Invader01 [ Konsul ]
Porównanie dubbingów AC2
Do pierwszej części Assassin's Creed'a był filmik z porównaniem polskiego i angielskiego dubbingu. Będzie też też takie coś do drugiej części? Chętnie bym usłyszał jak to wyszło Polakom, bo Anglikom jednak w pierwszej części się niezbyt udało, a na trailerach też nie brzmi jakoś powalająco. Co wy na to?

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Co wy na to?
A my na to jak na Lato!
Mr_Baggins [ Legend ]
Co wy na to?
Polski dubbing mnie nie interesuje, bo będzie jak zawsze - źle dobrane głosy i deklamowanie jak z bajek dla dzieci. Dubbing to zło!
bisfhcrew [ Bis ]
A w AC II też ma być dubbing, ja myślałem że tylko napisy w pl... ?
Invader01 [ Konsul ]
Dobra, polska wersja już wyszła, więc podniosę temat.

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
Nie ma i nie bedzie polskiego dubbingu w Assaassin's Creed 2 więc nie ma co porównywać. Chwała za to.