GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Walka mieczeme

07.11.2009
11:38
[1]

tard18 [ Junior ]

Walka mieczeme

Chcialbym sie dowiedziec czy znacie jakies gry w ktorych walczy sie mieczem. Widok z oczu postaci ofc. I Fajnie gdyby gra byla z 2007+, zeby grafika nie psula mi oczu :). Prosze o szybka odpowiedz, bo weekend sie zaczal a po demol4d2 zachcialo mi sie w takowe gry pograc ^^
Pozdrawiam.

07.11.2009
11:40
[2]

hopkins [ Zaczarowany ]

Niestety nie spelnia warunku 2007+ ale i tak polecam Die By The Sword :)

07.11.2009
11:41
[3]

Kub$ki [ Senator ]

Oblivion https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4343

07.11.2009
11:41
[4]

tard18 [ Junior ]

Ale przeciez tam widok jest zza postaci a mi bardzo zalezy zeby byl z oczu postaci :P

@Edit
Fajnie by bylo gdyby to jeszcze nie bylo takie rpg, wolalbym po prostu siekac ;D
@Down
Ja mowilem o tym Die by the sword btw

07.11.2009
11:44
[5]

Kub$ki [ Senator ]

W Oblivionie możesz grać i z kamerą zza postaci jak i z jej oczu

07.11.2009
11:45
smile
[6]

kluha666 [ Legend ]

Dark Messiah of Might and Magic

07.11.2009
11:45
smile
[7]

Rmoahal [ Konsul ]

Dark Messiah of Might and Magic

07.11.2009
11:46
[8]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[2] xD i Krwiożercze świnie ;) Grało się grało się:D Polecam.

07.11.2009
11:58
[9]

tard18 [ Junior ]

Mi chodzi raczej o cos w stylu gry "WET", tylko zeby widok byl z oczu postaci : /. Zalezy mi na tym zeby po prostu siekacw ladnym stylu i jednym ruchem odcinac dlonie, a nie jak w oblivionie na 3hity wolfa ;x

07.11.2009
12:01
[10]

Choke [ Lets do this! ]

Mount & Blade.

07.11.2009
12:03
smile
[11]

czekers [ Legend ]

Dark Messiah of Might and Magic

07.11.2009
12:05
[12]

tard18 [ Junior ]

W sumie zapomnialem dodac zeby to bylo takie podobno do naszego wieku, a nie takie starozytne, bo te klimaty mnie nie ciagna. Bure, ponure i nudne. Sorry ze taki wybredny jestem ;D.
To teraz zlicze wszystko :
Gra 2007+
Widok z oczu postaci
Cos w okolicach "WET"
Akcja w czyms przyblizonym do naszego wieku (na pewno nie starozytnosc)

07.11.2009
12:13
[13]

N0wak [ Generaďż˝ ]

Red Steel - chyba idealnie to czego szukasz... Z tym ze wyszlo tylko na Wii

07.11.2009
12:30
smile
[14]

KaidAdon [ Konsul ]

Ja polecam Dark Messiah.
Obcinanie łbów, wbijanie miecza w serce etc.
Najbardziej mi się podoba fizyka i możliwości w tej grze np. jest paru osiłków na moście linowym, strzelasz w którąś z lin i wszyscy spadają w efekcie ginąc. :-) Albo jest jakaś antresola z wazonami, kotłami itp. pod nią wojak a Ty podnosisz krzesło, rzucasz w podporę i wszystko leci na Twoją ofiarę. :-) I jeszcze jedno, moje ulubione: jesteś na urwisku, wykonujesz Maigeri (kopnięcie) i Twoja ofiara nie ma już nic do powiedzenia spadając w dół... Możliwości w grze jest naprawdę dużo. Polecam, ze szczerego serca.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.