
bezlerg66 [ Senator ]
Najnowszy Fraps 3.0 :)
Niedawno wyszła najnowsza wersja znanego programu Fraps 3.0!
Więcej info:
Download:
Poza tym, jest fajna opcja, że można ustawić FPS na pulpicie, dzięki czemu można robić screeny pulpitu :)
HETRIX22 [ PLEBS ]
freeware? wtf? teraz to youtube zostanie zalane nowymi filmikami i filmy bedą buforować 10min :/ jak dla mnie to kiepski interes

bezlerg66 [ Senator ]
Jakie freeware? Cały czas trzeba zarejestrować, żeby zmieniać format i długość filmu, czyli trial.
Dziwne, bo po instalce nadal trzeba rejestra.

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
License: Freeware
Narmo [ nikt ]
HETRIX22 --> Bardziej Demo. Tak jak w wersji 2.x można nagrywać najwyżej 30 sekund filmu i dostanie watermark, a screeny tylko w BMP.

udri [ dybuk ]
Ze screena widzę, że w zakładkach masz strone z serverami non-steam :P

bezlerg66 [ Senator ]
A to już moja sprawa :
Nie zrobiłem tematu po to, żebyście komentowali co mam w przeglądarce, tylko o frapsie. Jak ine macie nic innego do gadania to nie wpisujcie się.
Reavek [ life coach ]
Grać w cs'a na serwerach non steam to aż smutne jest. Zwłaszcza że to strasznie droga gra.
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Reavek--> Też bym wrócił z chęcią na non steam. 100x więcej serwerów z zombie modem było. Teraz znajduje mi kilkanaście...

faner [ Druid Ewenement ]
Właśnie! Teraz granie na Steamie, nie jest takie jak kiedyś, kiedy to się podniecało przed kumplami że ma się steama, a oni non steam.
bezlerg - ty masz Firefoxa, tak? Skąd ściągnąć tą skórkę do Frefoxa?
bezlerg66 [ Senator ]
[10] https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4521
Piszcie na temat frapsa, a nie na temat tego co mam na kompie. Mogę mieć nawet pornusy czy stos pirackich gier i g**no was to obchodzi.