStar
30.11.2009
18:16
[2]

beowulff [ Legend ]

Mam nadzieje ze alimenty mnie nie wykoncza.....

30.11.2009
18:17
smile
[3]

ribik [ Generaďż˝ ]

Rozumiem, że to i owo ci zwiędnie

30.11.2009
18:19
smile
[4]

ronn [ Legend ]

nie wiedziałem kto to co prawda, ale niezla jest i nie taka stara skoro rocznik 89 :D


Iga jest w ciazy:( - ronn
30.11.2009
18:20
[5]

Reavek [ life coach ]

beo - 'Ojcem dziecka Igi jest jej obecny chłopak.' Czyżbyś wiedział coś więcej niż sama Iga? :>

30.11.2009
18:21
smile
[6]

kociamber [ Music Is Math ]

eee a kto to jest w ogole ? a niech se robi ciazowe sesje dziwka...

30.11.2009
18:21
[7]

Duto ver.2.1 [ Kapelusznik ]

[5]---> A co miała się przyznać?

30.11.2009
18:23
smile
[8]

Reavek [ life coach ]

Duto - nie chcesz chyba powiedzieć że się nie przyznała ponieważ wstydzi się że to akurat z Beo?

30.11.2009
18:23
[9]

dekota [ Konsul ]

OMG... gówno to nas obchodzi .!

30.11.2009
18:23
[10]

PitbullHans [ Legend ]

Podobieństwo po zmyciu tapety ze strachem na wróble - 100%.

spoiler start
Są gusta i guściki.
spoiler stop

30.11.2009
18:24
[11]

hordziak [ Straight Outta Compton ]

Omg, nie wierze! :( Jej cycki obwisną ! Brzuch zrobi się jak balon, a twarz z każdym dniem będzie coraz brzydsza ! WTF? Iga, tak się dać ?
:(

30.11.2009
18:29
[12]

Duto ver.2.1 [ Kapelusznik ]

[8]---> To pozostanie jej tajemnicą... A może pomyślała, że jest zbyt mało medialny? A może zrobiła to dla jego bezpieczeństwa? A zresztą jakby powiedziała byłby w następnej edycji Tańca z Gwiazdami jako osoba, która zrobiła Idze dziecko.

30.11.2009
18:31
[13]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

Nie rozumiem waszej euforii. Ani ona ładna nie jest, ani jakaś szczególnie ciekawa. Ot, taka sobie dziewczynka, która robiąc z siebie to co robi zasłynęła piersiami. Nic więcej nie ma do pokazania. Dziecko to zawsze radość dla rodziców, może wreszcie będzie jej mniej wszędzie.

30.11.2009
18:36
smile
[14]

DarkStar [ magister inzynier ]

hordziak --->
Dokladnie:( Myslalem, ze na zawsze bedzie taka niewinna...:(

Cholera, lubilem sobie rano na rozruch w pracy odpalic efakt i poogladac nowe newsy o Idze, a teraz wszystko szlag trafi...:(

30.11.2009
18:38
smile
[15]

dVk. [ me gusta ]

Codziennie gdy chodze do szkoly, widze lepsze laski od Igi.

30.11.2009
18:39
[16]

DarkStar [ magister inzynier ]

Cieszy mnie to, ale na efakcie ich nie ma

30.11.2009
18:39
[17]

ronn [ Legend ]

codziennie gdy chodze do szkoly, widze lepsze laski od igi

to czemu nie zamieszczasz tu fot? moglbys jeszcze zarobic na tym..

30.11.2009
18:40
smile
[18]

Paul12 [ Buja ]

Zazdroszczę jej dzieciakowi, przynajmniej do końca okresu karmienia.

30.11.2009
18:41
smile
[19]

Deepdelver [ Legend ]

Cóż, ryzyko zawodowe.

30.11.2009
18:46
smile
[20]

DarkStar [ magister inzynier ]

Od pstrykania fotek mozna zajsc?:)

30.11.2009
18:47
[21]

Damian1539 [ Legend ]

[20] Zależy czy z "fleshem".

30.11.2009
18:49
[22]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Pogratulować jej i kolesiowi, którego do siebie dopuściła. Hiszpan w idealnych warunkach.

