sychu10 [ Pretorianin ]
AQQ problem... pomocy!
Mam problem z komunikatorem AQQ. Niedawno się przerzuciłem z GG na AQQ. Podczas logowania mam następujący komunikat: "Sprawdź ustawienia konta. Serwer odrzucił Twoje hasło lub nazwę użytkownika" . Szukałem w googlach ale to nic nie dało...
Ktoś wie co zrobić?
Z góry dzięki i pozdrawiam.
BossManPL [ Generaďż˝ ]
Sprawdź ustawienia konta. Masz albo źle wpisane hasło albo login. Ewentualnie robią coś na serwerze jabbera, ale u mnie server aqq.eu działa. Z resztą do działania gg nie musisz być zalogowany do jabbera.
sychu10 [ Pretorianin ]
Login i hasło mam w porządku... używam AQQ od 1-2 tyg. i cały czas mam ten komunikat.
sychu10 [ Pretorianin ]
Dobra temat do zamknięcia... wkurzyłem się i usunąłem konta na aqq i założyłem od nowa i działa ;)