GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Killzone 2 VS GoW 2

29.11.2009
13:07
[1]

MiszczX [ Konsul ]

Killzone 2 VS GoW 2

Tak , tu znowu chodzi o wybór między Xbox, a PS 3;p Sorry, ze tak ciągle ale poczytalem o ty wyborze na innych forach, skorzystałem z google :D no i wszędzie wychodzi, że trzeba sprawdzić w co się chce grać:) Ja z reguly wolę gry akcji więc tylko na takie zwracałem uwagę:) I wyszlo tak PS 3 : Uncharted 2 , killzone 2 , inFamous Xbox 360 : episodes of liberty city, GoW 2, Halo 3. (patrzyłem tylko na exclusivy) Z tym że Halo 3 i infamous to takie, że jak bd miał kupę czasu i sporo kasy do wydanie to wtedy w nie pogram, więc dla mnie się równoważą:) Więc teraz zostaje porównanie GoW 2, a Killzone 2:) (o uncharted i epiodes nie zapominam, ale do nich to jeszcze troche poczytam:) ) To tak, wracając do GoW 2 i killzone2. filmiki oglądałem, ale nadal nie wiem która lepsza;/. Graliście w nie? Która z nich daje większą frajdę? Która starczy na dłużej? (wiem, że pisałem już,że na pewno wezmę Xbox, ale PS 3 ma wbudowane Wi-Fi, czyli w calym domu bd mógl grać przez neta:)

29.11.2009
13:13
[2]

PatriciusG [ Legend ]

Nie mogę Ci powiedzieć, która lepsza, bo nie grałem w Killzone, ale mam Xboxa, mam GoW 1 i 2... i naprawdę sporo frajdy mi dały te gry :) Jak dla mnie naprawdę najlepsza rzecz na konsolę :)

Edit: I jeśli chcesz przejść każdy poziom trudności to na sporo Ci starczy. Ja się naprawdę długo męczyłem z poziomem Insane. Do tego sporo przez neta możesz zdziałać, np. w trybie Hordy. Także troszkę zabawy jest. A nawet jak przejdziesz wszystko w Single Player to pewnie wrócisz jak Cię wciągnie :)

29.11.2009
13:18
[3]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Wydaje mi się, że na dłużej starczy ci GoW. Grałem i w to i w to i muszę przyznać, że bardziej moją uwagę przyciągnął GoW chociaż Killzone 2 to też kawał dobrej gry :)

29.11.2009
13:19
[4]

Transcended [ Generaďż˝ ]

Uncharted 2 to najlepsza gra na tę generację konsol.
episodes from liberty city to exclusive czasowy, podejrzewam, ze marzec-kwiecien bedą na PS3. Anyway te całe GTAIV jest beznadziejne imho, ja sprzedałem grę po 30min gry.

PS3 ma nie tylko wbudowane wifi, ma blueray-a (przyda się w przyszłości, oszczędność conajmniej 500zł na jakiś czytnik BD), ma darmowy net.
Generalnie ja bym się nie zastanawiał - na PS3 masz ponad 20 exclusivów pudełkowych, na X360 niecałe 10.

29.11.2009
13:24
[5]

MiszczX [ Konsul ]

A te epizody(dodatki) do GTA IV to dają tylko nowe misję czy nowy świat też?:) Bo podstawke na kompa przeszedłem:). A i podaj kilka dobrych exclusivoow na PS3:)

29.11.2009
13:49
[6]

MiszczX [ Konsul ]

UP. A i czy mam rację? Patrzyłem na allegro na ceny gier i zauważyłem ze na Ps 3 szybciej tanieją? tak np Killzone 2 nowy za 80 zł, a GoW 2 180 zł.(a oby dwa wyszły w tym samym roku i chyba nawet w tym samym miesiącu, ale pewny nie jestem). ;/ Infamous też chyba 80 albo 90 zł.

