GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stalker: cień Czarnobyla

22.11.2009
14:43
[1]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

Stalker: cień Czarnobyla

witam. jest problem. dotarłem do emitera, wyłączyłem 4 konsole. gdy zbliżyłem się do schodów /na ostatnim poziomie/ włączył się filmik. po nim, gdy wszedłem na schody, zjawił się gostek i ,,zginąłem,, po rozpoczęciu poziomu od nowa... NIC NIE MOGĘ ZROBIĆ. nie ma już przeciwników i nie wyłączają się konsole, a stoper odmierza czas, bestia ryczy za drzwiami a ja ryczę z wściekłości. co się stało z tą grą???!!!

22.11.2009
15:03
[2]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Nie mogę cię zrozumieć.

22.11.2009
15:21
[3]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

4 KONSOLE WYŁĄCZYŁEM ALE ZGINĄŁEM PRZY SCHODACH DO DRZWI Z JAKĄŚ BESTIĄ. TAM MAJĄ BYĆ ZWŁOKI DUCHA. GRA NIE ZAPISAŁA UKOŃCZENIA ZADANIA TYLKO JA, PRZED. TERAZ MIMO ŻE PODCHODZĘ DO KONSOL, NIE POJAWIA SIĘ INFO. ,,WYŁĄCZ,, PRZY ŻADNEJ Z CZTERECH I NIE MA PRZECIWNIKÓW ALE POZIOM JAK GDYBY NADAL JEST NIE ZALICZONY BO STOPER NADAL ODLICZA CZAS.

03.12.2009
17:10
[4]

RadaR001 [ Legionista ]

To przeczytaj poradnik, zobacz co niby potem miałeś zrobić i graj dalej uważając tę misję za skończoną.Możesz również wczytać wcześniejsze zapisy, albo zagrać od nowa.

04.12.2009
11:13
[5]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

DZIĘKI, JUŻ SOBIE PORADZIŁEM

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.