Snakepit [ aka Hohner ]
HD4850 do sprzedania
bum! mój własny osobisty ;)
claudespeed18 [ Legend ]
szkoda ze nie z nowszym chłodzeniem to bym licytował :/
[3] bardziej niz o temperature rochodzi mi sie o poziom hałasu a ten to mała suszarka
Snakepit [ aka Hohner ]
1. dawno sprzedane ;)
2. na tym w stresie przy 700Mhz ma 55C

Azerko [ Alone in the wild ]
za 51,00 zł ?
Snakepit [ aka Hohner ]
aukcja zakończona bez odwołania ofert...więc zgodnie z regulaminem allegro, ale cena końcowa niech zostanie moja tajemnicą :) a kupił ja ode mnie kolega z sfd
sebayogi [ Pretorianin ]
ALe taniocha