GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rychu i Zbychu kontratakują czyli kolejna afera PO

20.11.2009
12:36
smile
[1]

lubie kaczki [ Legionista ]

Rychu i Zbychu kontratakują czyli kolejna afera PO

No no. Wychodzi na to, że chłopaki kręcili kilka lodów w tym samym czasie. Ale obrotni hehe




"Jeszcze nic straconego, Rysiu" :)))

20.11.2009
13:56
[2]

Dessloch [ Legend ]

a slyszeliscie ostatnio, ze prezydent zamieszany jest w afere hazardowa?



no i tytul na tvn24:
"Ludzie prezydenta lobbowali ws. ustawy hazardowej?" (nie daje linka, bo nie jestem w stanie, ale po tytule znajdziecie artykul"


czyzby kolejna zaslona dymna i jak juz rozwiazano "afere hazardowa" to pis kolejne "haki" wyciaga? :)

20.11.2009
14:01
smile
[3]

Mr_Baggins [ Legend ]

Zieeeeeeew... i tak pis do władzy nie wróci.

Lepszy takich Rychu i Zbychu niż Zbychu Z., Gosiu, Tadziu i Bredziu.

20.11.2009
14:41
[4]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

"Na Cyprze znaleziono zwłoki biznesmena, który był współwłaścicielem apartamentowca na Florydzie w USA w którym mieszkają Drzewiecki i Sobiesiak.
Przed jego śmiercią jego udziały przejęła firma z Cypru, której właścicielką jest córka Ryszarda Sobiesiaka."

No te ryśki to naprawde fajne chlopaki. Pewnie dlatego, spotykał sie ze zbysiem na cmentarzu, zeby zbysia zmotywowac adekwatnie. A jak już ryży do sobiesiaka pojdzie sie zaraportowac, to powinien uważać czy nie stoi na plastikowej folii...

Ale gdzie tam, afera to jest dorsz za osiempindziesiont, albo wiesmak do pociagu dostarczony...

20.11.2009
14:43
smile
[5]

Mr_Baggins [ Legend ]

To wam wolno w szabas używać komputera?

20.11.2009
14:44
[6]

Dessloch [ Legend ]

widac Wonski dobrze sie czuje w slangu gangsterskim... no ale co sie spodziewac po czlowieku PiSu :)
Kaczynski zazdrosci chyba, ze to PO jest nieczyste w sprawie ustawy hazardowej, Kaczynski nawet w tym nie jest w stanie im dorownac, kiedys probowal ale nawet tak prosta rzecz mu nie wyszla.
to jest dopiero dowod na to, ze on do niczego sie nie nadaje:)

20.11.2009
14:45
smile
[7]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

My tu w mossadzie mamy juz niedziele rano.

kumpel rysia zbysia, staje sie wlascicielem hotelu a poprzedni wlasciciel wacha rybki od spodu...i

..a na to chlopcy POwcy na forum --> kaczynski jest niski!

20.11.2009
14:47
smile
[8]

smalczyk [ Senator ]

Nie ma to jak wykłócać się kto jest gorszym przekrętasem :)))

Kurde, jak Radziu nie będzie w prezydenckich kandydować to chyba po raz pierwszy w domku zostanę ;P

20.11.2009
14:47
[9]

Mr_Baggins [ Legend ]

My tu w mossadzie mamy juz niedziele rano.

Zajmijcie się może lepiej tym, co słychać w Knessecie i na Wzgórzach Golan, to wam powinno być bliższe.

20.11.2009
14:48
[10]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Mr_Baggins --> Od tego jest inny departament.

20.11.2009
14:50
[11]

Mr_Baggins [ Legend ]

Chyba, że tak. Ja się tylko zastanawiam (ale też niezbyt mocno w sumie) jaki Ty masz geszeft, żeby tych kaczorów tak popierać? One kaczory są zasadniczo przeciwko Wam. Ich szaman na przykład strasznie na starozakonnych cięty...

20.11.2009
14:51
[12]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Bardziej przeciwko zwyklym ludziom sa te Zydy z PO

20.11.2009
14:53
[13]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Mr_Baggins -->


Rychu i Zbychu kontratakują czyli kolejna afera PO - Wonski
20.11.2009
14:54
smile
[14]

smalczyk [ Senator ]

Bardziej przeciwko zwyklym ludziom sa te Zydy z PO


głos ludu przemówił....

