Coca-Cola14 [ Bezimienny ]
Risen
Witam!
W grze ciągle panuje noc nawet gdy się prześpię do południa też jest noc wiecie jak można temu zaradzić?
Narmo [ nikt ]
Pytaj tu: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9628189&N=1
Coca-Cola14 [ Bezimienny ]
up
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Może w opcjach masz usawione tak ciemno.Jeśli to to wyreguluj monitor , moze tego jest przyczyna.
Coca-Cola14 [ Bezimienny ]
Nieeeee ;P Wszystko jest tak jakby była noc,zero śpiewu ptaków,wszystkie pochodnie się palą ale nikt nie śpi wszyscy zachowują się jakby był dzień nie wiem w ogóle oco chodzi :/ I to od niedawna zaczęło się tak dziać a jak dałem nowa gra to wszystko jest ok :/ Może ma ktoś zapis gdzieś koło tego momentu w którym trzeba szuka kawałki zbroi?Jeśli tak to bardzo bym o niego prosił ;]
orzinn [ GOD LIKE ]
A masz pirata czy oryginał??
Podaj też jaki masz sprzęt.
Coca-Cola14 [ Bezimienny ]
2GB Ram
ATI Radeon HD 3850
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+
Oryginał
Coca-Cola14 [ Bezimienny ]
Jeżeli nikt nie wie jak mi pomóc to bardzo proszę o save z momentu szukania kawałków zbroi
Coca-Cola14 [ Bezimienny ]
up

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]
up
Coca-Cola14 [ Bezimienny ]
up
Coca-Cola14 [ Bezimienny ]
up