GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HD4850 do sprzedania

11.11.2009
11:51
[1]

Snakepit [ aka Hohner ]

HD4850 do sprzedania



bum! mój własny osobisty ;)

12.11.2009
17:22
[2]

claudespeed18 [ Legend ]

szkoda ze nie z nowszym chłodzeniem to bym licytował :/

[3] bardziej niz o temperature rochodzi mi sie o poziom hałasu a ten to mała suszarka

12.11.2009
17:28
[3]

Snakepit [ aka Hohner ]

1. dawno sprzedane ;)
2. na tym w stresie przy 700Mhz ma 55C

12.11.2009
17:29
smile
[4]

Azerko [ Alone in the wild ]

za 51,00 zł ?

12.11.2009
17:36
[5]

Snakepit [ aka Hohner ]

aukcja zakończona bez odwołania ofert...więc zgodnie z regulaminem allegro, ale cena końcowa niech zostanie moja tajemnicą :) a kupił ja ode mnie kolega z sfd

01.12.2009
18:20
[6]

sebayogi [ Pretorianin ]

ALe taniocha

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.