raito300 [ Pretorianin ]
Quake Live po polksu?Taaa
Wlasnie zalozylem konto na quakelive i wszyscy sie podniecaja ze jest polski server a ja sie pytam gdzie? Wszystko po angielsku pisze
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
Gdy dołączasz do gry to zdarzają się serwery postawione w Warszawie. Chodzi mi o wykaz gier, gdy klikniesz play online.