WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Mini Ninjas, Evil Warrior
Witam, mam pytanie jak rozwalić ostatniego boss'a w grze?
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
UP.
Chodzi mi o tego boss'a latającego a w okół niego latają fioletowe kulki.
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
up
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
uP!
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Ten gameplay powinien pomóc
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Dzięki wielkie, niestety musze się w grze cofnąć i pare zwoji pozbierać ;/
Endrju85 [ Centurion ]
Zwoji czy zwojów? hehe
A ja już skończyłem MN, fajna gierka.
Barai [ Pretorianin ]
Jedna z niewielu gierek ostatno, które mnie też udało się skończyć...