GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

American Pie VII: The Book of Love

21.11.2009
17:09
[1]

Yerten [ Pretorianin ]

American Pie VII: The Book of Love

Włąsnie znalazłem trailer:


Nie oglądałem całego,m żeby nie zepsuć sobie filmu, ale moim zdaniem to już nie to. Najlepsza była dwójka potem już długa tendencja spadkowa.

21.11.2009
17:39
[2]

Langert [ Generaďż˝ ]

Może być dobra komedia ale pierwszych dwóch części nic nie pobije :D

21.11.2009
17:43
[3]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Ile można robić części American Pie, pierwsze trzy części najlepsze, a jak z najnowszą - zobaczymy.

21.11.2009
17:43
[4]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

bieda w opor bydzie

21.11.2009
20:40
smile
[5]

faner [ Druid Ewenement ]

American Pie się skończył na jedynce.

21.11.2009
20:42
[6]

Yerten [ Pretorianin ]

faner - jedynka była spoko, ale druga część bije wszystko o głowe, oglądam conajmniej raz w roku:)

21.11.2009
20:47
[7]

|RESPECT| [ Konsul ]

Wszystkie były spoko.


[5]

Może dla ciebie bo rodzice nie pozwolili oglądać ;)

21.11.2009
20:53
smile
[8]

SuddenDeath [ Konsul ]

nawet nie wiedzialem ze 6 czesci jest ja zal .pl

21.11.2009
21:02
smile
[9]

cinekk [ Royal Flush ]

Cała obsada zmieniona, na szczęście legenda, Mr. Levenstein, została :)
Wiadomo, trzy pierwsze części były najlepsze, później zupełnie nowi aktorzy, to już nie było to, lecz i tak przyjemnie się oglądało. Zobaczymy, co będzie teraz.

21.11.2009
21:04
[10]

polak111 [ Legend ]

I > II > III

Reszty nie oglądałem, bo od razu wiem, że nie ma sensu ;)

21.11.2009
21:09
[11]

cinekk [ Royal Flush ]

polak111 >> Mimo wszystko polecam nadrobić zaległości.

Jeśli o mnie chodzi, to zwykle przed obejrzeniem filmu martwi mnie nowa obsada w kontynuacjach ciekawych produkcji, ale jak przyjdzie co do czego, wkręcę się w film, to zapominam o dawnych aktorach i interesuję się perypetiami obecnych ;)

edit/ I-III i IV-VI mają zupełnie inny klimat. Równie dobrze trzy ostatnie części można by wypuścić pod zupełnie inną nazwą i byłyby wtedy dobrymi komediami, nie american pajami :)

21.11.2009
21:10
smile
[12]

polak111 [ Legend ]

No właśnie zmiana obsady już na starcie mnie zniechęca do obejrzenia dalszych części.

02.12.2009
18:54
[13]

Yerten [ Pretorianin ]

właśnie skończyłem oglądać i jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to macie zajebiste szczeście, film jest tak chujowy (musiałem to napisać), że żal dupe ściska i nie chce puścić! Motyw z łosiem i monique jest ohydny.

02.12.2009
19:07
[14]

Szychacz [ Konsul ]

Pierwsze 3 częsci były najlepsze,bo chociażby miały jakiś ciąg fabularny,a bohaterzy śmieszyli.Następne produkcje były zupełnie innymi filmami.

02.12.2009
19:23
[15]

Yerten [ Pretorianin ]

Szychacz - prawda, ale jeśli chodzi o scenariusze to jeszcze jako taka później trzymano poziom, a VII część to już jest kurna paranoja

02.12.2009
19:31
smile
[16]

Septi [ Starszy Generał ]

Niema sie co oszukiwać,żaden z tych kolesi nie pobije orignalnego Stiflera którego grał Seann William Scott.Eugenowi Levy też nie dali za bardzo pola do popisu w tej nowej częsci,aż sie dziwie że jeszcze chce mu sie grać w tych amerikanach,chyba na kolanach muszą go prosic żeby zagrał :].Pierwsze 3 częsci americana super,następne też nie były złe,problem w tym że poprostu mogli nazwać te filmy innaczej i zakończyć ciasto na 3 częsciach.

02.12.2009
19:33
[17]

ronn [ Legend ]

1, 3 - ok
2 - ledwo ok
4. - w miare, ale słabawo
5, 6 - dno dna
7 - dno dna dna

02.12.2009
19:45
[18]

Yerten [ Pretorianin ]

1,5 godziny życia stracone

02.12.2009
19:47
[19]

Septi [ Starszy Generał ]

ta...

02.12.2009
19:59
[20]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

And whenever it comes to making output on side one of Led Zeppelin IV

Jedyny dobry tekst w tej części :)

A ta część to naprawdę wielka kiszka, nawet za bardzo nie ma na czym zawiesić oka. Rozumiem, że wałkowanie tego samego tematu po raz n-ty, nigdy nie daje dobrych rezultatów (w tym wypadku, świezych pomysłów na powloli kostniały gatunek jakim jest teen-movie), ale bez przesady. Tym razem obserwujemy bezczelny skok na kasę (dobrze, że ta marka jest już rozmieniona na marne i filmy wychodzą od razu na DVD). Kilka scen było wręcz żenujących, nic nowego, nawet żarty o facebooku gdzieś już były (i to dawno). Poprzednie części ratowały się w miarę sympatyczną obsadą ( i panem Levy'm w epizodzie. Nie muszę nadmieniać, że w najnowszej części ukradł dla siebie cały film, prawda?), ale ileż można?

Twórcy tej części powinni pójść do wypożyczalni filmów i wypożyczyć dwa tytuły "Sex Drive" i "Adventureland" i zobaczyć, jak się robi filmy na poziomie, w tym gatunku. Nie będę oceniał tej części, bo ocena byłaby naprawdę krzywdząca. Nie polecam (choć niektórzy o tak obejrzą, co będę sobie trzępił język :P)

02.12.2009
20:02
[21]

ronn [ Legend ]

z nowych to fired up daje rade :P

03.12.2009
14:51
[22]

Yerten [ Pretorianin ]

Sex Drive - niezły film nie powiem szczególnie ta rozwinięta wersja

03.12.2009
15:02
[23]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

adventureland jest bardzo spoko, ale daleko mu do typowego teen movie

03.12.2009
15:06
[24]

Yerten [ Pretorianin ]

adventureland - nie ogladałem jeszcze, ale może sie skuszę

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.