20.11.2009
14:56
[15]

Mr_Baggins [ Legend ]

Szalom, Wonski ---------------->


Rychu i Zbychu kontratakują czyli kolejna afera PO - Mr_Baggins
20.11.2009
14:57
[16]

Mr_Baggins [ Legend ]

Ale to nie wszystko...


Rychu i Zbychu kontratakują czyli kolejna afera PO - Mr_Baggins
20.11.2009
14:58
[17]

Mr_Baggins [ Legend ]

I w ten oto sposób mamy potwierdzenie, że całe zło na tym świecie...


Rychu i Zbychu kontratakują czyli kolejna afera PO - Mr_Baggins
20.11.2009
14:59
smile
[18]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Mr_Baggins --> Na zdjecia wygrywam, bo popatrz na moim ja stoje za kaczynskim :):)

20.11.2009
14:59
[19]

Mr_Baggins [ Legend ]

To sprawka żydów!


Mr_Baggins --> Na zdjecia wygrywam, bo popatrz na moim ja stoje za kaczynskim :):)

Wiadomo, że Kaczyński to marionetka w żydowskich rękach.


Rychu i Zbychu kontratakują czyli kolejna afera PO - Mr_Baggins
20.11.2009
15:01
[20]

Valem [ Makaron Shakaron ]

smalczyk

Nie masz nic wiecej do powiedzenia? To siedz cicho. Jak nikt nie krytykuje PO to jest cacy i w ogole. Ale jak komus sie praca PO nie podoba to od razu jest sie "bee". Zalosni jestescie

20.11.2009
15:03
smile
[21]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

I ja proponuje nie dawac retuszowanych fotek --->


Rychu i Zbychu kontratakują czyli kolejna afera PO - Wonski
20.11.2009
15:03
smile
[22]

smalczyk [ Senator ]

Valem ---> ja tylko doceniłem wykrycie przez ciebie żydowskiego spisku w polskim rządzie

Wonski ---> my chlebem i solą, a wy polską wódą? No to jest dopiero gościnność....;P

20.11.2009
15:05
smile
[23]

Mr_Baggins [ Legend ]

Wonski, celna uwaga.

Muszę przyznać, że Ty chyba w sumie fajny gość jesteś, mimo wszystko.


Rychu i Zbychu kontratakują czyli kolejna afera PO - Mr_Baggins
20.11.2009
15:15
smile
[24]

Flyby [ Outsider ]

.. no fajny Wonski ;) ..a taki "koszerny" jak swojego czasu "V Kolumna" ;)

20.11.2009
15:52
smile
[25]

lubie kaczki [ Legionista ]

Wonski

Uważaj bo z parszywego pissowca zrobią z Ciebie pedofila. Mr_Baggins ma podobno +/- 18 lat więc miej się na baczności hehe.



20.11.2009
16:24
smile
[26]

Mr_Baggins [ Legend ]

lubie_kaczki - z ciebie chciałem zrobić idiotę, ale okazało się, że już na to za późno.

22.11.2009
15:04
[27]

Reppu [ Generaďż˝ ]


Ciekawe, dzisiaj widziałem kontratakującego jara, zbycha, przema itd wycierających swoje pisowskie jadaczki państwem solidarnym.
Mają mieć pełna szuflady ustaw i wrócić do władzy - szkoda że szuflady pełne a głowy mają puste.


Rychu i Zbychu kontratakują czyli kolejna afera PO - Reppu
22.11.2009
15:42
smile
[28]

Lutz [ Legend ]

Mają mieć pełna szuflady ustaw i wrócić do władzy - szkoda że szuflady pełne a głowy mają puste.

Musze przyznac ze zaczynam sie juz gubic w tym belkocie.

