Szymon [ Konsul ]
Forum CM: Kartka Świąteczna
Wesołych Świąt

BamSey [ Generaďż˝ ]
I nawzajem, wszystkiego najlepszego i w dużych ilościach a że nowy rok już za rogiem to życzę Ci aby ten nowy rok był gorszy od następnego ale lepszy od mijającego. Ps.To chyba najciekawsza kartka świąteczna jaką kiedykolwiek dostałem :))))))

Wiggins [ SSiberian Tiger ]
Happy New Year :)