GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polanski wolny!

25.11.2009
16:31
smile
[1]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Polanski wolny!

Wypuscili go!

25.11.2009
16:32
smile
[2]

General E'qunix [ Arena Master ]

Run Polanski !!! RUUUN !

25.11.2009
16:33
[3]

mannan [ Legend ]

Kaucja, jaką zapłaci polski reżyser, to trzy miliony euro (4,5 mln franków).
Trochę dużo

25.11.2009
16:33
smile
[4]

ppaatt1 [ Trekker ]

Niebezpieczny pedofil na wolności!!!11

25.11.2009
16:36
smile
[5]

Szychacz [ Konsul ]

No to super,ale gdy mydło upuści pod prysznicem to już go pewnie i tak nie podniesie xD

Niebezpieczny pedofil na wolności!!!11

Bez przesady ;]

[7] HAHAHAHAHA

25.11.2009
16:36
[6]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

chowajcie dzieci!

25.11.2009
16:36
smile
[7]

Paul12 [ Buja ]

W poszukiwaniu źródła google wypluło mi newsa z Pudelka, wchodzę, a tam do zdjęcia doklejona bardzo trafna reklama we flashu ;p


Polanski wolny! - Paul12
25.11.2009
16:37
smile
[8]

Awerik [ Backpacker ]

Paul12

25.11.2009
16:38
[9]

Gmp3 [ Chuck ]

Polański idzie! Trza dziewki pozamykać!

[7] Lol

25.11.2009
16:38
smile
[10]

ppaatt1 [ Trekker ]

[7]

25.11.2009
16:41
smile
[11]

czarli_122 [ Konsul ]

[7]:D

25.11.2009
16:46
[12]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Ciekawe, gdzie teraz spierdoli :D

[7]:D

25.11.2009
16:47
[13]

Caine [ Legend ]

Chowajcie dzieci i rogaciznę!

25.11.2009
16:49
[14]

czarli_122 [ Konsul ]

:D


Polanski wolny! - czarli_122
25.11.2009
16:49
[15]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Cala ta afera mnie smieszy

25.11.2009
16:54
[16]

mikAS :) [ Senator ]

szczerze mówiąc mam głęboko w d%%%% co stanie się z nim , tak samo jak ten cały Jackson bez względu na swoją popularność powinni być sprawiedliwie osądzeni.. choć z drugiej strony jak osoba po 30 latach odwołuje to co powiedziała to coś jest na żęczy

[7] hehe

25.11.2009
16:55
[17]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

zgadzam sie, jackson musi miec proces

25.11.2009
16:57
[18]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

sprawiedliwosci na swiecie nie ma

A pozatym nikt sie nie dowie jak naprawde bylo.

A ile to juz bylo takich akcji ze jakas znana osoba byla sadzona o gwalt aby kasiorki wyciagnac glupota.Duzo wiecej naprawde niebezpiecznych ludzi lazi po ulicach ale to juz kazdemu wisi.

25.11.2009
17:00
[19]

mikAS :) [ Senator ]

a co do artykułu z rzeczonego "pudelka " czytając to poczułem się prawie tak jak bym czytał " fakt" albo inna tego typu "brukowcową " gazetę .

25.11.2009
17:02
[20]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

nazwanie faktu brukowcem jest obrazem dla brukowcow jak ludzie sie nie wstydza tworzac cos takiego...

25.11.2009
17:05
smile
[21]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

A ile to juz bylo takich akcji ze jakas znana osoba byla sadzona o gwalt aby kasiorki wyciagnac glupota.Duzo wiecej naprawde niebezpiecznych ludzi lazi po ulicach ale to juz kazdemu wisi.

Masz rację, po co karać kogoś kto ukradł kilka milionów, przecież wielu groźniejszych ludzi wciąż chodzi po ulicach!

25.11.2009
17:06
[22]

Choke [ Lets do this! ]

Nie rozumiem, czy innych pedofili też wypuszczają za kaucją?

25.11.2009
17:08
[23]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Dycu

To byl sarkazm?

25.11.2009
17:14
smile
[24]

Czarny Pażdzioch II [ Centurion ]

[23] Nie pogrążaj się chłopie.

25.11.2009
17:43
smile
[25]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Kasa robi swoje, po prostu.

[7] <- :D

25.11.2009
17:50
[26]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Czarny Pażdzioch II

Nie wiem z czym mam sie pograzac moze Ty wolisz jak lapie sie przestepcow ktorych w zyciu nie spotkasz ja bym wolal aby zajeli sie tymi ktorych mozna spotkac na ulicy

25.11.2009
17:57
[27]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Emil - Nie stary, mówię serio. Po ulicach chodzą mordercy, to po kiego grzyba będziemy zawracać sobie głowę złodziejami? Policja powinna mieć ważniejsze rzeczy do zrobienia. Łapać tych morderców co to ich widzę wyglądając przez okno, potem pedofili, potem tych co molestują kanarki, potem złodzieji, a na koniec Polańskiego, niczym wisienkę na torcie.

Nie, to nie był sarkazm.

25.11.2009
18:01
[28]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

[7] Faktycznie ! Wszędzie ta reklama na pudelku xd

25.11.2009
18:04
smile
[29]

amadi1 [ ElMundo ]

Buja zmiażdżył :D

25.11.2009
18:05
smile
[30]

Cichoruski [ ufonauta ]

a jak mnie zgwałci?!

spoiler start
[7] hahaha !
spoiler stop

25.11.2009
18:08
smile
[31]

sebu9 [ O_o ]

"Hej dziewczyno, hej niebogo
jakiś[...]Polański[...] idzie drogą.
Chowaj pieniądze, chowaj zegarek,
Kryj się kryj ! [..]
Przyjdzie nocą, zgwałci srodze,
na kradzionej gdzieś podłodze[...]"

<---amadi1 - 'to nie moje są słowa, to legenda ludowa"

25.11.2009
18:09
smile
[32]

amadi1 [ ElMundo ]

Przyjdzie nocą, zgwałci srodze,
na kradzionej gdzieś podłodze[...]"


No żeś wymyślił...

25.11.2009
18:10
smile
[33]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Chować dzieci !

25.11.2009
18:16
[34]

Mati176 [ King Klick ]

A ja popieram zdanie Emil22. Nikt nie wie jak bylo naprawde, sama dziewczyna wycofala sie z zarzutow wobec Polańskiego. Nigdy sie nie dowiemy jak to wygladalo, ale tania sensacja jednak jest w cenie. Każdy umie bawic sie w sedziego....

25.11.2009
18:55
[35]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Co tam, niech sobie biega dalej po swiecie.

nie wiadomo i tak jak naprawdę było, trochę odsiedział ma za swoje.

25.11.2009
19:13
smile
[36]

jacksonheyes [ Konsul ]

[7] to mnie dobiło

25.11.2009
19:28
[37]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

[7] OMG

27.11.2009
15:19
smile
[38]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

LOL :D --->


Polanski wolny! - Ambitny Łoś
27.11.2009
15:39
[39]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

[38] ---> OMG :)
[7] ---> :)

27.11.2009
15:39
smile
[40]

.:Jj:. [ Legend ]

[7] WINRAR

02.12.2009
16:11
[41]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

jeszcze nie cale szczescie do piatku ten zboczeniec bedzie trzymany w klatce

potem pewnie ucieknie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.