29.11.2009
13:53
[7]

Pathlogan [ Jaffa ]

Ukończyłem K2 i muszę powiedzieć że to gra świetna lecz sterowanie jest tragiczne :P Na twoim miejscu brałbym GoW.

29.11.2009
13:55
[8]

MiszczX [ Konsul ]

A sterowania nie da się zmieniać?;/

29.11.2009
14:05
smile
[9]

Regis [ ]

Odpowiadając na Twoje pytanie: "pykałem" w obie, ale w Killzone 2 grałem nieco dłużej, bo zdecydowałem się na zakup PS3 i gierka miażdży. Non-stop akcja, świetny klimat, niezła fabuła. Sterowanie jest jak dla mnie rewalacyjne - jestem zatwardziałym PC'towcem, który zjadł zęby na Quake'u, więc myślałem, że do pada się nie przyzwyczaję. A jednak! Jak dla mnie sterowanie jest idealnie rozplanowane i choć dalej wolę grać w FPP z użyciem myszki, to jednak granie na padzie też daje mi wielką frajdę.

Poza tym, skoro już o wyborze konsoli mowa - same tylko Uncharted i Uncharted 2 (koniecznie obie - nie zaczynaj od drugiej części, bo potem do pierwszej już nie wrócisz, a to też rewelacyjna gra!) są warte tego, by kupić dla nich PS3. Do tego wspomniany Killzone, inFamous i Little Big Planet, które daje niesamowitą zabawę, jak np. kumel wpadnie na piwko.

Dodajmy do tego napęd Blu-Ray i wbudowane wifi, które do X'a w razie potrzeby musisz dokupić... Ja się długo wahałem, rok temu o mały włos nie kupiłem X'a, ale poczekałem, zastanowiłem się i teraz jestem zadowolonym posiadaczem PS3 :) Polecam :)

29.11.2009
14:09
[10]

MiszczX [ Konsul ]

Ale ewentualnie sterowanie da się zmienić?:) Pewnie jakbym już grał to się przyzwyczaję no ale tak na wszelki wypadek:)

29.11.2009
14:30
[11]

tankem3 [ Senator ]

na co ci gry sprzed paru lat? K2 Uncharted Infamous czy takie LBP to caly czas I ligia, sliczna grafika a gry nie zwalniaja tempa(choc IMO Resistance 2 jest gra lepsza od Killzone 2), jak nie te to Siren Blood Curse jak nie to to Metal Gear Solid 4 jak nie to to Heavenly Sword wkrótce God of War jak nie to to Heavy Rain, gry szybko sie starzeja kazda gra sprzed 3 lat wyglada po prostu slaro i brzydko

29.11.2009
15:21
[12]

MiszczX [ Konsul ]

No to UP:) Można zmieniać ustawienia sterowania?;p I jak z tymi cenami gier?(pytanie trochę wyżej) . I PS3 załapie internet z routera bez dokupywania niczego?:)

29.11.2009
15:28
smile
[13]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

Killzone 2 MIAŻDŻY! Teraz gram cały czas w kampanie, w ogóle też multi to killer jest. Grafika zmiata gearsy( nie wyzywajcie mnie ;/) sterowanie dla mnie na początku było syfem a jak se na multi i w singlu pograłem to uważam że w K2 nie może być innego sterowania bo jest zajebiste! Oddaje takie uczucie obciążonego bronią zbroją granatami C4 pistoletami nabojami. Kampania jest wyrąbana w kosmos. W ogóle gameplay jest z najwyższej półki. Tlko na poziomie trudności Elite możesz dostać porządnej kurwicy. POLECAM K2!!!

29.11.2009
15:34
[14]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

O Killzone 2 zapomnij. Ta gra nic nowego do gatunku nie wnosi, jest wtorna, nie ma klimatu. Owszem to porzadna strzelanka, ale w zaden sposob nie jest w stanie dorownac GoW 2. Zreszta wyniki sprzedazy obu tytulow mowia za siebie.

