GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego STEAM jest straszny?

06.11.2009
21:53
[1]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Dlaczego STEAM jest straszny?

Dlaczego wszyscy zawsze narzekają na steama? Sam mam tam konto i jedyną wade jaką znalazłem to wymuszone aktualizowanie gier, ale z tego co widze to dużo osób steama spostrzega jaką DUUŻĄ wade. Dlaczego?

06.11.2009
21:53
[2]

herflik26 [ Konsul ]

bo to para

06.11.2009
21:54
smile
[3]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Nie jest straszny, dla ludzi z orginałami i stałym dostępem do internetu to świetna sprawa

[2] :D

06.11.2009
21:54
smile
[4]

bezlerg66 [ Senator ]

[2]

06.11.2009
22:14
smile
[5]

HETRIX22 [ PLEBS ]

[2]

06.11.2009
22:17
smile
[6]

herflik26 [ Konsul ]

any way it was joke gentelmens

06.11.2009
22:46
[7]

HETRIX22 [ PLEBS ]

No dobra wiem że dla piratów steam to trudny orzech do zgryzienia ale widze też dużo osób które niechcą kupić gry przez steama, no co jest najpierw narzekacie a teraz wam paluchy ucieło?

06.11.2009
22:54
[8]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

A Pacsteam do steama to co? Piraci radzą sobie ze wszystkim. Ja tam uważam ze steam jest spoko, osobiście używam go od ponad 3lat :>

06.11.2009
22:58
[9]

SanthiX [ Super Chico ]

Bo przypisuje gry do konta i nie sposób je potem odsprzedać bez straty tegoż.

06.11.2009
23:00
smile
[10]

Selman [ Legend ]

uwielbiam steama!!!

06.11.2009
23:16
[11]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

Ja bym nie miał nic do steama gdyby nie fakt że jakiś rok temu wyłączyli mi bez podstawnie konto, kupiłem sobie pełnoprawnie gry, zarejestrowałem się na steam i zarejestrowałem gry, pograłem pół roku i puch "to konto zostało wyłączone" do dziś nie wiem o co chodzi mogli by przynajmniej wysłać maila z jakiego powodu to zrobili. Co prawda mam teraz drugie konto i mam znacznie więcej gier niż wtedy ale cały czas dokucza mi ten strach że jeszcze raz wyskoczy ten komunikat. Durna para

06.11.2009
23:44
smile
[12]

Flyby [ Outsider ]

..dlatego Steam jest "straszny" bo to są gry "na smyczy" ..i nie tylko one na tej "smyczy" wiszą ale także mój komputer czyli ja ..I nic tu nie pomogą dodatkowe "konfitury" bo ta "smycz" jest nachalna i potrafi narobić kłopotu ..

07.11.2009
11:12
smile
[13]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

bo trzeba ciągle aktualizować gry

07.11.2009
11:16
smile
[14]

eJay [ Quaritch ]

Flyby---->Proponuję założyć kaganiec:)

Steam to świetna sprawa, aczkolwiek ma jedną wadę - gier kupionych na Steamie nie można odsprzedać komuś innemu. Dlatego też jak kupuję jakąś grę to muszę mieć pewność, że mi wystarczy na więcej niż rok (zazwyczaj przeglądam tytuły podatne na modowanie). A tak to czasem grzech nie skorzystać bo są świetne promocje.

Steam był zły kiedyś... Teraz to potężna platforma.

07.11.2009
11:20
[15]

likfidator2 [ Konsul ]

Wady:
1. Trzeba czekać, aż STEAM się połączy z serwerem zanim uruchomimy grę (dla tych co nie mają go w tray'u).
2. brak możliwości sprzedaży pojedynczej gry z konta
3. czasem serwer steam padnie, ja kiedyś przez kilka dni nie mogłem uruchomić steama, ale i tak nie mam tam dużo gier, więc jakoś przeżyłem
4. ceny wyższe niż w sklepie i brak pudełka

Zalety:
1. instaluję go na ilu kompach chcę.
2. nie muszę biegać do sklepu żeby kupić grę(co u mnie oznacza wycieczkę do miasta 50 km)
3. gram bez płyty
4. czasem ciekawe promocje.

07.11.2009
11:27
smile
[16]

Devilyn [ Storm Detonation ]

stałym dostępem do internetu to świetna sprawa

A Ty co łączysz się z netem przez modem Dial-Up?


Poza tym w steamie jest offline mode i tez mozna grać w gry jak się jest odłączyonym od neta (po uprzednim zainstalowaniu i aktywowaniu gry on-line)

07.11.2009
11:29
smile
[17]

kubomił [ Legend ]

[2]

07.11.2009
11:48
[18]

udri [ dybuk ]

A ja tam nie mam nic do Steam'a... są na nim świetne promocje jak na przykład kiedyś był TESIV: Oblivion 75% taniej (albo 50% już nie pamiętam)... no może jest jedna wada - czasami wariuje...

07.11.2009
11:55
[19]

raziel88ck [ Legend ]

Bo w Steam jest Buka

spoiler start
zartuje :P kiedys steam byl klopotliwy, poniewaz net byl znacznie wolniejszy
spoiler stop


Dlaczego STEAM jest straszny? - raziel88ck
07.11.2009
11:57
[20]

buszmen33 [ Konsul ]

Kur*wa w ogóle nie moge teraz cs'a właczyc ŻEL!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.