30.11.2009
19:01
[23]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Jak tak patrze na te wpisy to widze ze wy chyba problemow nie macie i radosne zycie macie.Ma cyca to fakt ale nie na jedna na tym swiecie jest masa ladnych lasek z duzym biustem.Placzecie tak jakbyscie stracili szanse na przespanie sie z nia,co bylo tak prawdopodobne jak to ze Polska bedzie mistrzem swiata w pilke.

30.11.2009
19:02
smile
[24]

raziel88ck [ Legend ]

Hiszpan wyrwał Igę? No ciekawie, ciekawie. :P

30.11.2009
19:10
[25]

krucyskun [ Pretorianin ]

Niezłe suczysko, ale powodu do płaczu nie widzę.

30.11.2009
19:15
smile
[26]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

... [*]

spoiler start
jakaz to tragedia :(
spoiler stop

30.11.2009
19:17
smile
[27]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Tak na serio. Who's Iga?

30.11.2009
19:17
smile
[28]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

<=== [25]

30.11.2009
19:17
smile
[29]

=D=2 [ Legend ]

[1] Po co dałeś cenzurę ?

30.11.2009
19:17
[30]

kluha666 [ Legend ]

Przecież miałem z nią ustaloną datę ślubu...

30.11.2009
19:18
smile
[31]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Behemoth

Eh ... oni zrobili to po bożemu czyli tylko to co niezbędne aby przekazać życie. Żadnych hiszpanów czy innych zwierzęcych czynności nie wyprawiali

30.11.2009
19:20
smile
[32]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Czemu was dziwi, że Iga jest w ciąży, przecież to normalne. Każda kobieta czuje, że w końcu chce mieć dziecko, a skoro Iga jest młoda to chce założyć rodzinę to niech to robi.

Ja życzę tylko jej aby dziecko urodziło się całe i zdrowe

30.11.2009
19:23
smile
[33]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[32] No i miało duże Cycki xD

30.11.2009
19:53
smile
[34]

siwCa [ Legend ]

To Iga nie jest dziewicą ?! NIEEEEEE

30.11.2009
19:56
[35]

Trael [ Mr. Overkill ]

No i miało duże Cycki xD

Ludzie to naprawdę tak źle innym życzą. Jak to będzie chłopczyk to duże cycki będą mu pasowały jak pięść do nosa.....

30.11.2009
20:58
[36]

mefsybil [ Legend ]

=D=2 [ Level: 6 - Generał ]
[1] Po co dałeś cenzurę ?


Po to, żebyś zaraz do Admina nie pobiegł.

30.11.2009
23:42
smile
[37]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

Oczywiście należy do tych pań, które przez eksponowanie swego biustu, stały się gwiazdami. Ja ją znam tylko z tańca z gwiazdami, z czego ona zasłynęła, tego nie wiem. Pewnie przez sprzedawanie się w różnorakich czasopismach dla panów. W głowie też za wiele pewnie nie ma. Więc APELUJĘ do wszystkich napaleńców, jest wiele tego typu kobiet, a koniec świata nie nastąpił!!!

30.11.2009
23:43
[38]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Ze ona jest mlodsza odemnie ? :O

30.11.2009
23:51
smile
[39]

karolzzr [ Gunner ]

Nie wiem kto to, ale fajnie widzieć, że ma czym oddychać.

01.12.2009
00:08
[40]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

przeciez ona srednia jest, poza tym widac, ze lubi sie zdrowo nawpierdalac

nie wiem jak mozna sie tak jarac panna co ma takie dojce zamiast piersi, w wieku 30 lat to bedzie nimi mozna maslo ubijac : |

01.12.2009
00:30
[41]

settoGOne [ settogo ]

w wieku 30 lat to bedzie nimi mozna maslo ubijac

Ale za hiszpana z nią oddałbyś prawie wszystko.

Jeśli ktoś mówi, że Wyrwał nie jest sexy, to albo za dużo pornosów ogląda albo jest gejem. Ona jest prze sexy.

01.12.2009
00:34
[42]

Damian1539 [ Legend ]

settoGOne -> Każdy lubi coś innego. Nie możesz sobie osądzać ludzi po tym że jedna dziewczyna mu się nie podoba.

