GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Quake Live po polksu?Taaa

22.11.2009
12:41
[1]

raito300 [ Pretorianin ]

Quake Live po polksu?Taaa

Wlasnie zalozylem konto na quakelive i wszyscy sie podniecaja ze jest polski server a ja sie pytam gdzie? Wszystko po angielsku pisze

01.12.2009
07:15
[2]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Gdy dołączasz do gry to zdarzają się serwery postawione w Warszawie. Chodzi mi o wykaz gier, gdy klikniesz play online.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.