
Jake [ R.I.P. ]
Kącik gier dla każdego.-----cz.I
Witam wszystkich zainteresowanych forumowiczów!!!!
Postanowiłem utworzyć nowy kącik dotyczący gier dostępnych dla każdego, czyli poprostu gier "z netu".
W wątku tym mam zamiar poruszać tematy najpopularniejszych gier ale nie tylko.
W tej części proponuje porozmawieć o tak popularnych bijatykach takich jak Little Fighter II czy innych.
Podawajcie linki i wypowiadajcie się co sądzicie o tych grach.
Poniżej link do stronki z Little Fighter II.
Jake [ R.I.P. ]
Według mnie Little Fighter II jest bardzo dobrą "bijatyką" lecz niestety można powiedzieć "że nie ma fabuły"

Jake [ R.I.P. ]
up^

Avada Kedavra [ Centurion ]
buaheh... jak widać, Twój wątek nie mam popularości?? No cóż... Bywa i tak
Ja grałem w Little Fighter II i niestety mi się kompletnie nie podobał. Co w nim takiego widzisz, Jake?
Jake [ R.I.P. ]
Avada...---------->widzisz każdy lubi określony typ gier.

Avada Kedavra [ Centurion ]
no jasne, rozumiem Cię :)
następny [ Rekrut ]
LOL!
Jake [ R.I.P. ]
następny---->i co się głupio ziejesz
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Jake
następny---->i co się głupio ziejesz
HEHE !!!!! Fajowy text :)

Avada Kedavra [ Centurion ]
Jake --> może dlatego, że następny lubi ziać?? ;))))))))
następny [ Rekrut ]
zasapałem się gdy biegłem do komputera:)
i gdy rozwalał mnie mag w Neverwinter Nights

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]
He he LF2?
Ale statsujesz już zrobiłem wątek o tym...
szyczt chamstwa.....