tadzikg [ Generaďż˝ ]
problem z instalacja gry jak na rysunku
witam,
chce zainstalowac collina 2005, ktorego pozyczylem od kolegi, ktoremu dziala to bezproblemowo a u mnie jak na rysunku, proces instalacji ----->
MavericKK [ Life is Brutal ]
Postaw sobie windows xp powinno naprawić problem
tadzikg [ Generaďż˝ ]
tylko ze windows xp postawilem ok 2 tyg temu
Simen_01 [ Generaďż˝ ]
rysunku
:D
To Win 98? Jak tak, to musisz mieć nowszy system (w domyśle: przynajmniej XP)
gnoll [ Legend ]
To Win 98? Jak tak, to musisz mieć nowszy system (w domyśle: przynajmniej XP)
Oj ludzie, ludzie... wy umiecie czytać ? Powiedział że ma XP od 2 tygodni. To XP z wyłączonymi bajerami. Nawet po ikonach można się zczaić.
tadzikg [ Generaďż˝ ]
to pewnie wina plyty bo jest troszke zrysowana i odtwarzacza bo jak wyjasnic ze kumplowi instaluje sie bez problemu? poniekat wina odtwarzacza
Cobrasss [ Generaďż˝ ]
:D miałem coś takiego w TDU, nikt nie pomógł mi w internecie, ale potem problem zmiękł po 14 próbach.