Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]
Mój pierwszy demotywator !!! :)
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
Demot stary, powtarzany x razy :|
yo dawg [ 1979 ]
Łuhu, piękny, moje gratulacje.

N0wak [ Generaďż˝ ]
Co w nim demotywuje?

chyrlok [ Into the Wild ]
Było... ale dalej cieszy.
kaczmen [ GINOBILI!!! ]
tylko mi nie otwieraja sie demotywatory.pl?
raphunder [ Legend ]
Nie tylko tobie.
chyrlok [ Into the Wild ]
Nie tylko wam.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
U mnie też się nie da teraz otworzyć :/

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Nie, nie tylko

bezlerg66 [ Senator ]
Wszystko przez tego demota. Wcześniej działały :(
Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Ale Ci powiem, że masz rację z tym demotem- byłem ze szkołą na wycieczce w Londynie i miejsce zbiórki mieliśmy przed McDonaldem- codziennie przed i po zwiedzaniu wszyscy coś tam jedli :)
Chudy The Barbarian [ Legend ]
Tak mnie to zdemotywowało, że chyba zaraz ze sobą skończę.

Kub$ki [ Senator ]
Stare ale i tak dobre
req_ [ Legend ]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
[15] BUAHAHAHA!!! hehe, dobre!
N2 [ negroz ]
Mam wrażenie, że spora część osób nie rozumie idei 'demotywatora' a co więcej myli go ze zwykłym humorem.
Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Tak jest już od dawna

karolzzr [ Gunner ]
[15] - Słabe.
Asmodeusz [ Legend ]
[1] - od biedy podejdzie pod demotywator
[15] - to nie jest demotywator tylko zwykly "zabawny obrazek"
Salado. [ Generaďż˝ ]
ojojoj demot musi demotywować ;(( jak jest śmiesznie też jest fajnie, a że obrazki z czarnym tłem nazywa się demotami, to ja na to: i chuj
Dupek. [ Pretorianin ]
* Demotywatorów na głównej: 0 z 9 (9 usunietych przez adm.)
* Punktów za demoty: 148
* Komentarzy: 0
* Punktów za komentarze: 0
Szacun requ. :)
umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
15 bardzo słabe :(
not-so-easy [ Senator ]
[15] Chujowe na maksa...

Janczes [ You'll never walk alone ]
do glownej mi jeszcze troche brakuje :P
req_ [ Legend ]
Janczes: ostatnie najlepsze ;)
Asmodeusz: yup, to nie jest demotywator.