29.11.2009
15:35
[15]

tankem3 [ Senator ]

Można zmieniać ustawienia sterowania?

zmieniasz klawisze, zmieniasz czułość osi Y i osi X(czyli celownika), ustawiasz czy celownika ma byc na środku ekranu czy wolisz obejsc sie bez niego, i w sumie tyle, nawet małpa sie przyzwyczai z reszta, sam dostałem trophy za 100 headshotów

tak tylko uprzedzam że budziakowski z [14] nie widział Killzone 2 na oczy

29.11.2009
15:39
[16]

MiszczX [ Konsul ]

Ehh no to fajne z tymi klawiszami:)(że można zmieniać) No to teraz czy do PS3 również najlepiej by mieć 16:9? I z tym internetem(pytanie trochę wyżej) to jak jest?:)

29.11.2009
15:40
[17]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

budzianowski> killzone nie ma kilmatu?!;/ chyba cie ostro jebło w łeb albo jesteś fanboyem albo w to nie grałeś;/. K2 ma klimat i to zajebisty. Czuć że się jest na planecie Helghast'ów bo developer zrobił porządne otoczenie takie zniszczone i ponure. MiszczX najlepiej jak zagrasz w te gry.

29.11.2009
15:42
[18]

MiszczX [ Konsul ]

W te to znaczy LBP, K2, Uncharted2 (i 1) inFamous? i coś jeszcze?:) No pomijam te AC II i CoD MW2 bo to multiplatformówki ale w nie też muszę zagrać:)

29.11.2009
15:45
[19]

tankem3 [ Senator ]

16:9 najlepiej mieć do każdego, zarówno dotyczy to komputerów jak i konsol, 1080p wg mnie powinno być, taka Toshiba 32' z Full HD kosztuje około 1600 zł w sklepie internetowym.

co do pytania powyzej, tak - jeśli masz router to PS3 od razu wyłapie ten sygnał i po prostu masz ustawione automatycznie pobór sygnału Wi-fi, w opcjach na bieżaco jesteś informowany informowany jak silny(w %) jest sygnał i po prostu od razu wchodzisz w neta

EDIT: Jesli chodzi o gry

Deamon's Souls --> RPG zbierający rewelacyjne noty, wiele razy nazywany RPGiem 2009 roku
Siren Blood Curse --> świetny horror o ludziach uwięzionych w mrocznej wiosce, jeden z lepszych w jakie znam
Ratchet --> bajeczna platformówka, dla relaksu
Heavenly Sword -> gra o wojowniczce która ma zadanie bronic twierdzy
Resistance 1 i 2 --> żołnierz który bierze udział w oporze przeciw inwazji olbrzymich obcych
Motorstorm 1 i 2 --> wyczynowa scigałka po klifach i rajskiej wyspie
Folklore --> taka troche bajkowa przygoda dziewczyny która zgubiła swoich bliskich

29.11.2009
15:47
[20]

Transcended [ Generaďż˝ ]

Killzone 2 to cały czas najwyższa liga. Właśnie obecność takich gry jak Killzone 2, Uncharted 1 i 2, LBP, Demons Souls, czy nawet dziecinny Eye Pet śwaidczy bardzo dobrze o PS3. Te tytuły biją o głowę tytuły z X360.
A zapowiedzi wygladają jeszcze lepiej: White Knight Chronicles, Heavy Rain, God of War 3, Grand Turismo 5 (już teraz wiadomo, że dominacja Forzy się skończy wraz z premierą tego tytułu i potwierdzą to nawet najwięksi fani X360), Final Fantasy XIII Versus.

Na X360 masz raptem zapowiedziane Fable III i chyba crackdown 2. Obiektywnie patrząc grami PS3 bije na kilka głów X360 i z każdym miesiącem dodajesz jedną/dwie "głowy".

Na X360 wychodzą głównie popierdułki z czasową wyłącznością - w stylu dodatki do Fallouta 3 (które już wyszły na PS3) czy ostatnio te dodatki do GTA IV.

