GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mój pierwszy demotywator !!! :)

06.11.2009
15:05
[1]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

Mój pierwszy demotywator !!! :)

06.11.2009
15:07
[2]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Demot stary, powtarzany x razy :|

06.11.2009
15:07
[3]

yo dawg [ 1979 ]

Łuhu, piękny, moje gratulacje.

06.11.2009
15:10
smile
[4]

N0wak [ Generaďż˝ ]

Co w nim demotywuje?

06.11.2009
15:11
smile
[5]

chyrlok [ Into the Wild ]

Było... ale dalej cieszy.

06.11.2009
15:28
[6]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

tylko mi nie otwieraja sie demotywatory.pl?

06.11.2009
15:29
[7]

raphunder [ Legend ]

Nie tylko tobie.

06.11.2009
15:31
[8]

chyrlok [ Into the Wild ]

Nie tylko wam.

06.11.2009
15:32
[9]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

U mnie też się nie da teraz otworzyć :/

06.11.2009
15:32
smile
[10]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Nie, nie tylko

06.11.2009
15:32
smile
[11]

bezlerg66 [ Senator ]

Wszystko przez tego demota. Wcześniej działały :(

06.11.2009
23:21
[12]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Ale Ci powiem, że masz rację z tym demotem- byłem ze szkołą na wycieczce w Londynie i miejsce zbiórki mieliśmy przed McDonaldem- codziennie przed i po zwiedzaniu wszyscy coś tam jedli :)

06.11.2009
23:25
[13]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Tak mnie to zdemotywowało, że chyba zaraz ze sobą skończę.

06.11.2009
23:29
smile
[14]

Kub$ki [ Senator ]

Stare ale i tak dobre

06.11.2009
23:31
[15]

req_ [ Legend ]

06.11.2009
23:37
smile
[16]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

[15] BUAHAHAHA!!! hehe, dobre!

06.11.2009
23:58
[17]

N2 [ negroz ]

Mam wrażenie, że spora część osób nie rozumie idei 'demotywatora' a co więcej myli go ze zwykłym humorem.

07.11.2009
00:00
[18]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Tak jest już od dawna

07.11.2009
00:17
smile
[19]

karolzzr [ Gunner ]

[15] - Słabe.

07.11.2009
00:29
[20]

Asmodeusz [ Legend ]

[1] - od biedy podejdzie pod demotywator
[15] - to nie jest demotywator tylko zwykly "zabawny obrazek"

07.11.2009
00:44
[21]

Salado. [ Generaďż˝ ]

ojojoj demot musi demotywować ;(( jak jest śmiesznie też jest fajnie, a że obrazki z czarnym tłem nazywa się demotami, to ja na to: i chuj

07.11.2009
00:46
[22]

Dupek. [ Pretorianin ]

* Demotywatorów na głównej: 0 z 9 (9 usunietych przez adm.)
* Punktów za demoty: 148
* Komentarzy: 0
* Punktów za komentarze: 0


Szacun requ. :)

07.11.2009
00:56
[23]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

15 bardzo słabe :(

07.11.2009
00:58
[24]

not-so-easy [ Senator ]

[15] Chujowe na maksa...

07.11.2009
03:07
smile
[25]

Janczes [ You'll never walk alone ]






do glownej mi jeszcze troche brakuje :P

07.11.2009
08:13
[26]

req_ [ Legend ]

Janczes: ostatnie najlepsze ;)
Asmodeusz: yup, to nie jest demotywator.

07.11.2009
08:21
smile
[27]

tankem3 [ Senator ]

wszystkie 3maja Dno...

dam pare ciekawszych



Mój pierwszy demotywator !!! :) - tankem3
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.