Cyber Rekin [ Sharkee ]
Brutalna gra
Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś najbrutalniejszą grę przeglądarkową, żeby krew się lała i można się było wyżyć?
ZoolPl [ Pretorianin ]
Heh
Wyraź tu swoją opinie :D

Cyber Rekin [ Sharkee ]
niezłe. O cos takiego chodziło.

Imak [ Generaďż˝ ]
Przecierz toi jest chore...

emil_6 [ esDw_ ! ]
HeHe ;DD
Obrzydliwe ale ciekawe xD
power gracz [ Cloak Engaged ]
fajne :D
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Śmieszna gierka, brzytwą zjechałem faceta do samych kości :P
Kub$ki [ Senator ]
[7] No to faktycznie super śmieszna
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
[2] strasznie hora gra ale posiedzę przy niej chwilkę :D
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Eee tam.. Nie przeżywajcie, przecież to tylko głupia gierka ;)
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Zagrajcie sobie w gierkę Chiller. Pamiętam jak w to chwile grałem an emulatorze. Zrąbana gra, strasznie nie przyjemnie się w nią grało
Weasel (Łasica) [ Awangardowy_Kaloryfer ]
Człowieku odpowiedz jest jednoznaczna LEFT FOR DEAD
power gracz [ Cloak Engaged ]
[13] - problem z czytaniem ze zrozumieniem ? gry PRZEGLADARKOWE !

dewastat0r [ Generaďż˝ ]
Mocne.
Pathlogan [ Jaffa ]
Nie jest to gra przeglądarkowa ale powinieneś spróbować The Punisher :)

mefsybil [ Legend ]
Cyber Rekin [ Sharkee ]
W Punishera grałem, nie bój się
aterazione [ Senator ]
sebayogi [ Pretorianin ]
Za******* gra
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Zagrajcie sobie w gierkę Chiller. Pamiętam jak w to chwile grałem an emulatorze. Zrąbana gra, strasznie nie przyjemnie się w nią grało
Kurde, nie mogę znaleźć... Wiesz może, skąd można to pobrać? ;>
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
3 sekundy w google :P

=D=2 [ Legend ]
Kiedyś grałem.
Bartesso94 [ Konsul ]
Zagraj se w Pico :)
sebayogi [ Pretorianin ]
pICO TO GLUPIA GIERKA
sebayogi [ Pretorianin ]
Ta gra nie ma celu nikogo obrażac
sebayogi [ Pretorianin ]
To mnie rozwalilo
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
[22] To też znalazłem, ale po wypakowaniu są jakieś głupie pliki i nie wiem, jak to uruchomić :/ Może Ty wiesz? :)
preDratronIX [ Generau ]
O tej grze nawet w CNN mówili.
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Dragon-->Spróboj przekopiować do mame32 (chyba katalog roms się nazywał) cały plik, nie wypakowując. Chociaż nie jestem pewien czy tak się powinno robić. Poszukaj na stronie może tam jest napisane jak to uruchomić.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Dragon-->Spróboj przekopiować do mame32 (chyba katalog roms się nazywał) cały plik, nie wypakowując. Chociaż nie jestem pewien czy tak się powinno robić. Poszukaj na stronie może tam jest napisane jak to uruchomić.
Do czego przekopiować? :O Na stronce też nie ma napisane. A kit z tym. Chyba odpuszczę... :D
[32] Mnie też kiedyś wciągnęła. Co dzień w to grałem :D Btw. weź na tej stronce włącz Tortury 3. To jest to samo, tylko dodatkowo jest karabin i shotgun :)
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Masz rację ta gra nie jest za fajna i nie warta kombinowania. Ale może pozniej popatrze i napisze