29.11.2009
15:48
[21]

MiszczX [ Konsul ]

To znaczy tak co do monitora i TV to Tv bd miał 40 coś cali full HD a tak do swojego pokoju myśle nad 24 calowym full hd monitorze z wejściem na głośniki i HDMI;) znacie jakiś dobry taki?:)

29.11.2009
15:56
[22]

tankem3 [ Senator ]

lepiej TV, monitory nie sa do tego stworzone

z reszta o gry sie nie bój, sam mam za sobą 40 gier na PS3 i wciąż sporo zaleglosci do nadrobienia

29.11.2009
15:57
[23]

Asmodeusz [ Legend ]

MiszczX:

LBP
KZ2
Uncharted 1, 2
inFamous
God of War 1-3 (mimo ze 1-2 sa z PS2 to wersja na PS3 wyglada bosko)
Demons Souls
MGS4
Valkyria Chronicles
Disgaea 3
MAG (wkrotce)
Resistance 1, 2
Ninja Gaiden Sigma 2

i pewnie tona innych. PS3 ma sporo exclusivow i drugie tyle w drodze wiec bedzie w co grac. Do tego duzo multiplatformerow (tylko kilka z nich wyglada gorzej niz na X360, reszta tak samo). Starczy ci gier praktycznie do konca zywota konsoli :)

29.11.2009
16:45
[24]

MiszczX [ Konsul ]

A AC II i MW 2 wygląda tak samo na PS 3 jak na Xboxa 360? :)

29.11.2009
16:53
[25]

Asmodeusz [ Legend ]

tak

29.11.2009
19:52
[26]

MiszczX [ Konsul ]

A jaką grę polecilibyście jako pierwszą na PS 3? Tak żeby dobrze zaprzyjaźnić się z padem?:) A i PS3 czy PS3 slim? Slim podobno lepsza, ale jak jest cenowo?:)

29.11.2009
20:04
[27]

Regis [ ]

A jaką grę polecilibyście jako pierwszą na PS 3? Tak żeby dobrze zaprzyjaźnić się z padem?:)

Uncharted, a zaraz potem Uncharted 2. Minus takiego rozwiązania jest taki, że po Uncharted 2 praktycznie każda inna gra wygląda brzydko ;P

A i PS3 czy PS3 slim? Slim podobno lepsza, ale jak jest cenowo?:)

Slim - mniejszy, ładniejszy, zgrabniejszy, obudowa się tak okropnie nie brudzi i żre mniej prądu ;P

29.11.2009
20:06
[28]

MiszczX [ Konsul ]

Nom a po uncharted 2 "zalicze" AC II:) potem exclusivy infamous i killzone 2:) potem zbieram kase:D

29.11.2009
20:11
smile
[29]

bebzoon™ [ Pretorianin ]

de gustibus non disputandum est;

grałem w obie gry (przeszedłem byłem nawet)

GoW2 dał mi znaaacznie więcej frajdy, szczerze mówiąc Killzone 2 nie przypadł mi do gustu, a sterowanie jest faktycznie zwalone w porównaniu do GoW-a moim zdaniem;

natomiast najlepsza gra jaką grałem w PS3 to Uncharted 2, bez wątpienia;

30.11.2009
12:11
[30]

MacMus [ Konsul ]

GoW2 jest zajebiste i ja w sumie tylko dla tej gry kupiłem xbox'a :) Pogram jeszcze w TboGT i jak wyjdzie GoW3 w marcu to kupie ps3

30.11.2009
13:33
[31]

Bazylisheq [ Centurion ]

Killzone 2 porządna gierka choć monotonność scenerii troche dobija. Można zmieniać sterowanie według paru schematów. Generalnie mi nie przeszkadzało i nie wiem o co ten krzyk. Od Killzona polecam bardziej Resistance 2 - większe zróżnicowanie. A poza tym Uncharted (który dalej bije graficznie 95% obecnie wydawanych gier) i Uncharted 2, który po prostu wygląda nieprawdopodobnie (zwłaszcza tak od 4 rozdziału). Już pomijając fakt, że te obie gry są o wiele lepsze od ostanich filmowych poczynań dr. Jonesa.

