GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jeśli wiedzielibyście...

06.11.2009
14:11
smile
[1]

Pit17 [ Dolotek ]

Jeśli wiedzielibyście...

ża jakaś egranizacja będzie dobra, to jaki tytuł byście chcieli zobaczyć? :)

Osobiście chciałbym:

- Call of Duty: Modern Warfare
- BioShocka (Tak, tak powstaje, ale niewiadomo czy będzie dobry ^^)
- Half - Life
- Kane & Lynch
- Mafia
- S.T.A.L.K.E.R

Jakie są wasze?

06.11.2009
14:13
[2]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Resident Evil 5 i Batman: Arkham Asylum ;)

06.11.2009
14:15
[3]

Sc00®pY [ Loler ]

Pacman,ale z jakimś dobrym reżyserem

06.11.2009
14:15
[4]

rethar [ Staszek Szybki !est ]

Pit17 - Kane & Lynch tez ma powstac (z Brucem Willisem)

jeżeli miały by być dobre to:
może Icewind Dale lub Plansescape:Torment

06.11.2009
14:18
smile
[5]

Pit17 [ Dolotek ]

Kane & Lynch ma powstać? Pierwsze słysze, ale dzięki za info. Mam nadzieje, że wyjdzie dobrze..nawet jak na egranizacje.

06.11.2009
14:21
[6]

Igierr [ Im God Of Rock ]

The Sims!!!

06.11.2009
14:23
[7]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

hmmmm.... Moze Prince of Persia... albo BG&E

06.11.2009
14:29
[8]

Thun [ Generaďż˝ ]

ma_ko -> Prince of Persia ma premiere w przyszłym roku :]

I trailer nastraja optymistycznie:

06.11.2009
14:40
[9]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

KoTOR!!!

spoiler start
EOT
spoiler stop

06.11.2009
14:41
smile
[10]

/FAN CRY\ [ Konsul ]

hmmm... bombic... hahaha xd

06.11.2009
14:45
[11]

PUNI$HER [ Snajper ]

-MassEffect
-Lost Planet
-Gears of War
-GTA
i Fallout

06.11.2009
14:46
[12]

dawido137 [ tratatat ]

Halo , ale to raczej niemożliwe bo żeby zrobić z tego dobry film trzeba duuuuużo kasy

06.11.2009
14:49
smile
[13]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

GTA (cała seria), S.T.A.L.K.E.R., F.E.A.R., Fallout (seria), Gothic (seria). Przydałaby się też druga (tym razem porządna) ekranizacja/egranizacja Wiedźmina. Najlepiej w reżyserii Petera Jacksona. :D

06.11.2009
14:51
[14]

Yancy [ Legend ]

Torment

Niestety, rzecz nieprawdopodobna do realizacji

06.11.2009
14:52
[15]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Seria GTA, Seria Gothic !

06.11.2009
14:53
[16]

chyrlok [ Into the Wild ]

No One Lives Forever 2.

06.11.2009
15:18
[17]

Bibkowicz [ whore ]

Gta: San Andreas
NFS: Most Wanted
STALKER: Shadow Of Chernobyl

06.11.2009
15:22
[18]

ppaatt1 [ Trekker ]

A ja nie chcę egranizacji. Chyba że tylko wykorzystanie uniwersum. Gry są jak filmy, po co oglądać dwa razy to samo? Po za tym fabularnie jakoś zmiatać też pewnie nie będzie.

Za to dobrym właśnie przykładem wykorzystania uniwersum może być STALKER.

06.11.2009
15:29
[19]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

fallout

06.11.2009
15:33
smile
[20]

chyrlok [ Into the Wild ]

Wszyscy widzę napierają na Stalkera a takowy i to wybitny już jest, .

06.11.2009
15:35
[21]

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]

Gothic !

06.11.2009
15:52
smile
[22]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Stalker i GTA iv

06.11.2009
15:58
smile
[23]

Pit17 [ Dolotek ]

Chyrlok---> Zdaje Mi się, że to jest coś podobnego. Stalkera jako gry nie ma, bo w filmowym nie występuje Striełok, Sidorowicz itp postacie.

Ppaatt1---> A tam gadanie :D Fajnie jest z gry zobaczyć jak wyjdzie jako film. Jest to jednak trochę inne. I jakie 2 razy to samo :P? Tak można powiedzieć jak przechodzi się grę 2 razy to wtedy może być to samo, ale można jednak grać na różne sposoby (Zależy od gry :))

07.11.2009
10:03
smile
[24]

/FAN CRY\ [ Konsul ]

Stalker z 1979 roku nie ma nic wspólnego z Stalker cień czarnobyla ,no hmm poza zbieraniem artefaktów... .Stalker był nakręcony na podstawie powieści braci stugackich ''piknik na skraju drogi''.ale lepjej sami to przeczytajcie...

07.11.2009
10:05
smile
[25]

Mogur [ Srogi Dik ]

SIMS

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.