
Pit17 [ Dolotek ]
Jeśli wiedzielibyście...
ża jakaś egranizacja będzie dobra, to jaki tytuł byście chcieli zobaczyć? :)
Osobiście chciałbym:
- Call of Duty: Modern Warfare
- BioShocka (Tak, tak powstaje, ale niewiadomo czy będzie dobry ^^)
- Half - Life
- Kane & Lynch
- Mafia
- S.T.A.L.K.E.R
Jakie są wasze?
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Resident Evil 5 i Batman: Arkham Asylum ;)
Sc00®pY [ Loler ]
Pacman,ale z jakimś dobrym reżyserem
rethar [ Staszek Szybki !est ]
Pit17 - Kane & Lynch tez ma powstac (z Brucem Willisem)
jeżeli miały by być dobre to:
może Icewind Dale lub Plansescape:Torment

Pit17 [ Dolotek ]
Kane & Lynch ma powstać? Pierwsze słysze, ale dzięki za info. Mam nadzieje, że wyjdzie dobrze..nawet jak na egranizacje.
Igierr [ Im God Of Rock ]
The Sims!!!
ma_ko [ Fanboy Sony ]
hmmmm.... Moze Prince of Persia... albo BG&E
Thun [ Generaďż˝ ]
ma_ko -> Prince of Persia ma premiere w przyszłym roku :]
I trailer nastraja optymistycznie:
Schygneth [ Generaďż˝ ]
KoTOR!!!

/FAN CRY\ [ Konsul ]
hmmm... bombic... hahaha xd
PUNI$HER [ Snajper ]
-MassEffect
-Lost Planet
-Gears of War
-GTA
i Fallout
dawido137 [ tratatat ]
Halo , ale to raczej niemożliwe bo żeby zrobić z tego dobry film trzeba duuuuużo kasy

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
GTA (cała seria), S.T.A.L.K.E.R., F.E.A.R., Fallout (seria), Gothic (seria). Przydałaby się też druga (tym razem porządna) ekranizacja/egranizacja Wiedźmina. Najlepiej w reżyserii Petera Jacksona. :D
Yancy [ Legend ]
Torment
Niestety, rzecz nieprawdopodobna do realizacji
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Seria GTA, Seria Gothic !
chyrlok [ Into the Wild ]
No One Lives Forever 2.
Bibkowicz [ whore ]
Gta: San Andreas
NFS: Most Wanted
STALKER: Shadow Of Chernobyl
ppaatt1 [ Trekker ]
A ja nie chcę egranizacji. Chyba że tylko wykorzystanie uniwersum. Gry są jak filmy, po co oglądać dwa razy to samo? Po za tym fabularnie jakoś zmiatać też pewnie nie będzie.
Za to dobrym właśnie przykładem wykorzystania uniwersum może być STALKER.
Bullzeye_NEO [ 1977 ]
fallout

chyrlok [ Into the Wild ]
Wszyscy widzę napierają na Stalkera a takowy i to wybitny już jest, .
Mr.Eko [ Outlaws To The End ]
Gothic !

matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Stalker i GTA iv

Pit17 [ Dolotek ]
Chyrlok---> Zdaje Mi się, że to jest coś podobnego. Stalkera jako gry nie ma, bo w filmowym nie występuje Striełok, Sidorowicz itp postacie.
Ppaatt1---> A tam gadanie :D Fajnie jest z gry zobaczyć jak wyjdzie jako film. Jest to jednak trochę inne. I jakie 2 razy to samo :P? Tak można powiedzieć jak przechodzi się grę 2 razy to wtedy może być to samo, ale można jednak grać na różne sposoby (Zależy od gry :))

/FAN CRY\ [ Konsul ]
Stalker z 1979 roku nie ma nic wspólnego z Stalker cień czarnobyla ,no hmm poza zbieraniem artefaktów... .Stalker był nakręcony na podstawie powieści braci stugackich ''piknik na skraju drogi''.ale lepjej sami to przeczytajcie...

Mogur [ Srogi Dik ]
SIMS