Na xboxa w GoW2 grałem podobnie jak w Killzona bez większego entuzjazmu. Porządny tytuł, ale bez tak zwanego "łał".

30.11.2009
14:19
[32]

MiszczX [ Konsul ]

Dlatego kupie chyba PS 3 (Uncharted, inFamous, killzone2,) i dlatego że do konsoli będę koniecznie potrzebował wi-fi zeby grać;) A polecacie dragon age na konsole?

30.11.2009
14:37
[33]

MiszczX [ Konsul ]

I czy fabularnie pierwsza część uncharted ma coś wspólnego z drugą? Bo nie wiem czy mogę grać w drugą bez grania w pierwszą?:)

30.11.2009
14:57
[34]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Są nawiązania fabularne, aczkolwiek tak po prawdzie znajomość jedynki nie jest wymagana by cieszyć się dwójką. ALE zagraj najpierw w Uncharted 1 a potem dopiero 2. Będziesz się lepiej bawił. :)

30.11.2009
15:10
smile
[35]

Regis [ ]

Nie ruszaj U2 bez skończenia U1 - nawiązań fabularnych nie ma zbyt wiele (pojedyncze watki, bez znaczenia z punktu widzenia calej fabuly), ale zdecydowanie warto zrobić to w tej kolejności, bo "powrót" z U2 do U1 może być "ciężki. Nie odbieraj sobie conajmniej kilkunastu godzin swietnej zabawy :)

30.11.2009
15:32
[36]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Po pierwsze nie sluchaj osob takich jak Transcended i tankem3. Cos tam zgodnego ze stanem faktycznym wprawdzie mowia, ale obaj kochaja PS3 i cala reszta to belkot fanboja.

Po drugie w Killzone2 mozesz zmienic sterowanie, ale i tak zostanie toporne. Sam single player jest slaby, choc multi jest super.

Po trzecie Gears of War 2 jest krotko mowiac lepsze niz Killzone 2, zarowno pod wzgledem SP jak i multi.

Po czwarte kup PS3, ale pamietaj, ze zadna konsola nie ma jakiejs wyraznej przewagi nad druga, niemniej pudlo od Sony po prostu rokuje lepiej.

30.11.2009
15:42
[37]

MiszczX [ Konsul ]

Ehh no ale killzone o 100 złotych tańszy więc ma prawo być gorszy;) a to jaki jest najlepszy FPS na PS 3?

30.11.2009
15:55
[38]

dlaczego ja [ Konsul ]

killzone ma lepsza grafike ale wydaje mi sie ze girsy maja fajniejszy klimat, mam ps3 ale chcial bym x36 dla girsow ;)

30.11.2009
15:58
[39]

MiszczX [ Konsul ]

Czy te gry są dobre wg was? Resistance 2, Resident Evil 5 , Metal gear solid 4?

30.11.2009
15:59
[40]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Tak to sa b. dobre gry. Bierz smialo PS3

spoiler start
+1
spoiler stop

30.11.2009
17:51
smile
[41]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Metal Gear Solid4 to jedna z najlepszych gier w jakie w zyciu gralem, ale trzeba lubic ten klimat, bo niektorzy rzygaja panem Kojima - jego gry sa specyficzne, to film w grze, badz gra w filmie.

Resistance2 to moj najblizszy zakup na PS3, wierze, ze bedzie bardzo dobry, a wszelkie znaki na ziemi i niebie zdaja sie to potwierdzac.

Uncharted2 ma nawiazania do jedynki, lepiej zagrac w czesc pierwsza, ale nie jest to wymogiem, bedziesz sie bawil swietnie tak czy siak zasiadajac od razu do dwojki.

30.11.2009
18:39
[42]

Pichtowy [ Senator ]

MiszczX -> po co chcesz grać na padzie?

kup sobie FragFX!