01.12.2009
00:41
[43]

settoGOne [ settogo ]

nie o to chodzi, ale jak widze post typu "jak zmyje tapete to jest podobna do gowna" to mnie to smieszy. Po co ktos pisze w ogole tak obrazliwe posty? Zeby byc modnym, niezaleznym na forum, czy co do cholery nimi kieruje? Laska jest ladna, w wywiadach zabawna, a do tego ma czym oddychac. Szczerze wole jej figure niz jakiejs 40 kg modelki z wietnamu.

01.12.2009
01:07
smile
[44]

kajmano [ Generaďż˝ ]

Z wyglądu, dla mnie, ideał. Ciekawe jak z charakterem.

01.12.2009
01:11
[45]

Transcended [ Generaďż˝ ]

Przy takich cycuszkach charakter schodzi na bardzo daleki plan...

01.12.2009
01:17
smile
[46]

maviozo [ man with a movie camera ]

Transcended->i co byś z nimi robił przez całe życie? Niektóre fantazje nie mają wiele z rzeczywistością wspólnego.

01.12.2009
07:39
[47]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

Ale za hiszpana z nią oddałbyś prawie wszystko.

Jeśli ktoś mówi, że Wyrwał nie jest sexy, to albo za dużo pornosów ogląda albo jest gejem. Ona jest prze sexy.


jak to dobrze, ze ty wiesz co ja bym zrobil =]

dla mnie takie piersi sa o wiele za duze, ideal wg mnie sie miesci miedzy duzym b a malym c.
przykladowo (tak, wg mnie tez jest troche za chuda) -->

i nie kojarzy mi sie jakos z seksapilem - nie wiem, moze dlatego, ze nie jaraja mnie zwaliste slowianskie blondyny emigrujace do 'wielkiego swiata', zeby pokazac pare razy zderzak w angielskim odpowiedniku twojego weekendu

zreszta, tylek > cycki


Iga jest w ciazy:( - Bullzeye_NEO
01.12.2009
07:46
[48]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Piersi na export prosto z mojego liceum... Jaka strata ... :(

01.12.2009
07:49
[49]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

A ja wogle nie wiem kto to jest i wisi mi to...

01.12.2009
09:20
smile
[50]

DarkStar [ magister inzynier ]

emigrujace do 'wielkiego swiata', zeby pokazac pare razy zderzak w angielskim odpowiedniku twojego weekendu

Wydaje mi sie, ze to najbardziej boli wiekszosc "krytykow":)

01.12.2009
09:23
[51]

settoGOne [ settogo ]

[47] ale poza cala ta krytyka i burza jaka wokol niej wywolales, ze jest niedobra i ze cyckami wjezdza na emigracje przyznaj: czy to jest typ przyslowiowego paszteta? Czy nie potrafilbys sie z nia przespac? Nie wierze cholera.

01.12.2009
09:56
smile
[52]

xion [ Żołądkowa Gorzka ]

Pierwszy raz ja widze ;p

01.12.2009
10:00
[53]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

emigrujace do 'wielkiego swiata', zeby pokazac pare razy zderzak w angielskim odpowiedniku twojego weekendu

Wydaje mi sie, ze to najbardziej boli wiekszosc "krytykow":)


Jak dla mnie to jest bardziej smieszne i zalosne,o cyckach Polek za granica bylo juz nie raz a ile mamy dobrych myzukow czy sportowcow co robia kariere za granica,nie wielu.Problem w tym ze laska ma szczescie od losu bo ma wielkie balony i nic pozatym gdyby nie to to bylaby tak samo przecietna jak masa innych ludzi.

01.12.2009
10:07
[54]

Trael [ Mr. Overkill ]

Jak dla mnie to jest bardziej smieszne i zalosne,o cyckach Polek za granica bylo juz nie raz a ile mamy dobrych myzukow czy sportowcow co robia kariere za granica,nie wielu.

To wina "zagranicy" czy naszych muzyków i sportowców?

Problem w tym ze laska ma szczescie od losu bo ma wielkie balony i nic pozatym gdyby nie to to bylaby tak samo przecietna jak masa innych ludzi.

