GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

P.S.2

25.11.2009
15:16
[1]

Grand Theft Auto 4 [ Centurion ]

P.S.2

chce kupić ps2 na allegro mam 330 zł i niewiem czy tą mi się opłaca

25.11.2009
15:19
[2]

mariosprinter [ Generaďż˝ ]

Nie

25.11.2009
15:35
[3]

50groszy:) [ Konsul ]

jak tak bardzo chcesz ps2 to idź do sklepu i kup sobie nówke bo jak patrze na ten link który podałeś to ta wersja to jest fat, a tera slimke w sklepie możesz bardzo tanio dostać z nawet wiekszymi zestawami czyli np. 2 gry 2 pady karta pamięci itp

25.11.2009
16:35
[4]

robert1995 [ Legionista ]

No fakt. Na twoim miejscu poszedł bym do MediaMarktu i kupił bym se nową. Na allegro nigdy nie masz gwarancji że coś będzie takie jakie chciałeś. PS2 nie jest teraz droga.
A z gier polecam:
-Jak and Dexter
-Teken 5
-Hitman 2
-Medal of Honor

25.11.2009
16:44
smile
[5]

Szychacz [ Konsul ]

Dokładnie,też bym wolał nówkę kupić bo zestaw ceny nie warty.Za taką cene to rok temu byłby interes,dzisiaj zwykłe naciąganie.

01.12.2009
17:14
[6]

Grand Theft Auto 4 [ Centurion ]

a w empiku opłaca się mój kolega kupywał i działa mu bardzo dobrze dał 400 zł

01.12.2009
18:31
smile
[7]

Duży Mario [ Centurion ]

Albo np. w Avansie za 340zł jest z grą Gran Turismo 4 i kartą pamięci 8Mb.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.