Gra się prawie jak na PC, trzeba tylko się przyzwyczaić do krzyżyka i troche dziwnej myszy, ale to i tak ekstrta rzecz w porównaniu z padem, na którm w FPS nie da się grać.

30.11.2009
18:39
[43]

tankem3 [ Senator ]

yazz -- moze za bardzo kontrastuje PS3 ale fakt faktem ze gry sprzed 3 lat(CoD4 ledwo ledwo) sa juz troche brzydkie

30.11.2009
19:39
[44]

MiszczX [ Konsul ]

A ten FragFX ma czyłośc jak normalna myszka? Tzn nie spowaalnie reakcji ani nic? i to do trzymania w lewej ręcę to np do chodzenia?:)

30.11.2009
19:50
[45]

MiszczX [ Konsul ]

Dobra poczytałem i pytanie do was. Naprawdę dużo wygodniej gra się w FPS-y?

30.11.2009
19:59
[46]

tankem3 [ Senator ]

daj sobie spokój z tm FragFX, to naprawde jest zbędne, kolejny niepotrzebny gadzet.... grałem 8 lat na kompie(myszką ofc) i do strzelanek na padzie przyzwyczaiłem sie grając tylko 2 godziny w Medal of Honor Frontline, tutaj jest tak samo, ale najlepiej będzie dla ciebie wybrać któryś z Resistance(1 czy 2), po prostu daje radoche a i to dobry tytuł na start... gwarantuje ci ze odechce ci sie z tego korzystać po jakims czasie i tak musisz uczyć się strzelania na padzie, bo predzej czy później i tak bedzie to obowiązkowe, zarówno w Uncharted jak i Infamous

30.11.2009
20:06
[47]

MiszczX [ Konsul ]

Też tak stewierdzam czytając opinie, patrząc na cenę:) Kupuje konsolke by nauczyć grać się na padzie i pograć w fajne tytuły;) Tankem --> pierwsze tytuły bd te o ktorych marzę:) Uncharted 2 i AC II potem inFamous i resistance 2 może:)

30.11.2009
20:21
[48]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

To, że na padzie nie da się grać w FPSy to bajeczka, którą wymyślili chyba pecetowcy, którzy grać tylko na gryzoniu potrafią. Fakt, jest to strasznie wygodne, ale na padzie też spokojnie da się grać. Kupując konsolę myślałem, że jak będzie mi się chciało postzrelać to kupię sobie jakąs budżetówkę od CI i pogram na kompie, a na konsoli będe grał w inne gry. Szybko jednak okazało się, że pad wcale taki straszny nie jest i spokojnie możesz kupić pierwszą lepszą grę z gatunku FPS (lub TPP) i na najniższym poziomie trudności się wszystkiego nauczysz.

Widzę, że powoli przekonujesz się do PS3, bo większość osób w wątku namawia ciebie do tegu. Abyś jednak nie dokonał zbyt pochopnego wyboru to napiszę ci jakie gry masz na Xie:
Forza 2 i 3, PGR 3 i 4, Gears of War 2, Fable II, Viva Pinata Trouble in Paradise i Party Animals, GTA Episodes from Liberty City, Crackdown, Saints Row, Perfect Dark Zero, Too Human, Banjo-Kazooie: Nuts&Bolts, Splosion Man, Ninja Gaiden II, Race Pro, Halo 3, Halo 3 ODST, Halo Wars, Shadow Complex, Kameo Elements of Power, Lips, Lost Odyssey, Blue Dragon, Tenchu Z + kilka świetnych gier, które są również na PC (Gears of War, Ninja Blade, Viva Pinata, Left 4 Dead 1 i 2 czy Mass Effect). Do tego dochodzi kilka ciekawie zapowiadających się gier takich jak Alan Wake, Fable III, Halo Reach, Crackdown 2, Perfect Dark, Ninety-Nine Nights II oraz kilka równie świetnych gier, które pojawią się również na PC, a więc Mass Effect, czy Splinetr Cell Conviction. Jeśli ci mało to przypomnij sobie ostatnie E3 i konferencję M$. Zapowiedziano na niej trzy gry, które po już miały premierę (Shadow Complex, Left 4 Dead oraz Forza 3) co dobitnie pokazuje, że jak M$ coś zapowiada to wiadomo, że za jakiś czas się ta gra pojawi (są oczywiście wyjątki potwierdzające ta regułę), a więc jest to polityka zgoła odmienna od Sony. Wyżej wymienione gry to oczywiście nie wszystko, ale moim zdaniem na tyle sporo, aby przekonać ciebie do zakupu X360. Sam ma i bardzo sobie chwalę.

