GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Simlock - ile kosztuje zdjecie i gdzie go zdjac?

06.11.2009
13:35
[1]

raziel88ck [ Legend ]

Simlock - ile kosztuje zdjecie i gdzie go zdjac?

Otoz w telefonie mojego ojca jest simlock, jak, gdzie i za ile mozna go zdjac? Czy warto to zrobic czy kupic po prostu nowy telefon.

06.11.2009
13:36
[2]

wysiak [ Legend ]

Zalezy od telefonu.

06.11.2009
13:37
[3]

cred10 [ Pretorianin ]

Wczoraj moja siostra zapłaciła bodajże 40 zł.

06.11.2009
13:37
[4]

matisek14 [ Tak tak, to ja... ]

Z każdego się da samemu, potrzeba tylko trochę umiejętności.

06.11.2009
13:38
[5]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Zależy jaki to telefon. W innych salonach niż macierzystych koszt takiego zabiegu : do 40 zł.
W autoryzowanych salonach wołają sobie 200-300 zł.

Gdzie to Ci nie powiem bo nie wiem w ogóle gdzie mieszkasz, ale z pewnością każdy punkt obsługi GSM i akcesoriami będzie oferował takie cudo

A czy warto ? Nie wiem ... zależy jaki masz telefon i ile płacisz za rozmowy teraz

06.11.2009
13:38
[6]

raziel88ck [ Legend ]

cred10 - a kto sciagnal tego simlocka?

Nie pamietam jaki dokladnie jest to model, ale wiem, ze jest to Nokia. Mieszkam w kielcach. Telefon jest taki sobie bez aparatu i innych bajerow. Siec era, a moj ojciec chce zmienic na orange. Ogolnie rzec biorac malo korzysta z telefonu i 20zl/25zl miesiecznie to max.

06.11.2009
13:41
[7]

matisek14 [ Tak tak, to ja... ]

Z Nokii można bardzo prosto zdjąć sim locka samemu za pomocą kodu, jeżeli to starszy model.

06.11.2009
13:41
[8]

VOSTOK [ Dungeon Master ]

Spróbuj w komisach na Leonarda (przy skrzyżowaniu z wesołą) i Małej, ew. w serwisie na Jarońskich.

06.11.2009
13:42
[9]

cred10 [ Pretorianin ]

raziel
w Lombardzie, zapłaciła jednak 40 zł
a jeżeli ma telefon bez bajerów to ja bym proponował kupić nowy bo nie opłaca się zbytnio zdejmować w takiej sytuacji :/
chyba, że nie potrzebuje dodatkowych funkcji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.