GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

R.U.S.E.- 550 klucz do wersji beta!

10.11.2009
15:48
[1]

MegaX [ Pretorianin ]

R.U.S.E.- 550 klucz do wersji beta!

Zostało już tylko ok. 200, więc jak chcecie to się śpieszcie.

EDIT: Link nie działa więc na Gamezilla wchodzicie i dalej już se znajdziecie

10.11.2009
17:32
smile
[2]

heri peter [ S1braS ]

Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć ten klucz

12.11.2009
17:40
smile
[3]

MegaX [ Pretorianin ]

Yeah!

Mam klucz! Ten kto brał udział niech se sprawdzi na mailu.

12.11.2009
17:41
[4]

PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]

rowniez wygralem klucz:)

thx MegaX ze napisales ze mozna wygrac klucze :)

30.11.2009
16:15
[5]

MegaX [ Pretorianin ]

R.U.S.E. Beta od dzisiaj rano otwarta! Ci co wygrali niech czym prędzej ściągają przez Steama!

30.11.2009
16:19
smile
[6]

Garbol [ Generaďż˝ ]

hooah! Zasysam.

30.11.2009
16:33
[7]

PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]

Na emailu dostalem klucz i zarejestrowalem go na stronie oficjalnej RUSE i dalej co mam robic;p?

01.12.2009
12:48
[8]

MegaX [ Pretorianin ]

Musisz dostac jeszcze jeden, długi klucz. Wpisac go na Steama w "aktywacja produktu w Steam"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.