30.11.2009
20:40
[49]

MiszczX [ Konsul ]

Fan realu madryt i raula- dzięki za wypisanie gier:) na pewno przejrzę ale myślę że wyboru nie zmienie, gdyż PS 3 ma wifi i też sporo exclusivow, a niestety wszystkiego i tak nie będę miał;/:(
No a teraz pytanie dotyczące gier na PS 3 Czy te gry mają jakiekolwiek opóźnienia (tzn od czasu kliknięcia na padzie) zacięcia, "zmulenia" ?Uncharted 2? Resistance 2? inFamous? (tu wątpie bo to exclusivy, więc powinno działać wszystko bez zarzutu:) ) AC II?, Dragon Age origins?

30.11.2009
21:34
[50]

MiszczX [ Konsul ]

Bo np jak oglądalem gameplaye z dragon age to jak zaczynaly się rozmowy to gra miała zacięcie(to normalne w każdej konsoli z tą grą?)

30.11.2009
21:39
[51]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Killzone 2 to kawał dobrej gry , ale przejdziesz ją w 6-7 godzin , a GoW 2 ma 10-12 godzin wyśmienitej zabawy , obie gry są bardzo dobre , tylko z tym minusem że killzone jest krótki.
Mam obie gry , więc nie posądzać mnie tu o żadne fanboystwo.
Jak przeszedłem GOW 2 , a później zakupiłem PS3 i K2 to się tak wkur.... po przejściu Killzone'a , zdecydowanie za krótka.
FragFX to nie potrzebny bajer.

MiszczX - tak , są takie momenty , nawet niekiedy się głos zatnie i się powtarza przez całą wstawkę filmową.

30.11.2009
21:49
[52]

MiszczX [ Konsul ]

Ale uncharted 2, resistance 2 i inFamous i AC II chodzą płynnie pod każdym względem?:)
A i czy to opóźnienie w killzone 2 to bardzo przeszkadza? (slyszalem że jest tam opóźnienie i nie do końca plynna gra)?

30.11.2009
21:54
smile
[53]

Regis [ ]

Killzone 2 to kawał dobrej gry , ale przejdziesz ją w 6-7 godzin

Chyba jak masz dwie pary rąk, znasz ją na pamięć, albo grasz na padzie od kilku, albo i kilkunastu miesięcy ;)

Dla mnie K2 było pierwszą grą na PS3 (aktualnie zarzucone na potrzeby przejscia U2) i po 6 godzinach gry mam ukończone 35% gry. Nawet biorąc pod uwagę, że dopiero uczyłem się grać na padzie, to nie sądzę, żeby takiemu "zwykłemu" (czy wręcz "niedzielnemu") graczowi jak ja przejście tej gry mogło zająć mniej niż 10-12 godzin właśnie, co wydaje mi się "standardowym" czasem dla gier na PS3 - jak do tej pory U1 zajęło mi 12 godzin z minutami, a w U2 jestem na 85% i mam na liczniku 10 godzin, więc całośc zamknę pewnie w okolicach 12. No, chociaż tu akurat sprawa jest inna, bo prawie 2 godziny mi zeszły na stanie w miejscu i gapienie się na prześliczną grafikę ;P


A i czy to opóźnienie w killzone 2 to bardzo przeszkadza? (slyszalem że jest tam opóźnienie i nie do końca plynna gra)?

