Grand Theft Auto 4 [ Centurion ]
P.S.2
chce kupić ps2 na allegro mam 330 zł i niewiem czy tą mi się opłaca
mariosprinter [ Generaďż˝ ]
Nie
50groszy:) [ Konsul ]
jak tak bardzo chcesz ps2 to idź do sklepu i kup sobie nówke bo jak patrze na ten link który podałeś to ta wersja to jest fat, a tera slimke w sklepie możesz bardzo tanio dostać z nawet wiekszymi zestawami czyli np. 2 gry 2 pady karta pamięci itp
robert1995 [ Legionista ]
No fakt. Na twoim miejscu poszedł bym do MediaMarktu i kupił bym se nową. Na allegro nigdy nie masz gwarancji że coś będzie takie jakie chciałeś. PS2 nie jest teraz droga.
A z gier polecam:
-Jak and Dexter
-Teken 5
-Hitman 2
-Medal of Honor

Szychacz [ Konsul ]
Dokładnie,też bym wolał nówkę kupić bo zestaw ceny nie warty.Za taką cene to rok temu byłby interes,dzisiaj zwykłe naciąganie.
Grand Theft Auto 4 [ Centurion ]
a w empiku opłaca się mój kolega kupywał i działa mu bardzo dobrze dał 400 zł

Duży Mario [ Centurion ]
Albo np. w Avansie za 340zł jest z grą Gran Turismo 4 i kartą pamięci 8Mb.