GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Steam Half Life 2 Classic

07.11.2009
00:09
[1]

Ronald Rauszer [ Pretorianin ]

Problem z Steam Half Life 2 Classic

Zainstalowałem kiedyś Half Life 2 na steam i wszytko szło cacy i pewnego razu siadł mi komp. Dawno o tym zapomniałem no i teraz mam nowego i chce go zainstalować a wyskakuje mi błąd
there is not enough free disk space to run Steam - a jak zaczynam kombinować z aktywacją w steam to wyskakuje że te hasło zostało już użyte. Co robić???

07.11.2009
00:56
[2]

Snakepit [ aka Hohner ]

there is not enough free disk space to run Steam

rozumiem, że jednak miejsce na HDD masz?

07.11.2009
12:35
[3]

Ronald Rauszer [ Pretorianin ]

Tak

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.