GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego już mnie nie kocha?

27.11.2009
19:32
smile
[1]

polak111 [ Legend ]

Dlaczego już mnie nie kocha?

Dlaczego?


Dlaczego już mnie nie kocha? - polak111
27.11.2009
19:36
smile
[2]

_MaZZeo [ Legend ]

No właśnie sprawdziłem i mnie też nie :<

27.11.2009
19:37
smile
[3]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

heh niezłe

27.11.2009
19:37
[4]

Whatson [ Niepoprawny purysta ]

best player...phi. Używam KMPlayera i nigdy nie robił mi wyrzutów.

27.11.2009
19:39
smile
[5]

Babiczka [ Senator ]

Czemu ???

27.11.2009
19:42
[6]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Whatson->Dokładnie. Nie ma to jak KMPlayer, tylu możliwości nie daje żaden inny.

27.11.2009
20:18
[7]

kamyk_samuraj [ Legend ]

Widział, jak oglądałeś porno...

28.11.2009
17:53
smile
[8]

Czagap [ Konsul ]

Bo zdradzałeś s go z Winampem?

28.11.2009
18:03
[9]

AyenoKanno [ SomeoneElse ]

Nie kocha mnie ale służy - jak każdy dobry niewolnik.Póki tak jest nie mam zamiaru zsyłać go do kosza :D

02.12.2009
18:19
[10]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

najwidoczniej widział ciebie z Winnampem... lub Windows Media Play'erem :D

03.12.2009
17:53
smile
[11]

_MaZZeo [ Legend ]

Dzisiaj już kocha.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.