AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]
Pytanie
Zamawiam sobie Modern Warfare 2 w sklepie Gry-online.
I mam takie pytanie.
Jeżeli wybieram formę płatności: przelew (druczek), to od razu mi wysyłają swój nr. konta na e-malia?
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
dzięki za życzenia
mirencjum [ operator kursora ]
Jak wybierzesz przelew bankowy, to wyskoczy okienko z danymi do przelewu. Nr konta, adres i numer identyfikacyjny itd. Maila też dostaniesz.
AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]
mirencjum- A jeżeli wybieram opcję przesyłka kurierska to płaci się przy odbiorze, tak?
To mam im napisać e-maila? Bo jak dam taką przesyłkę to mi się wyświetlają takie same formy płatności jak przy przesyłce pocztowej.
AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]
up

EryczQ [ Pretorianin ]
Ja też kupywałem grę przez sklep Gry-OnLine i wybrałem przesyłkę pocztową ale lepiej wybierz przesyłkę kurierską. Płacisz przy odbiorze i przyjdzie szybciej niż pocztą. ;]
mirencjum [ operator kursora ]
Nie widzę opcji płatności przy odbiorze.