Co nie zmienia faktu, że MA wielkie balony i dzięki temu odniosła jakiś tam sukces. No a reszta przeciętnych ludzi może tylko tyle powiedzieć: gdyby ich nie miała to byłaby jak my.

01.12.2009
10:09
[55]

Boroova [ Gwiazdka ]

Settogo --> daj spokoj z krucjatami. Przeciez dla wiekszosci GOLasow z tego watku ona jest "be" "brzydka" "sztuczna" i co tam jeszcze. Zawisc i zazdrosc wylewa sie z ich postow strumieniami. Stawiam piwo, ze wiekszosc z nich cycki widziala tylko w formacie JPG.

A Iga bardzo mi sie podoba. Fajnie, ze jest w ciazy, przynajmniej bedzie sie czuc spelniona jako kobieta.

01.12.2009
10:17
[56]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

To wina "zagranicy" czy naszych muzyków i sportowców?


Chodzilo mi o to ze Polacy a raczej Polki tym potrafia zrobic kariere ale ludzie tym sie raduja jak posrani.


Nie wiem jak wy ale jak sie pomysli ze te laski co sie rozbieraja maja rodziny to juz nie sa takie fajne.Ja osobiscie nie chcialbym miec matuli co sie publicznie rozbiera.

01.12.2009
10:35
smile
[57]

DarkStar [ magister inzynier ]

Emil22 --->
Pozwiedzaj troche swiata, pochodz na plaze pelne topless lasek, moze wtedy goly cycek przestanie cie gorszyc.

Chodzilo mi o to ze Polacy a raczej Polki tym potrafia zrobic kariere ale ludzie tym sie raduja jak posrani.
Bardziej mnie rajcuja cycki Igi niz wszyscy polscy sportowcy razem wzieci + nasi przeswietni muzcy:)

01.12.2009
10:40
smile
[58]

th0t [ AhAs ]

Piersi w ciazy rosna jeszcze ... nie wyobrazam sobie tego.

01.12.2009
10:49
smile
[59]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

No hiszpan byłby z nią nieziemski :)
Ogólnie Iga jest trochę dla mnie zbyt mięsista, ale odmówić bym nie odmówił :D

a ciąża... cóż. Każdej kochającej się parze życzę zdrowego potomstwa :)

01.12.2009
11:35
smile
[60]

gulczas1694 [ Centurion ]

ciekawe co powie dzieciakowi jak za kila lat znajdzie zdjęcia mamusi całkiem nagiej w necie

01.12.2009
11:55
smile
[61]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

settogo - no pewnie, ze nie jest pasztetem - z twarzy to pewnie wg wiekszosci uchodzi za ladna (albo bardzo ladna). po prostu nie moj typ jesli chodzi o urode

bardziej mi chodzilo o fakt, ze az takiemu gronu osob podobaja sie az tak monstrualne piersi

i nie, nie zrobilbym jej bo serio nie widze w niej nic wyjatkowego, a wymagania trzeba sobie stawiac wysokie

01.12.2009
12:09
[62]

Boroova [ Gwiazdka ]

Bullzeye_neo --> pozwol, ze zapytam - masz dziewczyne/narzeczona/zone? Czy moze twoje opinie sa czysto teoretyczne. Nikt nie bedzie narzucal ci czy ma ci sie Iga podobac czy nie, bo to twoja sprawa. Natomiast mierzi mnie jak czytam posty, "jakim to ona jest pasztetem". Przeciez nawet gdyby miala mniejsze piersi, to i tak uchodzilaby za sliczna dziewczyne. I albo srodowiska w ktorych sie obracam sa pozbawione gustu, albo po prostu GOLasy zyja w jakims swiecie fantazji i zludzen.

GWARANTUJE wam, ze gdyby taka Iga weszla do dowolnego klubu nocnego/pubu, to stado napalonych samcow dostaloby slinotoku.

