GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kącik gier dla każdego.-----cz.I

27.12.2002
10:07
smile
[1]

Jake [ R.I.P. ]

Kącik gier dla każdego.-----cz.I

Witam wszystkich zainteresowanych forumowiczów!!!!
Postanowiłem utworzyć nowy kącik dotyczący gier dostępnych dla każdego, czyli poprostu gier "z netu".
W wątku tym mam zamiar poruszać tematy najpopularniejszych gier ale nie tylko.

W tej części proponuje porozmawieć o tak popularnych bijatykach takich jak Little Fighter II czy innych.
Podawajcie linki i wypowiadajcie się co sądzicie o tych grach.

Poniżej link do stronki z Little Fighter II.

27.12.2002
10:24
[2]

Jake [ R.I.P. ]

Według mnie Little Fighter II jest bardzo dobrą "bijatyką" lecz niestety można powiedzieć "że nie ma fabuły"

27.12.2002
11:37
smile
[3]

Jake [ R.I.P. ]

up^

27.12.2002
11:57
smile
[4]

Avada Kedavra [ Centurion ]

buaheh... jak widać, Twój wątek nie mam popularości?? No cóż... Bywa i tak

Ja grałem w Little Fighter II i niestety mi się kompletnie nie podobał. Co w nim takiego widzisz, Jake?

27.12.2002
12:19
[5]

Jake [ R.I.P. ]

Avada...---------->widzisz każdy lubi określony typ gier.

27.12.2002
12:28
smile
[6]

Avada Kedavra [ Centurion ]

no jasne, rozumiem Cię :)

27.12.2002
12:49
[7]

następny [ Rekrut ]

LOL!

27.12.2002
13:11
[8]

Jake [ R.I.P. ]

następny---->i co się głupio ziejesz

27.12.2002
13:14
[9]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Jake
następny---->i co się głupio ziejesz


HEHE !!!!! Fajowy text :)

27.12.2002
13:15
smile
[10]

Avada Kedavra [ Centurion ]

Jake --> może dlatego, że następny lubi ziać?? ;))))))))

27.12.2002
13:19
[11]

następny [ Rekrut ]

zasapałem się gdy biegłem do komputera:)
i gdy rozwalał mnie mag w Neverwinter Nights

02.01.2003
15:15
smile
[12]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

He he LF2?
Ale statsujesz już zrobiłem wątek o tym...
szyczt chamstwa.....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.