raziel88ck [ Legend ]
Simlock - ile kosztuje zdjecie i gdzie go zdjac?
Otoz w telefonie mojego ojca jest simlock, jak, gdzie i za ile mozna go zdjac? Czy warto to zrobic czy kupic po prostu nowy telefon.
wysiak [ Legend ]
Zalezy od telefonu.
cred10 [ Pretorianin ]
Wczoraj moja siostra zapłaciła bodajże 40 zł.
matisek14 [ Tak tak, to ja... ]
Z każdego się da samemu, potrzeba tylko trochę umiejętności.
Hard as Stone [ Inkwizytor ]
Zależy jaki to telefon. W innych salonach niż macierzystych koszt takiego zabiegu : do 40 zł.
W autoryzowanych salonach wołają sobie 200-300 zł.
Gdzie to Ci nie powiem bo nie wiem w ogóle gdzie mieszkasz, ale z pewnością każdy punkt obsługi GSM i akcesoriami będzie oferował takie cudo
A czy warto ? Nie wiem ... zależy jaki masz telefon i ile płacisz za rozmowy teraz
raziel88ck [ Legend ]
cred10 - a kto sciagnal tego simlocka?
Nie pamietam jaki dokladnie jest to model, ale wiem, ze jest to Nokia. Mieszkam w kielcach. Telefon jest taki sobie bez aparatu i innych bajerow. Siec era, a moj ojciec chce zmienic na orange. Ogolnie rzec biorac malo korzysta z telefonu i 20zl/25zl miesiecznie to max.
matisek14 [ Tak tak, to ja... ]
Z Nokii można bardzo prosto zdjąć sim locka samemu za pomocą kodu, jeżeli to starszy model.
VOSTOK [ Dungeon Master ]
Spróbuj w komisach na Leonarda (przy skrzyżowaniu z wesołą) i Małej, ew. w serwisie na Jarońskich.
cred10 [ Pretorianin ]
raziel
w Lombardzie, zapłaciła jednak 40 zł
a jeżeli ma telefon bez bajerów to ja bym proponował kupić nowy bo nie opłaca się zbytnio zdejmować w takiej sytuacji :/
chyba, że nie potrzebuje dodatkowych funkcji.