GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Porównanie dubbingów AC2

14.11.2009
17:09
[1]

Invader01 [ Konsul ]

Porównanie dubbingów AC2

Do pierwszej części Assassin's Creed'a był filmik z porównaniem polskiego i angielskiego dubbingu. Będzie też też takie coś do drugiej części? Chętnie bym usłyszał jak to wyszło Polakom, bo Anglikom jednak w pierwszej części się niezbyt udało, a na trailerach też nie brzmi jakoś powalająco. Co wy na to?

14.11.2009
17:10
smile
[2]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Co wy na to?

A my na to jak na Lato!

14.11.2009
17:12
[3]

Mr_Baggins [ Legend ]

Co wy na to?

Polski dubbing mnie nie interesuje, bo będzie jak zawsze - źle dobrane głosy i deklamowanie jak z bajek dla dzieci. Dubbing to zło!

14.11.2009
17:29
[4]

bisfhcrew [ Bis ]

A w AC II też ma być dubbing, ja myślałem że tylko napisy w pl... ?

06.12.2009
18:12
[5]

Invader01 [ Konsul ]

Dobra, polska wersja już wyszła, więc podniosę temat.

06.12.2009
18:17
smile
[6]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Nie ma i nie bedzie polskiego dubbingu w Assaassin's Creed 2 więc nie ma co porównywać. Chwała za to.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.