GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najnowszy Fraps 3.0 :)

07.11.2009
11:45
smile
[1]

bezlerg66 [ Senator ]

Najnowszy Fraps 3.0 :)

Niedawno wyszła najnowsza wersja znanego programu Fraps 3.0!

Więcej info:
Download:

Poza tym, jest fajna opcja, że można ustawić FPS na pulpicie, dzięki czemu można robić screeny pulpitu :)


Najnowszy Fraps 3.0 :) - bezlerg66
07.11.2009
11:47
[2]

HETRIX22 [ PLEBS ]

freeware? wtf? teraz to youtube zostanie zalane nowymi filmikami i filmy bedą buforować 10min :/ jak dla mnie to kiepski interes

07.11.2009
11:49
smile
[3]

bezlerg66 [ Senator ]

Jakie freeware? Cały czas trzeba zarejestrować, żeby zmieniać format i długość filmu, czyli trial.

Dziwne, bo po instalce nadal trzeba rejestra.

07.11.2009
11:50
smile
[4]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

License: Freeware

07.11.2009
11:50
[5]

Narmo [ nikt ]

HETRIX22 --> Bardziej Demo. Tak jak w wersji 2.x można nagrywać najwyżej 30 sekund filmu i dostanie watermark, a screeny tylko w BMP.

07.11.2009
11:56
smile
[6]

udri [ dybuk ]

Ze screena widzę, że w zakładkach masz strone z serverami non-steam :P

07.11.2009
11:56
smile
[7]

bezlerg66 [ Senator ]

A to już moja sprawa :

Nie zrobiłem tematu po to, żebyście komentowali co mam w przeglądarce, tylko o frapsie. Jak ine macie nic innego do gadania to nie wpisujcie się.

07.11.2009
11:57
[8]

Reavek [ life coach ]

Grać w cs'a na serwerach non steam to aż smutne jest. Zwłaszcza że to strasznie droga gra.

07.11.2009
12:11
[9]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Reavek--> Też bym wrócił z chęcią na non steam. 100x więcej serwerów z zombie modem było. Teraz znajduje mi kilkanaście...

07.11.2009
12:15
smile
[10]

faner [ Druid Ewenement ]

Właśnie! Teraz granie na Steamie, nie jest takie jak kiedyś, kiedy to się podniecało przed kumplami że ma się steama, a oni non steam.

bezlerg - ty masz Firefoxa, tak? Skąd ściągnąć tą skórkę do Frefoxa?

07.11.2009
12:30
[11]

bezlerg66 [ Senator ]

[10] https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4521

Piszcie na temat frapsa, a nie na temat tego co mam na kompie. Mogę mieć nawet pornusy czy stos pirackich gier i g**no was to obchodzi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.