GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Kartka Świąteczna

24.12.2002
15:05
[1]

Szymon [ Konsul ]

Forum CM: Kartka Świąteczna

Wesołych Świąt

24.12.2002
15:11
smile
[2]

BamSey [ Generaďż˝ ]

I nawzajem, wszystkiego najlepszego i w dużych ilościach a że nowy rok już za rogiem to życzę Ci aby ten nowy rok był gorszy od następnego ale lepszy od mijającego. Ps.To chyba najciekawsza kartka świąteczna jaką kiedykolwiek dostałem :))))))

02.01.2003
15:24
smile
[3]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

Happy New Year :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.