GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosze o opinie i podpowiedzi

07.11.2009
02:15
[1]

karola-a [ Generaďż˝ ]

Prosze o opinie i podpowiedzi

Zależy mi na podpowiedziach dot. tego napisu pod krową;) Umiejscowienie, kolor(y), czcionka, wielkość itp. Wszelkie sugestie bedzo mile widziane, z góry dziękuje.


Prosze o opinie i podpowiedzi - karola-a
07.11.2009
11:42
[2]

karola-a [ Generaďż˝ ]

up

07.11.2009
11:45
[3]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

IMO za bardzo się zlewa. Albo troszkę większe odstępy między znakami, albo waga czcionki mniejsza.
PS. na albo jakieś efekty 3D, cienie, światła, wytłoczenie, itp.

07.11.2009
12:22
[4]

karola-a [ Generaďż˝ ]

tak lepiej?


Prosze o opinie i podpowiedzi - karola-a
07.11.2009
12:51
[5]

gromusek [ keep Your secrets ]

[4] nie wiadomo z ktorej strony zabrac sie za czytanie napisu

07.11.2009
12:53
[6]

Maziomir [ Generaďż˝ ]

Ogolnie mowiąc - na razie krowa lepsza niż napis. Zupełnie nie wiem jak go czytać i o co w nim chodzi. Może napisz - cow goes mooo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.