
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Polanski wolny!
Wypuscili go!

General E'qunix [ Arena Master ]
Run Polanski !!! RUUUN !
mannan [ Legend ]
Kaucja, jaką zapłaci polski reżyser, to trzy miliony euro (4,5 mln franków).
Trochę dużo

ppaatt1 [ Trekker ]
Niebezpieczny pedofil na wolności!!!11

Szychacz [ Konsul ]
No to super,ale gdy mydło upuści pod prysznicem to już go pewnie i tak nie podniesie xD
Niebezpieczny pedofil na wolności!!!11
Bez przesady ;]
[7] HAHAHAHAHA
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
chowajcie dzieci!

Paul12 [ Buja ]
W poszukiwaniu źródła google wypluło mi newsa z Pudelka, wchodzę, a tam do zdjęcia doklejona bardzo trafna reklama we flashu ;p

Awerik [ Backpacker ]
Paul12
Gmp3 [ Chuck ]
Polański idzie! Trza dziewki pozamykać!
[7] Lol

ppaatt1 [ Trekker ]
[7]

czarli_122 [ Konsul ]
[7]:D
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
Ciekawe, gdzie teraz spierdoli :D
[7]:D
Caine [ Legend ]
Chowajcie dzieci i rogaciznę!
Emil22 [ Generaďż˝ ]
Cala ta afera mnie smieszy
mikAS :) [ Senator ]
szczerze mówiąc mam głęboko w d%%%% co stanie się z nim , tak samo jak ten cały Jackson bez względu na swoją popularność powinni być sprawiedliwie osądzeni.. choć z drugiej strony jak osoba po 30 latach odwołuje to co powiedziała to coś jest na żęczy
[7] hehe
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
zgadzam sie, jackson musi miec proces
Emil22 [ Generaďż˝ ]
sprawiedliwosci na swiecie nie ma
A pozatym nikt sie nie dowie jak naprawde bylo.
A ile to juz bylo takich akcji ze jakas znana osoba byla sadzona o gwalt aby kasiorki wyciagnac glupota.Duzo wiecej naprawde niebezpiecznych ludzi lazi po ulicach ale to juz kazdemu wisi.
mikAS :) [ Senator ]
a co do artykułu z rzeczonego "pudelka " czytając to poczułem się prawie tak jak bym czytał " fakt" albo inna tego typu "brukowcową " gazetę .
Emil22 [ Generaďż˝ ]
nazwanie faktu brukowcem jest obrazem dla brukowcow jak ludzie sie nie wstydza tworzac cos takiego...

Dycu [ zbanowany QQuel ]
A ile to juz bylo takich akcji ze jakas znana osoba byla sadzona o gwalt aby kasiorki wyciagnac glupota.Duzo wiecej naprawde niebezpiecznych ludzi lazi po ulicach ale to juz kazdemu wisi.
Masz rację, po co karać kogoś kto ukradł kilka milionów, przecież wielu groźniejszych ludzi wciąż chodzi po ulicach!
Choke [ Lets do this! ]
Nie rozumiem, czy innych pedofili też wypuszczają za kaucją?
Emil22 [ Generaďż˝ ]
Dycu
To byl sarkazm?

Czarny Pażdzioch II [ Centurion ]
[23] Nie pogrążaj się chłopie.

wlodzix® [ Trup w windzie ]
Kasa robi swoje, po prostu.
[7] <- :D
Emil22 [ Generaďż˝ ]
Czarny Pażdzioch II
Nie wiem z czym mam sie pograzac moze Ty wolisz jak lapie sie przestepcow ktorych w zyciu nie spotkasz ja bym wolal aby zajeli sie tymi ktorych mozna spotkac na ulicy
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Emil - Nie stary, mówię serio. Po ulicach chodzą mordercy, to po kiego grzyba będziemy zawracać sobie głowę złodziejami? Policja powinna mieć ważniejsze rzeczy do zrobienia. Łapać tych morderców co to ich widzę wyglądając przez okno, potem pedofili, potem tych co molestują kanarki, potem złodzieji, a na koniec Polańskiego, niczym wisienkę na torcie.
Nie, to nie był sarkazm.
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
[7] Faktycznie ! Wszędzie ta reklama na pudelku xd

amadi1 [ ElMundo ]
Buja zmiażdżył :D

Cichoruski [ ufonauta ]
a jak mnie zgwałci?!

sebu9 [ O_o ]
"Hej dziewczyno, hej niebogo
jakiś[...]Polański[...] idzie drogą.
Chowaj pieniądze, chowaj zegarek,
Kryj się kryj ! [..]
Przyjdzie nocą, zgwałci srodze,
na kradzionej gdzieś podłodze[...]"
<---amadi1 - 'to nie moje są słowa, to legenda ludowa"

amadi1 [ ElMundo ]
Przyjdzie nocą, zgwałci srodze,
na kradzionej gdzieś podłodze[...]"
No żeś wymyślił...

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]
Chować dzieci !
Mati176 [ King Klick ]
A ja popieram zdanie Emil22. Nikt nie wie jak bylo naprawde, sama dziewczyna wycofala sie z zarzutow wobec Polańskiego. Nigdy sie nie dowiemy jak to wygladalo, ale tania sensacja jednak jest w cenie. Każdy umie bawic sie w sedziego....
Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Co tam, niech sobie biega dalej po swiecie.
nie wiadomo i tak jak naprawdę było, trochę odsiedział ma za swoje.

jacksonheyes [ Konsul ]
[7] to mnie dobiło
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
[7] OMG
Nikos007 [ Liverpool FC ]
[38] ---> OMG :)
[7] ---> :)

.:Jj:. [ Legend ]
[7] WINRAR
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
jeszcze nie cale szczescie do piatku ten zboczeniec bedzie trzymany w klatce
potem pewnie ucieknie