01.12.2009
12:12
smile
[63]

Drackula [ Bloody Rider ]

bo golasy zyja w swiecie jpg, bmp i gifow:)

Zakladajac ze bylbym sigiel to taka Ige nie powiem...zaoralbym jej poletko;)

01.12.2009
12:15
smile
[64]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

dziewczyne, w styczniu 4 lata stukna =]

nie przecze ze w klubie by tak nie bylo i nie napisalem, ze jest pasztetem - vide [61]

po prostu nie rozumiem tej tendencji do oddawania czci ogromnym cyckom tak samo jak fetyszu stop

01.12.2009
12:20
smile
[65]

DarkStar [ magister inzynier ]

Bullzeye_NEO --->
Zadko sie zdarza, zeby duze cycki byly tak wspaniale uformowane i do tego ich wlascicielka byla sliczna:)

01.12.2009
12:21
[66]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Megan Fox to ona nie jest, jakos wogole mi sie podoba.

01.12.2009
12:29
smile
[67]

psuja87 [ Chor��y ]

setteGOne

"Ale za hiszpana z nią oddałbyś prawie wszystko."


czyli oceniajac Twoj typ kobiety liczy sie tylko jakie Ci daje fizyczne mozliwosci zapsokojenia tak?

"Jeśli ktoś mówi, że Wyrwał nie jest sexy, to albo za dużo pornosów ogląda albo jest gejem. Ona jest prze sexy."

nie dla mnie nie jest, a Twoje kryterium mi sie podoba to innym tez musi, bo jak nie to jest bee....zal mi Ciebie, a jeszcze bardziej Twojej kobiety.


"Czy nie potrafilbys sie z nia przespac? Nie wierze cholera."
no comment...

Boroova

"Bullzeye_neo --> pozwol, ze zapytam - masz dziewczyne/narzeczona/zone?"

wiem ze to pytanie nie do mnie, ale co to ma do rzeczy? Bo Ty masz zone to masz wiecej racji niz ktos kto nie ma?

01.12.2009
12:34
smile
[68]

Drackula [ Bloody Rider ]

psuja87 - sio sio na redtuba

01.12.2009
12:48
[69]

Lookash [ Legend ]

Pierwsze słyszę, żeby wydupczyć Wyrwał trzeba jej zmierzyć cycki i jeszcze spojrzeć w biografię, czy zderzakiem zdobyła angielski Twój Weekend. Niesamowicie fajna sztuka i bez oporów bym skorzystał, gdyby się okazja przytrafiła.

Bullzeye -- A ty masz jakiś fetysz w ogóle? No jasne, że masz, dupa. Tak samo może nie być zrozumiany przez innych. Co fajnego jest w tyłku? A czego nie ma w stopach?

01.12.2009
12:52
smile
[70]

psuja87 [ Chor��y ]

Drackula

niby po co, bo mi sie Twoja bogini nie podoba? swoja droga bardzo duzo wniosles do dyskusji...zawsze masz tyle do powiedzenia, bo "gadasz" jak nakrecony...czlowieku Ty masz jakis problem

01.12.2009
12:57
[71]

Lookash [ Legend ]

Nie, ty masz problem, bo ci się Wyrwał nei podoba ;] Chodzi nie o jej boskość, tylko po prostu esencję tego, o co w dobrym seksie chodzi. Samica pierwsza klasa, mięsko hodowane na najczystszej trawce, stoi na stole i czeka, żebyś choć spróbował. A ty byś poszedł do McDonalda? Come on! To jest dziwne i nie obrażaj się, że za dziwne jest uważane, come on!

01.12.2009
13:17
[72]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Nie chce mi się czytać całego wątku. Brzydka jest. Tj. nie specjalna.

01.12.2009
13:26
[73]

Lookash [ Legend ]

Kontestator, znudzony dniem Macu wpadł zrobić +1 ;] Lepsze są Hiszpanki z Madrytu ze zrośniętymi brwiami :)

01.12.2009
13:29
[74]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Lookash --> Mylisz, że mnie obchodzi to +1, czy nawet +100? Wszedłem, zobaczyłem zdjęcie, uznałem, że nic specjalnego. Napisałem. I tak wiem, że znajdzie się setka takich, którzy za chwilę napiszą, że pewnie na myśl o niej zamoczę w nocy spodnie od piżamy. Albo coś w tę mańkę. Jednak wisi mi to, jestem tu 4 fun.

