karola-a [ Generaďż˝ ]
Prosze o opinie i podpowiedzi
Zależy mi na podpowiedziach dot. tego napisu pod krową;) Umiejscowienie, kolor(y), czcionka, wielkość itp. Wszelkie sugestie bedzo mile widziane, z góry dziękuje.
karola-a [ Generaďż˝ ]
up
BossManPL [ Generaďż˝ ]
IMO za bardzo się zlewa. Albo troszkę większe odstępy między znakami, albo waga czcionki mniejsza.
PS. na albo jakieś efekty 3D, cienie, światła, wytłoczenie, itp.
gromusek [ keep Your secrets ]
[4] nie wiadomo z ktorej strony zabrac sie za czytanie napisu
Maziomir [ Generaďż˝ ]
Ogolnie mowiąc - na razie krowa lepsza niż napis. Zupełnie nie wiem jak go czytać i o co w nim chodzi. Może napisz - cow goes mooo.