Snakepit [ aka Hohner ]
Jakie chłodzenie na proca i grafę?
Proc i grafa podane w sygnaturce, z procka chce wycisnąć minimum 3,7Ghz a z grafiki ile się da bez v-modów w biosie tak więc jakiś cooler na rdzeń co wytrzyma powiedzmy 750Mhz i jakieś dobre radiatorki na pamięci.
Co możecie polecić do 300zł? Accelero + wiatrak 12cm na grafę i Ac Freezer Pro Rev.2? Albo Karakorum 90?