BTW, Hiszpanki są całkiem ładne. :)

Dodam coś jeszcze. Ona jest brzydka na fotce edytowanej przez grafików! Bleh!

01.12.2009
13:56
smile
[75]

Qverty™ [ Legend ]

Zazdroszczę jej chłopakowi. Chętnie bym ja...

01.12.2009
14:13
smile
[76]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

GWARANTUJE wam, ze gdyby taka Iga weszla do dowolnego klubu nocnego/pubu, to stado napalonych samcow dostaloby slinotoku.

Nie trzeba, wystarczy tutaj umieścić jej zdjęcie :)

Przypomina mi to powiedzenie, że krowa która dużo ryczy, mało mleka daje :)

01.12.2009
14:17
[77]

Mogur [ Srogi Dik ]

;( ona jest w moim wieku!! :/

Ze ja takich kolezanek nie mialem w liceum [*]

01.12.2009
14:18
smile
[78]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

lookash - fetysz piersi/tylka to imo przesada, rownie dobrze mozna powiedziec, ze kobiety maja fetysz paly.

ale spoko, nie chce mi sie juz o tym gadac, bo skoro mowicie, ze bym ja zrobil to pewnie by tak bylo yo !

01.12.2009
14:20
smile
[79]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

[*]

01.12.2009
14:21
smile
[80]

Lethos. [ Generaďż˝ ]

Przynajmniej dzieciak będzie miał frajdę.

01.12.2009
14:48
[81]

Drackula [ Bloody Rider ]

jestem pewien ze jakbyscie tutaj powklejali zdjecia swoich dziewczyn, partnerek, zon to zdecydowana wiekszosc (naprawde wiekszosc) wizualnie i pod wzgledem "warunkow" nawet by blisko Igi nie stala. No ale wybrzydzac kazdy moze :)

01.12.2009
14:53
smile
[82]

DarkStar [ magister inzynier ]

Net roi sie od wirtualnych Fabio:)

01.12.2009
15:08
smile
[83]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Boroova - Łał, czyżby drugi raz w życiu miałbym się z Tobą zgodzić ; )?

Natomiast mierzi mnie jak czytam posty, "jakim to ona jest pasztetem". Przeciez nawet gdyby miala mniejsze piersi, to i tak uchodzilaby za sliczna dziewczyne.

I agree mate!

01.12.2009
15:12
[84]

Azerath [ Generaďż˝ ]

Podzielam zdanie Drackuli i uważam, że jego post powinien zakończyć dyskusję co do wyglądu panny Wyrwał.

A jeśli o samą ciążę chodzi to ja się cieszę. Jeśli tego chciała i jest z tego zadowolona to proszę bardzo. Mam tylko nadzieje, że jako matka nie pożałuje niektórych swoich decyzji z przeszłości. Kończę już z krakaniem i zakończę ciekawym przemyśleniem, o którym nikt tu nie napisał. Co jeśli będzie to dziewczynka? I myślę tu o perspektywie kilkunastu następnych lat.

jakbyscie tutaj powklejali zdjecia swoich dziewczyn, partnerek, zon

Niektórym byłoby trudno wybrać to jedno spośród paru setek zdjęć.

EDIT: Boroova w sumie też dobrze gada.
EDIT 2: Nawet nie w sumie, a w ogóle.

01.12.2009
19:28
[85]

aterazione [ Senator ]

Będzie miała jeszcze większe piersi po ciąży. Bożeee !!!!!

02.12.2009
09:35
[86]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Ciekawe czy dziecko bedzie rownie glupie jak matka? Zapewne tak.

Qverty --> Zazdroszczę jej chłopakowi. Chętnie bym ja...

Nie ma czego zazdroscic, bo sam wyglad to nie wszystko. Z osoba o inteligencji przecietnej rozwielitki (a mniej wiecej ona jest wlasnie na takim poziomie intelektualnym) raczej nie da sie normalnie porozmawiac.

02.12.2009
16:23
[87]

aterazione [ Senator ]

[86] co ma piernik do wiatraka

spoiler start
w tym wypadku to co ma ruchanie do rozmowy
spoiler stop

02.12.2009
16:43
[88]

DarkStar [ magister inzynier ]

budzianowski to typowy przyklad osoby, ktora z ladnymi dziewczynami miala kontakt jedynie wirtualny, dlatego zeby sie usprawiedliwic wymysla bzdury typu brak inteligencji. Smutne.

