
_MaZZeo [ Legend ]
No właśnie sprawdziłem i mnie też nie :<

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
heh niezłe
Whatson [ Niepoprawny purysta ]
best player...phi. Używam KMPlayera i nigdy nie robił mi wyrzutów.

Babiczka [ Senator ]
Czemu ???
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
Whatson->Dokładnie. Nie ma to jak KMPlayer, tylu możliwości nie daje żaden inny.
kamyk_samuraj [ Legend ]
Widział, jak oglądałeś porno...

Czagap [ Konsul ]
Bo zdradzałeś s go z Winampem?
AyenoKanno [ SomeoneElse ]
Nie kocha mnie ale służy - jak każdy dobry niewolnik.Póki tak jest nie mam zamiaru zsyłać go do kosza :D
SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]
najwidoczniej widział ciebie z Winnampem... lub Windows Media Play'erem :D

_MaZZeo [ Legend ]
Dzisiaj już kocha.