GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kolejne gry do sprzedania

30.11.2009
09:58
[1]

gnoll [ Legend ]

Kolejne gry do sprzedania

Sprzedam następujące gry:

Loki


W skład zestawu wchodzi:

- 1 płyta DVD z grą
- 1 płyta DVD z materiałami bonusowymi (ścieżka dźwiękowa z gry, fankit)
- pudełko DVD z okładką i tekturową wkładką
- instrukcja
- Wielka księga wiedzy (opis świata, potworów itp.)

Wersja premierowa.

Płyty posiadają delikatne ryski, nie wpływają one jednak na odczyt i instalację.

Gratis gry z czasopism.


Kolejne gry do sprzedania - gnoll
30.11.2009
09:59
[2]

gnoll [ Legend ]

The Elder Scroll's IV Oblivion

W skład zestawu wchodzi:

- gra na 1 płycie DVD

- płyta CD z patchem polonizującym

- Instrukcja

- Pudełko DVD z okładką i tekturową wkładką w folii - jednakże folia została otwarta w ten sposób że została z boku nadcięta i zostało wyjęte pudełko gdyż płyty wypadły z zaczepu i chciałem je wsadzić z powrotem - sama gra nie była używana jednak z powodu wypadnięcia płyty nieco się porysowały. Folia przynajmniej ustrzegła przed przetarciem rogów kartonowej obwoluty.

Gra jest premierowa.

GRATIS - Cover DVD z CD Action a na nim pełne wersje The Elder Scroll's 3 Morrowind (plus dodatki + mody + edytor) i Blitzkrieg Rolling Thunder


Kolejne gry do sprzedania - gnoll
30.11.2009
10:00
[3]

gnoll [ Legend ]

The Elder Scroll's IV Oblivion - Edycja Kolekcjonerska

W skład zestawu wchodzi:

- gra na 1 płycie DVD

- płyta CD z patchem polonizującym

- płyta DVD z bonusami

- Instrukcja - 56 stron

- przewodnik po świecie gry - 112 stron

- książka - poradnik - 282 strony

- Pudełko DVD z okładką i tekturową wkładką - przednia i tylna okładka zamykana na rzepy - troszeczkę sfatygowane, zwłaszcza górne zamknięcie.


Gra jest premierowa. Płytki w stanie dobrym - nieco porysowane ale bez błędów CRC.


Niestety w komplecie brakuje mapy.


Kolejne gry do sprzedania - gnoll
30.11.2009
10:01
[4]

gnoll [ Legend ]

Doom 3

W skład zestawu wchodzi (nie jestem w 100 % pewien bo gry nie otwierałem - sugeruję się opisem z internetu):

- gra na 3 płytach CD

- Instrukcja

- Pudełko DVD z okładką w folii

Gra jest nowa w folii - wydanie Best of Avtivision.


GRATIS - gry z czasopism, strzelanki-horrory (widoczne na zdjęciach).

Gry są wystawione na aukcji - ale zawsze można je kupić od razu -

Kontakt - GG 5650098 lub Xfire.


Kolejne gry do sprzedania - gnoll
30.11.2009
17:12
[5]

gnoll [ Legend ]

Przesyłka - polecony 6 zł, paczka 10 zł. Priorytet dopłata 1 zł.

30.11.2009
17:39
[6]

Igierr [ Im God Of Rock ]

ile za The Elder Scroll's IV Oblivion ?
EDit: dobra, nie zauważyłem linku do aukcji ;p

30.11.2009
17:53
[7]

gnoll [ Legend ]

ile za The Elder Scroll's IV Oblivion ?
EDit: dobra, nie zauważyłem linku do aukcji ;p


Możesz kupić go od razu ;) Rozumiem że chodzi ci o zwykłego Obliviona ? Sądzę że 20 zł z wliczoną przesyłką poleconym priorytet jest dobrą ceną.

30.11.2009
20:06
[8]

sebayogi [ Pretorianin ]

iLE za loki
daj gg

30.11.2009
21:09
[9]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Ile doom kup teraz ;d?

30.11.2009
21:24
[10]

gnoll [ Legend ]

Ile doom kup teraz ;d?



Zalicytujesz, ja skończę licytację a ty zapłacisz za tyle za ile było na aukcji - czyli 25 zł.

A za Loki tak jak mówiłem przez GG 10 zł plus wysyłka, ale musisz zalicytować bo już jest oferta (chyba że go nie przebijesz, wtedy oferta z aukcji lub wyższa cena obowiązuje).

30.11.2009
21:50
[11]

gnoll [ Legend ]

The Elder Scroll's IV Oblivion sprzedany !

30.11.2009
21:57
smile
[12]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Kupiłem Oblivona :)) Fajnie.

01.12.2009
12:28
[13]

gnoll [ Legend ]

Doszła nowa gra - Cold Fear.

- Gra na 3 płytach CD
- Instrukcja
- Pudełko DVD z okładką i tekturową wkładką (pudełko jest uszkodzone, w jednym miejscu jest pęknięcie).

Płyty bez rys, w stanie idealnym. Wersja premierowa.


Kolejne gry do sprzedania - gnoll
01.12.2009
16:49
[14]

gnoll [ Legend ]

Dochodzą 2 gry na PS2 - Killzone i Jak & Daxter - Precursor Legacy (obie z Platinum)

Płyty są porysowane ale zapewniono mnie że działają - po 10 zł /sztuka, za obie naraz 15 zł + wysyłka.

01.12.2009
17:31
[15]

Nibru [ Pretorianin ]

gnoll= masz jeszcze jakieś gry na ps2 prócz killzona?

02.12.2009
13:24
[16]

gnoll [ Legend ]

Narazie tylko Killzone i Jak & Daxter

02.12.2009
16:03
[17]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Ile chcesz?

02.12.2009
16:15
[18]

gnoll [ Legend ]

Ile chcesz?

Doom 3 - 25 zł
Oblivion Kolekcjonerka - 25 zł
Loki - 10 zł
Cold Fear - 5 zł
Gry na PS2 - osobno po 10 zł, razem 15 zł

Koszty przesyłki - 6 zł/polecony. 10 zł/paczka. Priorytet - dopłata 1 zł.

02.12.2009
16:17
smile
[19]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

drogo.

02.12.2009
16:18
smile
[20]

gnoll [ Legend ]

drogo.

Chyba sobie jaja robisz - znajdź mi taniej. Ech zresztą z kim ja dyskutuję...

02.12.2009
20:31
[21]

gnoll [ Legend ]

Up

03.12.2009
13:45
[22]

gnoll [ Legend ]

Up

03.12.2009
19:00
[23]

gnoll [ Legend ]

Up

04.12.2009
12:33
[24]

gnoll [ Legend ]

Up

04.12.2009
19:55
[25]

gnoll [ Legend ]

Up

05.12.2009
12:52
[26]

gnoll [ Legend ]

Up

06.12.2009
13:21
[27]

gnoll [ Legend ]

Ostatnie godziny - został Doom 3 i Elder Scroll's IV Oblivion Wersja Kolekcjonerska.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.