GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak pozbyć się smrodu fajek z ubrania.

07.11.2009
11:27
[1]

acer5220 [ Centurion ]

Jak pozbyć się smrodu fajek z ubrania.

Hej ! jak można pozbyć się smrodu dymu papierosowego z ubrania jakimiś domowymi sposobami ? Czy wietrzecie wystarczy ? wypsikać jakimiś perfumami ? Mam na to góra dwie godziny. Z góry dzieki za odpowiedzi

07.11.2009
11:30
[2]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

wypierz

perfumy z reguły nic nie dają
ale możesz spróbować TROCHĘ popryskać i przewietrzyć na balkonie/na dworzu

07.11.2009
11:30
[3]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

wyrzuć na balkon jak nie pada - przez dwie godziny w takiej pogodzie powinno je porządnie przemrozić i po zapachu nie będzie śladu.

07.11.2009
11:31
[4]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

no chyba że mieszka w zadymionej okolicy :D to nie będzie ubranie śmierdziało papierosami a dymem z kominów :)

07.11.2009
11:32
smile
[5]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

przestać palić

07.11.2009
11:33
[6]

HETRIX22 [ PLEBS ]

nic nie poradzisz ten smrud jest poprostu za mocny jedyny sposób to wietrzenie w powietrzu czyli przejdz sie jeszcze dodatkowe 10 min z kolegami nim wrócisz do domu

07.11.2009
11:35
[7]

Aegrus [ Konsul ]

Hmm czy pranie ubrań zalicz się do domowego sposobu?
Czy mama sie przyczepi? ;D
Wystaw ubranie na balkon albo się przejdź przez półtorej godziny.

07.11.2009
11:46
smile
[8]

acer5220 [ Centurion ]

Wystawilem na balkon, przez godzinke bedzie sie wietrzyc, a potem spryskam jakims perfumem. Ktos ma jeszcze jakies pomysly ?

07.11.2009
11:46
smile
[9]

MasterDD [ :-D ]

Przewietrzyc i wypryskac.

Ewentualnie spalic :D

07.11.2009
11:47
[10]

bezlerg66 [ Senator ]

Nie pal. Palenie szkodzi zdrowiu. Ojciec znajomego miał operację, bo za dużo palił. Nie wiem dokładnie na co, ale coś z rakiem.

07.11.2009
11:51
[11]

karola-a [ Generaďż˝ ]

w 2h to mozna wyprac i wysuszyc, ewentualnie jak by nie doschlo to suszarka. imo wietrzenie nic nie da.

07.11.2009
11:56
[12]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

bezlerg66 --> nie trzeba być palaczem, żeby ubrania waliły smrodem fajów.

IMO najlepiej wyprać, dobrze wywietrzyć i lekko wypryskać perfumami. I nauczyć znajomych, żeby przy Tobie nie palili.

07.11.2009
12:06
smile
[13]

Deton [ klein Zwerg ]

Zamrozić i wykruszyć.

07.11.2009
12:07
smile
[14]

lez [ Generaďż˝ ]

W pogromcach mitow bylo kiedys, ze spryskali ubrania roztworem wódki i wyprali, o dziwo nie smierdzialo :P

07.11.2009
12:07
smile
[15]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

BossMan - Ale żeby trykać przed powrotem rodziców z bluzą po balkonie to chyba już trzeba być palaczem ; )

07.11.2009
12:10
smile
[16]

faner [ Druid Ewenement ]

zamroź wykrztuś

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.