22.11.2009
19:51
smile
[29]

Reppu [ Generaďż˝ ]

Ważne Lutz że odróżniasz nasze polskie pyry, planów prezia nie ogarniesz swoim rozumem więc resztą się nie przejmuj - to nieważne tak jak plany pisowskich klaunów i marzenia miłośników ziemniaków, którzy z puree chcą zrobić narodowa potrawę IV RP.

a jedyne sensowne czym jaro mógłby zapełnić szuflady to przepisy na 1001 potraw z ziemniaków. Pewnie będziesz Lutz stał w kolejce w księgarni po egzemplarz z dedykacją jara kucharza dla wiernych i miernych smakoszy, należy ci się długi wpis od mistrza frytkownicy i miejsce w specjalnej kolejce dla działaczy i ziemniaczanych sympatyków

22.11.2009
19:53
[30]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

"Na Cyprze znaleziono zwłoki biznesmena"

Na Cyprze? Może Karski go melexem przejechał.

23.11.2009
00:17
[31]

Aen [ Anesthetize ]

Albo wlasciciele koniecpzpn.pl.

23.11.2009
00:40
[32]

Belert [ Legend ]

Mają mieć pełna szuflady ustaw i wrócić do władzy - szkoda że szuflady pełne a głowy mają puste.

Musze przyznac ze zaczynam sie juz gubic w tym belkocie.


Lutz :--> ale to akurat dosc proste jest PiS jak kazda partia powaznie podchodzaca do rzadzenia ma szuflady pelne papierowych ustaw na kazda okolicznosc.Nawet na okolicznosc ustawy na temat szaletow miejskich ogolno dostepnych.

Ale co z tego jak tylko dojda do wladzy to nagle :ustawy mamy ale ..najpierw AGENCI !!! Gdzie sa agenci .Pan Olszewski powiedzial że Macierweicz powiedział i dawaj od nowa .

Po prostu te typy tak maja .

A jak dostana znowu kopa ( mam nadzieje ze nie dojda do wladzy jednak) to nagle ale ...moment to jeszcze nie koniec mamy pelno ustaw juz gotowych niech ktos da nam choc jeszcze miesiąc.

23.11.2009
07:00
[33]

Mr_Baggins [ Legend ]

Jak mają sensowne ustawy, to niech je zgłoszą w sejmie.

Swoją drogą, Legutko czy Kluzik-Rostkowska mogą być. Niestety zestaw: Gosiewski od prawotwórstwa i Ziobro od sprawiedliwości i służb specjalnych przekreśla wszystko co mądrego mogliby zrobić pozostali.

23.11.2009
08:57
smile
[34]

smalczyk [ Senator ]

Swoja drogą jak widzę że PiS tworząc gabinet cieni wciela się w PO sprzed 3 lat, a PO wyśmiewając pełne ustaw szuflady PiSu zamienia się na gęby z oponentami, to tylko pusty śmiech mnie ogarnia jak durni potrafia byc nasi politycy

Baggins ---> zapomniałeś o Gęsickiej - ta kobieta zdecydowanie nie pasuje do pisowskiego profilu (patrząc zresztą na po-wski wymysł na miejscu jej następczyni stwierdzam, ze do partii rządzącej tez nie:)

23.11.2009
08:59
[35]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

Śmieszne to jest to, że PiS za swoich rządów spalił pojęcie "gabinetu cieni" i teraz musi wymyślać jakieś Zakłady Pracy Chronionej czy jak to się tam nazywa.

01.12.2009
19:00
[36]

Dessloch [ Legend ]



Czyzby krystalicznie czysty PiS tez zamieszany byl w afere hazardowa? :)

mamy w koncu PO-PIS? koalicje korupcyjno-aferalna? :)

01.12.2009
19:19
[37]

Lutz [ Legend ]

Jezeli juz tak Dessloch, to mogles wspomniec o panu Sekule, ktory w takim wypadku umoczony jest jeszcze bardziej :D Wystarczy tylko troche bardziej poszperac anizeli czytac "pierwsze strony"

01.12.2009
19:24
[38]

Dessloch [ Legend ]

tak, ale to ze PO jest zamieszana w ta "afere" to wiemy wszyscy... i jakbys nie zauwazyl, to o tym byl ten temat.

wiec nie wiem czemu mialbym wspominac o panu Sekule w tym przypadku...

czyli mamy kolejny dowod.
Wczesniej bylo ze prezydent tez zamieszany

01.12.2009
19:25
[39]

eros [ Senator ]

PiS kontratakuje. Strona nie wczytuje sie od 5 minut. Zaraz watek zostanie znikniety ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.