Nie zauważyłem tego problemu. Chyba że w filmikach, zaraz po ich załadowaniu, ale to przecież zupełnie nie przeszkadza.

30.11.2009
22:07
[54]

tankem3 [ Senator ]

kazda konsola to ma, tworcy po prostu poszerzaja ilosc obiektow czy leveli do granic zauwazalnej plynnosci i niezauwazalnej aby wkorzystac konsole jak moga malo ktora gra tak ma, to tak nie irytuje a i tak jest to skrawek tego z czym borykaja sie PCtowcy, jak grasz na konsoli to od razu zapominasz o czyms takim

te co wymieniles jak najbardziej sa OK
ale "chrupanie" to chyba ostatnia rzecz ktora decydowalaby u mnie o grach, co z tego ze przez 2 godziny gram na 60 kl a raz w wyniku jakiejs rzezni spadnie do 20, to nic zlego, choc w takim Mirror's Edge, Far Cry 2, Resident Evil 5, Red Faction chyba nigdy nie ma zgrzytow a gry choc multiplatformowe sa sliczne na obu konsolach

gry ze zgrzytami stanowia nie wiem... 1% produkcji?? swego czasu Sacred 2 byl slabo zoptymalizowany

30.11.2009
22:34
[55]

Transcended [ Generaďż˝ ]

PS3 ma około 3x więcej exclusivów niż X360. Fan czegoś tam wymienił wszystko co jest na X360 łącznie z popierdułkami ściąganymi z netu, a gdyby mi się chciało to to jego listę ilościowo bym przebił exami na PS3 tylko pudełkowymi i tylko z oceną 7+.
Nie mówiąc o tym, że na PSN jest kolejnych kilkadziesiąt pozycji - niektóre bardzo mocne.
Tylko w ciagu ostatnich ~12 miesięcy na PS3 wyszło 15 exclusivów na X360 - 6 lub 7.
A zapowiedzi są jeszcze lepsze (dla PS3).

Killzone 2 jest dopieszczona pod każdym względem to exclusive więc nie jest port z PC/X360 tylko gra od początku do końca pisana pod Cella i jego 7 rdzeni.

30.11.2009
22:40
smile
[56]

yazz_aka_maish [ Legend ]

MiszczX przestan sie czlowieku dopytywac o jakies zbedne detale kup te cholerna konsole, albo ulepsz kompa. Jezu, ludzie co jest z wami, nie potraficie podjac prostej decyzji bez forum dyskusyjnego?

Zadaj jeszcze 50 niepotrzebnych pytan, wejdzie kupa fanboi X360 i PS3 i burdel bedzie nieziemski bo juz sie zaczyna...

01.12.2009
00:36
[57]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

GoW 2 > Killzone 2

01.12.2009
01:18
[58]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Regis - mocno przesadzasz , to chyba ty masz 2 lewe ręce do fps skoro killzone 2 zajęło ci 12 godzin gry.
Killzone na przejście singla góra 7 godzin , nie więcej , a najlepsze jest to że godzine straciłem tylko i wyłącznie na Radecu.

A jeśli Uncharted zajęło ci 12 godzin to chyba sobie ze mnie żartujesz , a jeżeli nie to sory , ale jesteś w tej chwili moim źródłem pośmiewiska.



Yazz - też się zastanawiam , pewnie tacy ludzie nie mogą się porządnie podetrzeć w ubikacji bez pytania o sposób na forum dyskusyjnym.

Transcendend - 8 rdzeni

01.12.2009
04:07
[59]

Lutz [ Legend ]

1 rdzen jest wylacznie do dyspozycji systemu i gry nie maja do niego dostepu - sa pisane na 7 rdzeni ;)

01.12.2009
06:14
[60]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Lutz - tak , ale procesor jest jeden , w całości , i posiada razem 8 rdzeni.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.