veyron96 [ Generaďż˝ ]
HP c3180 problem
mam problem z tą drukarką. mianowicie zamówiłem na allegro no i dzisiaj przysłali. wypakowałem, na oko wszystko ok. podłączyłem no i naciskam na włączniki i nic. w internetowej instrukcji pisało, że należy odczekać 30 sekund, ale ja czekałem dłużej i nic. wszystkie kable są podłączone dobrze, sprawdzałem po kilka razy, podłączałem do innych przedłużaczy i nic. nie wiecie co może być przyczyną?? z góry dzięki za pomoc.
kulako [ pR0_g4m3r_pL ]
Nówka czy używana?
PS: Kategoria!
veyron96 [ Generaďż˝ ]
nowa
veyron96 [ Generaďż˝ ]
up
veyron96 [ Generaďż˝ ]
up