GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HP c3180 problem

30.11.2009
18:12
[1]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

HP c3180 problem

mam problem z tą drukarką. mianowicie zamówiłem na allegro no i dzisiaj przysłali. wypakowałem, na oko wszystko ok. podłączyłem no i naciskam na włączniki i nic. w internetowej instrukcji pisało, że należy odczekać 30 sekund, ale ja czekałem dłużej i nic. wszystkie kable są podłączone dobrze, sprawdzałem po kilka razy, podłączałem do innych przedłużaczy i nic. nie wiecie co może być przyczyną?? z góry dzięki za pomoc.

30.11.2009
18:49
[2]

kulako [ pR0_g4m3r_pL ]

Nówka czy używana?
PS: Kategoria!

30.11.2009
19:00
[3]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

nowa

30.11.2009
20:03
[4]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

up

01.12.2009
16:47
[5]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.