MegaX [ Pretorianin ]
R.U.S.E.- 550 klucz do wersji beta!
Zostało już tylko ok. 200, więc jak chcecie to się śpieszcie.
EDIT: Link nie działa więc na Gamezilla wchodzicie i dalej już se znajdziecie

heri peter [ S1braS ]
Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć ten klucz

MegaX [ Pretorianin ]
Yeah!
Mam klucz! Ten kto brał udział niech se sprawdzi na mailu.
PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]
rowniez wygralem klucz:)
thx MegaX ze napisales ze mozna wygrac klucze :)
MegaX [ Pretorianin ]
R.U.S.E. Beta od dzisiaj rano otwarta! Ci co wygrali niech czym prędzej ściągają przez Steama!

Garbol [ Generaďż˝ ]
hooah! Zasysam.
PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]
Na emailu dostalem klucz i zarejestrowalem go na stronie oficjalnej RUSE i dalej co mam robic;p?
MegaX [ Pretorianin ]
Musisz dostac jeszcze jeden, długi klucz. Wpisac go na Steama w "aktywacja produktu w Steam"