GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brutalna gra

28.11.2009
21:12
[1]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Brutalna gra

Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś najbrutalniejszą grę przeglądarkową, żeby krew się lała i można się było wyżyć?

28.11.2009
21:19
[2]

ZoolPl [ Pretorianin ]

Heh

Wyraź tu swoją opinie :D

28.11.2009
21:32
smile
[3]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

niezłe. O cos takiego chodziło.

28.11.2009
22:30
smile
[4]

Imak [ Generaďż˝ ]

Przecierz toi jest chore...

28.11.2009
23:00
smile
[5]

emil_6 [ esDw_ ! ]

HeHe ;DD

Obrzydliwe ale ciekawe xD

28.11.2009
23:07
[6]

power gracz [ Cloak Engaged ]

fajne :D

spoiler start
tak,naprawde mi sie to podoba :D
spoiler stop

28.11.2009
23:18
[7]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Śmieszna gierka, brzytwą zjechałem faceta do samych kości :P

28.11.2009
23:20
smile
[8]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Grałem już w nią kiedyś. I bardzo mnie wciągnęła ]:->


Brutalna gra - _D_R_A_G_O_N_
28.11.2009
23:22
[9]

Kub$ki [ Senator ]

[7] No to faktycznie super śmieszna

28.11.2009
23:22
[10]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

[2] strasznie hora gra ale posiedzę przy niej chwilkę :D

28.11.2009
23:24
[11]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Eee tam.. Nie przeżywajcie, przecież to tylko głupia gierka ;)


Brutalna gra - _D_R_A_G_O_N_
28.11.2009
23:35
[12]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Zagrajcie sobie w gierkę Chiller. Pamiętam jak w to chwile grałem an emulatorze. Zrąbana gra, strasznie nie przyjemnie się w nią grało

29.11.2009
13:06
[13]

Weasel (Łasica) [ Awangardowy_Kaloryfer ]

Człowieku odpowiedz jest jednoznaczna LEFT FOR DEAD

29.11.2009
13:24
[14]

power gracz [ Cloak Engaged ]

[13] - problem z czytaniem ze zrozumieniem ? gry PRZEGLADARKOWE !

29.11.2009
13:27
smile
[15]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Mocne.

29.11.2009
13:32
[16]

Pathlogan [ Jaffa ]

Nie jest to gra przeglądarkowa ale powinieneś spróbować The Punisher :)

29.11.2009
13:45
smile
[17]

mefsybil [ Legend ]

29.11.2009
13:53
[18]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

W Punishera grałem, nie bój się

29.11.2009
13:59
[19]

aterazione [ Senator ]

29.11.2009
14:36
[20]

sebayogi [ Pretorianin ]

Za******* gra

29.11.2009
14:49
[21]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Zagrajcie sobie w gierkę Chiller. Pamiętam jak w to chwile grałem an emulatorze. Zrąbana gra, strasznie nie przyjemnie się w nią grało

Kurde, nie mogę znaleźć... Wiesz może, skąd można to pobrać? ;>

29.11.2009
15:09
[22]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]



3 sekundy w google :P

29.11.2009
15:10
smile
[23]

=D=2 [ Legend ]

Kiedyś grałem.

29.11.2009
15:23
[24]

Bartesso94 [ Konsul ]

Zagraj se w Pico :)

29.11.2009
15:30
[25]

sebayogi [ Pretorianin ]

pICO TO GLUPIA GIERKA

29.11.2009
15:32
[26]

sebayogi [ Pretorianin ]

Ta gra nie ma celu nikogo obrażac

29.11.2009
15:34
[27]

sebayogi [ Pretorianin ]

To mnie rozwalilo

29.11.2009
15:59
smile
[28]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]


Brutalna gra - Child of Bodom
29.11.2009
16:54
[29]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

[22] To też znalazłem, ale po wypakowaniu są jakieś głupie pliki i nie wiem, jak to uruchomić :/ Może Ty wiesz? :)

29.11.2009
16:59
[30]

preDratronIX [ Generau ]

O tej grze nawet w CNN mówili.

29.11.2009
17:14
[31]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Dragon-->Spróboj przekopiować do mame32 (chyba katalog roms się nazywał) cały plik, nie wypakowując. Chociaż nie jestem pewien czy tak się powinno robić. Poszukaj na stronie może tam jest napisane jak to uruchomić.

29.11.2009
19:08
smile
[32]

mefsybil [ Legend ]

Wciągnęła mnie ta gra.


Brutalna gra - mefsybil
29.11.2009
19:40
[33]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Dragon-->Spróboj przekopiować do mame32 (chyba katalog roms się nazywał) cały plik, nie wypakowując. Chociaż nie jestem pewien czy tak się powinno robić. Poszukaj na stronie może tam jest napisane jak to uruchomić.

Do czego przekopiować? :O Na stronce też nie ma napisane. A kit z tym. Chyba odpuszczę... :D

[32] Mnie też kiedyś wciągnęła. Co dzień w to grałem :D Btw. weź na tej stronce włącz Tortury 3. To jest to samo, tylko dodatkowo jest karabin i shotgun :)

02.12.2009
00:22
[34]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Masz rację ta gra nie jest za fajna i nie warta kombinowania. Ale może pozniej popatrze i napisze

04.12.2009
18:54
smile
[35]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

-->

jeszcze zyje


Brutalna gra - Hard as Stone
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.