GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

AQQ problem... pomocy!

07.11.2009
12:02
[1]

sychu10 [ Pretorianin ]

AQQ problem... pomocy!

Mam problem z komunikatorem AQQ. Niedawno się przerzuciłem z GG na AQQ. Podczas logowania mam następujący komunikat: "Sprawdź ustawienia konta. Serwer odrzucił Twoje hasło lub nazwę użytkownika" . Szukałem w googlach ale to nic nie dało...
Ktoś wie co zrobić?
Z góry dzięki i pozdrawiam.

07.11.2009
12:27
[2]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Sprawdź ustawienia konta. Masz albo źle wpisane hasło albo login. Ewentualnie robią coś na serwerze jabbera, ale u mnie server aqq.eu działa. Z resztą do działania gg nie musisz być zalogowany do jabbera.

07.11.2009
12:33
[3]

sychu10 [ Pretorianin ]

Login i hasło mam w porządku... używam AQQ od 1-2 tyg. i cały czas mam ten komunikat.

07.11.2009
12:48
[4]

sychu10 [ Pretorianin ]

Dobra temat do zamknięcia... wkurzyłem się i usunąłem konta na aqq i założyłem od nowa i działa ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.