02.12.2009
16:57
[89]

Aegrus [ Konsul ]

budziakowski - Oceniasz inteligencję po formacie obrazu czy jak? JPG to dla ciebie te głupie?
Albo jakaś laska podobna do Igi cię chamsko rzuciła i się zraziłeś albo jesteś ślepy.

02.12.2009
16:58
[90]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Nie twierdze że akurat Iga Wyrwał jest kretynką - nie znam, nie rozmawiałem, nie wypowiadam się.

Za to w ogólnym rozrachunku ma to znaczenie. Nawet jeśli 'laska' jest ładna, a Wy wpadniecie - chcielibyście żeby Wasze geny zmieszały się z kloaką intelektualną? Żeby Wasz potomek miał IQ mniejsze niż numer buta (z litości w rozmiarówce europejskiej)? A ryzyko wpadki zawsze jest... ;)

Co do panienek a'la tak z fotki Bullzeye'a - jak chce zobaczyć szkielet to sobie idę do Collegium Anatomicum na Narutowicza w Łodzi (lub dowolnej Katedry Anatomii Prawidłowej lub/i na cmentarz, ale mi akurat tam najbliżej), stoi ich tam na pęczki. Kobieta powinna mieć pewne krągłości, a one wiążą się z warstwą tłuszczu. To, czy ów tłuszcz ładnie się układa to kwestia genetyczna. Brzydkie kobiety odchudzają się patologicznie bo po prostu w rzeczywistości są niezgrabne. Ładna może i 10 kilo przytyć, ba - wyhodować lekki brzuszek, a i tak będzie bardzo ładna. W mojej osobistej opinii Iga Wyrwał jest ładna, a byłaby ładniejsza gdyby jej piersi były o rozmiar mniejsze.

02.12.2009
17:02
[91]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Od biedy do puknięcia... Nic nadzwyczajnego.

02.12.2009
17:13
[92]

DarkStar [ magister inzynier ]

Za to w ogólnym rozrachunku ma to znaczenie. Nawet jeśli 'laska' jest ładna, a Wy wpadniecie - chcielibyście żeby Wasze geny zmieszały się z kloaką intelektualną? Żeby Wasz potomek miał IQ mniejsze niż numer buta (z litości w rozmiarówce europejskiej)? A ryzyko wpadki zawsze jest... ;)

Nie rozumiem przeslania. Znam kilka brzydkich i beznadziejnie glupich dziewczyn, znaw rowniez cala mase slicznych i madrych. Co ma uroda do inteligencji?

02.12.2009
17:32
smile
[93]

kubomił [ Legend ]

Iga - fajna dupeczka. Na [1] zdjęciu do zjedzenia, jakby schudła to by super była :P

Do innych malkontentów: "Twarz nie bierze udziału w tym procederze"

02.12.2009
17:33
[94]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Pozwiedzaj troche swiata, pochodz na plaze pelne topless lasek, moze wtedy goly cycek przestanie cie gorszyc.

Nie wiem z czego wywnioskowales ze mnie to gorszy ale ok ;) Swoja droga mam wrazenie ze jestes typem faceta ktorego rajcuje ogladanie cyckow na fotkach.

02.12.2009
17:37
[95]

mikAS :) [ Senator ]

Od biedy do puknięcia... Nic nadzwyczajnego szczerze mówiąc strasznie irytują mnie takie posty . Nie zależnie od tego jaka dziewczyna była by ładna taki burak zawsze powie że on zna lepsze że dla niego to jest pasztet ... ręce opadają . To co w takim razie jest dla ciebie synonimem kobiecego piękna ? daj od razu zdjęcia

02.12.2009
17:41
[96]

raziel88ck [ Legend ]

Przyznam szczerze, ze nie mialem ladniejszej dziewczyny od Igi. Iga ma ladna twarz o ile nie wrzuci na nia mnostwo tapety. Piersi ma fajne, ale jak dla mnie za duze. Ogolnie jest ladna. W tancu z gwiazdami faktycznie wygladala dosc pulchnie, ale widzialem fajniejsze foty bez tak widocznych tapet i byla pociagajaca.

