GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zestaw komputerowy pod GTA 4.

24.11.2009
22:10
smile
[1]

kakakakaboom! [ Konsul ]

Zestaw komputerowy pod GTA 4.

Witam!

Jaki jest najtańszy zestaw PC, który nie tyle "uciągnie" GTA 4 co pozwoli weń komfortowo* grać na maksymalnych detalach przy 1280x1024 bez AA i anizo (ale jakby uciągnął te AA x2 to byłoby fajno).

*komfortowo - tak, aby liczba FPS nigdy nie spadła poniżej 30.

Bez podkręcania. Klawiatury, monitora. Sama "buda".

Dzięki.

24.11.2009
22:15
[2]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

C2D (8400 np.) i gf9600gt. Nie orientuję się zbyt w cenach teraz, ale ok. 2000zł na zestaw bez monitora powinno wystarczyć, żeby móc komfortowo pograć na medium.

24.11.2009
22:15
[3]

ProTyp [ For the Horde! ]

bez AA i anizo (ale jakby uciągnął te AA x2 to byłoby fajno).

Hmm... wątpię, żeby na jakim kolwiek komputerze Gta chodziło z AA, pewnie dlatego, że ta gra go nie ma ;]

24.11.2009
22:18
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Teraz gram w GTA 4. Gram w rozdzielczości 1920/1080 i trzyma przeciętnie 30 FPS. Nie ma szarpania, doczytywania. Można grać. Gra jest ustawiona z wysokimi detalami.

E8400 3GHz/GTX 275/4 GB RAM/Win 7

24.11.2009
22:38
[5]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Juz taniej ci wyjdzie X360(na stronie empiku widzialem zestaw x360 elite + episodes from liberty city), a zestaw pc to ci wyjdzie jakies 2000zl mniej wiecej.

24.11.2009
22:42
[6]

Bezimienny07pl [ Konsul ]

Kup se jakiegoś kompa za 20tyś i powinno raczej chodzić na max grafie :D

24.11.2009
22:47
[7]

Dameeek [ Junior ]

Najlepiej nazbierac 3 tys kupic procka quada ge force dobry wybór bo każde gta tera bd robione pod nividie czy jakos tak :D I wtedy jak komp za 3 kloca bez moniotra all na maxa pujdzie :) Jeszcze jak bd sie mialo 2 karty graficzne po 1 gb to miodzio : ) Ja mam karte radona jakas tam dobra bardzo niestety dualcore procek i mi się nawet na all low niemiłośiernie tnie a kupiłem orginała, no cóż ;P ... ( Tzn ze 25 fps max ;) )

24.11.2009
22:57
[8]

kakakakaboom! [ Konsul ]

Dziękuję wszystkim za wspaniałe wpisy, popisówki komu działa, jak i na czym, a teraz czekamy na kogoś kto odpisze na temat.

24.11.2009
23:06
[9]

novi.. [ Senator ]

Przejrzy ten wątek:

06.12.2009
14:20
[10]

DJ_MadAX [ Centurion ]

No już dawno rozwiązałem, a pisać nie pisze bo składam komputer nowy. A GTA 4 jak by ktoś miał wątpliwości mam oryginalne. Wogóle jestem w szoku że tamat się tak rozwinął.

Do GTA 4-ki wróce jak będę mieć już nowy mocniejszy komputer.

A tak wogóle jest gdzieś polski opis nowego patcha 1.0.5?

06.12.2009
14:53
smile
[11]

herflik26 [ Konsul ]

Cześć Jestem Piotrek i chciałem zapytać jaki Komputer kupić żeby nie tyle co uciągnie Mario Bross co pozwoli grać z AA w 1074 bla bla bla ....

06.12.2009
15:35
[12]

kajtek603 [ International Level ]

Moja karta pociągnie spokojnie. GF 9600 GT

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.