
Babiczka [ Senator ]
Dla fanów samochodów i przyszłych fanów.
Ktoś mi kiedyś powiedział, że piękna nie da się sfotografować , trzeba je zobaczyć ale dzięki tym zdjęciom cała rzesza ludzi może ujrzeć choć namiastkę tego co w samochodach jest najpiękniejsze. Nie chodzi mi tu tylko o turbosprężarki, zawory upustowe, wałki rozrządu, sportowe pompy paliwa, orurowanie dolotów, bądź kute korbowody, ale o te aurę tajemniczości która je otacza. Ta doskonała gra światła i cienia, barw skomponowanych z ''brute force'' emanującą z tych potworów tworzy piękną całość, która zachęca do poznawania samochodów i prób samodzielnego, amatorskiego tuningowania. Polecam tę galerię.
+ link kurzewa [8] ;)
Ambitny -> w sumie racja. Cos ostatnio mam bóle pleców.
Musze przyznać, że szybko obejrzeliście zdjęcia ;).
Zoloman - zgadnij :)
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
Chyba cię pogięło. W tych zdjęciach nie ma nic artystycznego.
zoloman [ Legend ]
Rozumiem, że to ironia?
Bo te amerykańskie pokraki są iście paskudne.
Emil22 [ Generaďż˝ ]
Bo te amerykańskie pokraki są iście paskudne.
Z tego co widze to tam sa nie tylko amerykanskie auta,gratuluje znajomosci
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
Samochody fajne, muscle też, ale same zdjęcia nie są zbyt ładne i ciekawe.
sebu9 [ O_o ]
Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś innego po takim wprowadzeniu ;)
Amerykański pomysł na tuningowanie samochodów nigdy jakoś do mnie nie "przemawiał". Zwłaszcza od strony wizualnej - trochę kiczu i przerost formy nad treścią. Choć nie mówię tu o amerykańskich klasykach, które często są tuningowane ze smakiem i powściągliwością. Ale te ich dzisiejsze "odpowiedniki"...
Co do technicznej strony to widok siedmiolitrowego V8 (i jego dźwięk) robią wrażenie nawet na kimś kto takich samochodów zwyczajnie nie trawi.
Emil22 [ Generaďż˝ ]
Mnie ogolnie podoba sie taka impreza sama w sobie.Szkoda ze w naszym kraju mozna o takiej tylko pomarzyc...
kurzew [ The Road Warrior ]
Wystawa bardzo fajna. Co do zdjec to nie bede sie wypowiadal bo pewnie sam nie pstrykam lepszych na wystawach (link obok nicka).
Jesli jednak chcecie nacieszyc oko pieknymy zdjeciami to zapraszam pod adres ponizej.
Babiczka [ Senator ]
Oj tak V8 to jest to !.
Co do wprowadzanie to -> ;)
Emil22 - przeciez jest 'operacja tuning' ;)
Kurzew - > ładne, ładne !
Emil22 [ Generaďż˝ ]
No wiem ze jest.
Ale mnie ogolnie podoba sie ameryka wiem ze wiele osob ich nie trawi ale ja jednak wolalbym poruszac sie ulicami gdzie mija cie porsche czy ferrari czesciej niz raz w roku,niz po naszych ulicach gdzie nie dojsc ze sa dziury to mijaja cie ciagle fiaty..
Babiczka [ Senator ]
up
Mr_Baggins [ Legend ]
Niektóre auta fajne - GTR, Mercedes, Lambo. Amerykańskie dziwadła paskudne, jak to amerykańskie dziwadła.
Babiczka [ Senator ]
Mi się tam podoba Mustang z 1967 :)

Janczes [ You'll never walk alone ]
jestem w szoku :)
zajebista galeria
puszczyk [ Generał brygady ]
Okropnie wygląda niski profil w starych amerykańskich autach. Czasem zerknę na poturbowanych i o ile restauracja wychodzi im na dobre (nie licząc przypadków z lampasami czy innymi malowidłami), to zastąpienie masywnych radialnych opon cienkim kawałkiem gumy na zbyt dużej feldze psuje cały efekt.
Babiczka [ Senator ]
puszczyk-> zgadzam sie z Toba. Do takich aut niskoprofilowe opony sa zlem.
Babiczka [ Senator ]
17 - fuu

Weakando [ Legend ]
Ja polecam do obejrzenia: (więcej photoshopa niż prawdy, ale tak wygląda dzisiaj fotgografia)
I stronę z tapetami samochodowymi: ewentualnie: