GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie chłodzenie na proca i grafę?

06.11.2009
12:19
[1]

Snakepit [ aka Hohner ]

Jakie chłodzenie na proca i grafę?

Proc i grafa podane w sygnaturce, z procka chce wycisnąć minimum 3,7Ghz a z grafiki ile się da bez v-modów w biosie tak więc jakiś cooler na rdzeń co wytrzyma powiedzmy 750Mhz i jakieś dobre radiatorki na pamięci.

Co możecie polecić do 300zł? Accelero + wiatrak 12cm na grafę i Ac Freezer Pro Rev.2? Albo Karakorum 90?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.