GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - chodzi Wam ta gra na Windows 7?

06.11.2009
12:12
smile
[1]

shark [ Konsul ]

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - chodzi Wam ta gra na Windows 7?

Kupiłem na Allegro Stalkera. Niestety na moim kompie nie chce działać. Nie udaje mi się zakończyć nawet tej rozmowy z handlarzem na samym początku gry - pojawia się błąd pliku XR_3DA.exe. Próbowałem uruchomić grę w trybie zgodności windows xp sp3 ale efekt jest taki że moglem trochę pograć, nawet wykończyłem bandę na pobliskim parkingu(?), która przetrzymywała jednego ze Stalkerów. W czasie rozmowy z uratowanym Stalkerem gra jednak zaczyna niemiłosiernie zwalniać. Po ponownym uruchomieniu już za każdym razem mam w/w błąd pliku *.exe.
Mój konfig to Core 2 Duo 7400, Radeon 4890, 4GB ramu.
Gra potraktowana najnowszym patchem.
Teraz nie wiem czy gra gryzie się z moim kompem czy z systemem?

06.11.2009
12:18
[2]

grish_em_all [ Legend ]

Nie wiem co może być przyczyną, bo u mnie zarówno Cień Czarnobyla jak i Czyste Niebo działa jak należy, nie musiałem używać żadnych trybów zgodności. Spróbuj takiego patentu, przeinstaluj grę uruchamiając instalator w trybie zgodności, mi taki myk pomógł zainstalować i grać na Win7 w Motorheada :)

06.11.2009
12:31
[3]

shark [ Konsul ]

OK dzieki, przynajmniej wiem że ta gra działa na Win 7. Będę więc dalej kombinował.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.