GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Risen

29.11.2009
13:08
[1]

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]

Risen

Witam!

W grze ciągle panuje noc nawet gdy się prześpię do południa też jest noc wiecie jak można temu zaradzić?

29.11.2009
13:09
[2]

Narmo [ nikt ]

Pytaj tu: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9628189&N=1

29.11.2009
15:59
[3]

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]

up

29.11.2009
16:04
[4]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Może w opcjach masz usawione tak ciemno.Jeśli to to wyreguluj monitor , moze tego jest przyczyna.

29.11.2009
16:08
[5]

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]

Nieeeee ;P Wszystko jest tak jakby była noc,zero śpiewu ptaków,wszystkie pochodnie się palą ale nikt nie śpi wszyscy zachowują się jakby był dzień nie wiem w ogóle oco chodzi :/ I to od niedawna zaczęło się tak dziać a jak dałem nowa gra to wszystko jest ok :/ Może ma ktoś zapis gdzieś koło tego momentu w którym trzeba szuka kawałki zbroi?Jeśli tak to bardzo bym o niego prosił ;]

29.11.2009
16:16
[6]

orzinn [ GOD LIKE ]

A masz pirata czy oryginał??

Podaj też jaki masz sprzęt.

29.11.2009
16:23
[7]

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]

2GB Ram
ATI Radeon HD 3850
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+

Oryginał

29.11.2009
16:35
[8]

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]

Jeżeli nikt nie wie jak mi pomóc to bardzo proszę o save z momentu szukania kawałków zbroi

29.11.2009
16:47
[9]

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]

up

29.11.2009
18:16
smile
[10]

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]

up

30.11.2009
14:23
[11]

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]

up

01.12.2009
17:32
[12]

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.