-> i niech mi ktos napisze, ze ona jest paszczurem ->


Iga jest w ciazy:( - raziel88ck
02.12.2009
17:45
smile
[97]

DarkStar [ magister inzynier ]

Swoja droga mam wrazenie ze jestes typem faceta ktorego rajcuje ogladanie cyckow na fotkach.

Rajcuje mnie ogladanie fajnych piersi wszedzie gdzie to tylko mozliwe:) Niestety cycki Igi moge poogladac tylko na zdjeciach:(


raziel88ck --->
od biedy do pukniecia...:)

02.12.2009
17:49
[98]

raziel88ck [ Legend ]

Czy wy myslicie tylko o pukaniu?

02.12.2009
17:51
[99]

DarkStar [ magister inzynier ]

To bylo do nawiazanie do przyglupiego postu [91]:)

Osobiscie uwazam, ze jest przesliczna.

02.12.2009
17:55
[100]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

a co dziwi cie to ;p

02.12.2009
18:03
[101]

Rebel Mr Spanky [ Generaďż˝ ]

niezly pudelek, po rundce ze mną skamlała by jak jamniczek

02.12.2009
18:04
[102]

*_*Cypriani [ White Trash ]

@[95]

Bo widzisz dziecko, jeśli już mam patrzyć na zdjęcia zupełnie nie znanych mi dziewcząt w internecie, to chciałbym, żeby były bardziej niż "ładne". Ona jest niestety "tylko ładna", co oczywiście nie zmienia faktu, ze z miła chęcią bym ją do siebie przyjął.

Jak za kilka lat przestaniesz zjeżdżać na ręcznym to zrozumiesz...

02.12.2009
18:40
[103]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Cypriani - Wybacz, takiego steku pierdolenia nie da się znieść. Masz mój zgon na sumieniu.

02.12.2009
19:05
smile
[104]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Masz mój zgon na sumieniu.

Czyli już nie będziesz pisać na tym forum? Thank God! Koniec z burzą hormonów niedowartościowanego pryszczolka w okresie dojrzewania, przelewaną na klawiaturę i publikowaną w postaci postów.

02.12.2009
19:10
[105]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Jednym ciężko zrozumieć, że poza redtube jest inna rzeczywistość, innym, że jest takie coś jak gust. Ja proponuje powrzucać zdjęcia swoich dziewczyn/żon, pewnie będzie się z czego pośmiać.

edit: No, a jeśli chodzi o mnie, to bym ją wyrwał.

02.12.2009
19:16
smile
[106]

kubomił [ Legend ]

[104] i kto to mówi :D

02.12.2009
19:30
smile
[107]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Oooo... kolejny. Ale tym razem no-life z fetyszem na pogrubiony stopień... Nie bój się, Dycu na pewno pozwoli, byś zrobił mu laske. Narazie zadowalaj się rodzynkami z groty Nestle...

EOT z mojej strony, bo ryj mnie boli ze śmiechu..

02.12.2009
19:36
smile
[108]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Musze byc gejem, bo mnie takie bimbaly w ogole nie rajcuja. Dziewczyna ladna, nawet bardzo, ale cycki imho psuja caly efekt i nadaja sylwetce ciut groteskowy charakter, ale to juz co kto lubi :P

02.12.2009
19:49
smile
[109]

Gruby Misiek [ Pretorianin ]

Jak dla mnie jest ładną dziewczyną, a nawet bardzo ładną. I duże piersi to coś pięknego, i wg mnie ma ona idealne.

02.12.2009
19:54
smile
[110]

Rafiraf2 [ ALPHA ASSASSIN ]

ma dupne cycki i to jest fajne

02.12.2009
19:56
smile
[111]

stalowe gacie [ Konsul ]

Jak wykarmi to już takich ładnych mieć nie będzie...

02.12.2009
21:13
[112]

preDratronIX [ Generau ]

Nie zaruchasz już?

04.12.2009
17:57
[113]

aterazione [ Senator ]

mówi wam coś aborcja !!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.