trako966 [ Junior ]
chcesz zarobić kase na nową grę
Witam chcesz zarobić nie złą kaskę to kliknij na ten link zarejestruj się i zarabiaj. Motyw polega na przeglądaniu stron z reklamami za które tobie płacą. Fajna sprawa można parę groszy zarobić sprawdź to
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Naucz się korzystać z serwisów maskujących link. Skocz, skróc, tnij, tinyurl, gourl itp.
Hawkman [ Generaďż˝ ]
Nie rozwaznie jest podawac swoich danych osobowych bo cie zlapiol !
Adam Bartoszek
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Nastepny idiota, ktory uwaza, ze ktos mu za ogladanie reklam zaplaci. Miszczu naucz sie raz na cale zycie, ze na reklamach zarabia tylko ten kto je udostepnia, a nie ten, ktory je oglada.
Boroova [ Gwiazdka ]
Kilka perelek z regulaminu:
3. Ostrzegamy że mamy prawo zawiesić lub usunąć Twoje konto w każdej chwili, bez ostrzeżenia. Jeżeli zdecydujemy się poinformować o tym, wyślemy do Ciebie wiadomośc na adres e-mail użyty przy rejestracji. Jeżeli stwierdzimy oszustwo w jakikolwiek sposób, Twoje konto zostanie usunięte bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Proszę wziąć pod uwagę iż w przypadku usunięcia konta nie ma możliwości prześledzenia informacji z danego konta, nie gromadzimy informacji o kontach usuniętych. Nie ma możliwości reklamowania lub dyskutowania o przyczynach tej decyzji.
5) Wszystkie wypłaty są wykonywane przez PayPal oraz na kotno bankowe. Możesz zlecić wypłate w momencie jak uzbierasz na koncie 100 zł lub więcej. Twoja wypłata zostanie zrealizowana poprzez PayPal oraz konto bankowe w ciągu 30 dni roboczych.Uzytkownik wypłacając pieniądze dostaje 1% swojej sumy, reszta pieniędzy zostaje przekazana na dalszy rozwój serwisu. Możesz zlecić tylko jedną wypłatę, aż do zrealizowania poprzedniej.
13) Wrazie zamkniecia serwisu z przyczyn np: nieopłacalności Polski-bux.pl nie zwraca użytkownikom pieniędzy za które zakupili poleconych oraz Konta Premium.
Chyba jakis niedorozwoj pisal ten regulamin....
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Boroova - Czemu od razu niedorozwój? Regulaminów i tak nikt nie czyta, a mając taki regulamin mogą banować kogo chcą nie ponosząc żadnych konsekwencji : )
Boroova [ Gwiazdka ]
Dycu --> chodzilo mi o razacego ortografa w 13 punkcie. Jak tworzysz regulamin, to wypadaloby sprawdzic go chociaz spellcheckiem w Wordzie.
A ogolnie to sprytnie to wymyslili (a raczej zgapili). Mlodziez zbiera pieniazki i juz prawie, prawie dostaje je na konto (chociaz tylko 1% sumy, czyli 1zl za kazde wirtualne 100zl), a tu BAN i tyle. Nawet zlotoweczki nie dostaniesz...
wojtasekgalecki [ Pretorianin ]
Można parę groszy zarobić...
Zgadzam się:)
Jak chcecie zarabiać na reklamach, to na tej stronce:
Bez refa:
Z refem (i tak nikt nie kliknie:D) :
Może i mało kasy, ale dostajemy na 100%