GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MGS3 - pytanie

28.11.2009
15:03
[1]

o.b. [ Konsul ]

MGS3 - pytanie

Czy jest sens zapoznawania sie z trzecia czescia Metal Gear Solid nie grajac w dwie poprzednie?

01.12.2009
16:06
[2]

Azerath [ Generaďż˝ ]

Tak, jest sens. Oczywiście jeśli masz możliwość to spróbuj zagrać w dwa pierwsze MGS'y, wtedy wszystko będzie dla ciebie bardziej zrozumiałe, a sama gra będzie wywoływała u ciebie więcej emocji (naprawdę więcej).

Ale jeśli chodzi ci tylko o Snake Eatera to możesz spokojnie brać i grać. Ta część opowiada pełną historię, ze swoim początkiem, środkiem i końcem. A grę polecam, jedna z lepszych w moim życiu.

01.12.2009
16:32
[3]

CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]

Popieram przedmówcę. Akcja trójki dzieje się przed wydarzeniami z 1, 2 i 4 więc sens jak najbardziej jest. Gra jest genialna i zajmuje wysokie miejsce na liście wyjątkowych gier z poprzedniej generacji.

01.12.2009
16:36
[4]

Reavek [ life coach ]

Jakiś tam sens jest, ale ja sobie nie wyobrażam grania w MGS3 nie znając wcześniej MGS i MGS2. Odniesienia do poprzednich częsci sporo tej grze dają, ale z drugiej strony, ja grałem w kolejności MGS, MGS2, MGS3 i MGS4, więc może mi się tak wydawać, bo jednak wydarzenia nie sa w kolejności. Graj w MGS3 ale obiecaj że później, chociaż zagrasz w MGS'a jedynkę :P

01.12.2009
17:15
[5]

PSXFAN [ Last Samurai ]

MGS3 jest na pierwszym miejscu w top 100 na PS2 zdaniem czytelników PSXEXTREME a to o czymś światczy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.