GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie

07.11.2009
11:13
[1]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Pytanie

Zamawiam sobie Modern Warfare 2 w sklepie Gry-online.
I mam takie pytanie.
Jeżeli wybieram formę płatności: przelew (druczek), to od razu mi wysyłają swój nr. konta na e-malia?

07.11.2009
11:30
[2]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

dzięki za życzenia

07.11.2009
11:46
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Jak wybierzesz przelew bankowy, to wyskoczy okienko z danymi do przelewu. Nr konta, adres i numer identyfikacyjny itd. Maila też dostaniesz.

07.11.2009
11:54
[4]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

mirencjum- A jeżeli wybieram opcję przesyłka kurierska to płaci się przy odbiorze, tak?
To mam im napisać e-maila? Bo jak dam taką przesyłkę to mi się wyświetlają takie same formy płatności jak przy przesyłce pocztowej.

07.11.2009
12:04
[5]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

up

07.11.2009
12:34
smile
[6]

EryczQ [ Pretorianin ]

Ja też kupywałem grę przez sklep Gry-OnLine i wybrałem przesyłkę pocztową ale lepiej wybierz przesyłkę kurierską. Płacisz przy odbiorze i przyjdzie szybciej niż pocztą. ;]

07.11.2009
12:38
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Nie widzę opcji płatności przy odbiorze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.