GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Urodziny Basi :)

06.11.2009
11:10
smile
[1]

promyczek303 [ sunshine ]

Urodziny Basi :)

Nutka ma dziś oczko :)
Basiu ode mnie wszystkiego, wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, pomyślności :)
Żebyś w końcu znalazła tego jedynego, wymarzonego, idealnego pod każdym względem ]:->

Sto lat :*


Urodziny Basi :) - promyczek303
06.11.2009
11:13
smile
[2]

xanat0s [ Wind of Change ]

Wszystkiego najlepszego!

06.11.2009
11:13
[3]

Rebel Mr Spanky [ Generaďż˝ ]

"Żebyś w końcu znalazła tego jedynego, wymarzonego, idealnego pod każdym względem"

Niestety jestem zajęty.

Wszystkiego najlepszego ! Życzę CI zostania sławnym architektem na miarę Normana Fostera lub Zaha hadid !

06.11.2009
11:19
smile
[4]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Najlepszego poznańska pyro! :)

06.11.2009
11:22
smile
[5]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Najlepszego ;)

06.11.2009
11:38
smile
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Wszystkiego Dobrego!

06.11.2009
11:40
[7]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Do stu

06.11.2009
12:15
smile
[8]

Hitmanio [ Legend ]

Haha! Najlepszego nutkaaa! ^ ^

06.11.2009
12:37
[9]

kubinho12 [ Gooner ]

Najlepszości :)

06.11.2009
12:43
smile
[10]

palpe [ Generaďż˝ ]

Najlepszego!

06.11.2009
12:46
[11]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

Najlepszego :)

06.11.2009
12:49
smile
[12]

maviozo [ man with a movie camera ]

Ty sobie w życiu świetnie sama poradzisz, więc w zasadzie jedyne czego można jeszcze życzyć, to zdrowia:)

06.11.2009
12:49
smile
[13]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Najlepszego ;]

06.11.2009
12:52
[14]

Billie Jean M.J. <3 [ Natrzaskany jak automat ]

100 lat nutko !

06.11.2009
12:57
[15]

faner [ Druid Ewenement ]

happy birthday :)

06.11.2009
12:58
smile
[16]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Najlepszego ;)

06.11.2009
13:01
[17]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Happy Birthday!

06.11.2009
13:27
[18]

afen [ Konsul ]

100 lat

06.11.2009
13:54
smile
[19]

Saul Hudson [ Legend ]

Wszystkiego najlepszego :*



Dragon --> masz w pierwszym poście

06.11.2009
13:55
smile
[20]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Najlepszego :) Wiem, że kobiety się o wiek nie pyta, ale jak możesz, to powiedz ile już wiosenek? :D

06.11.2009
13:56
smile
[21]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Najlepszego

Swoją drogą gdzie jest nieśmiertelne " niech wszy z tysiąca wielbłądów ..."

06.11.2009
13:58
smile
[22]

Saul Hudson [ Legend ]

Swoją drogą gdzie jest nieśmiertelne " niech wszy z tysiąca wielbłądów ..."

to mój patent :P
dzisiaj nie będzie zastosowany :)

06.11.2009
13:59
smile
[23]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Wszystkiego Najlepszego! :)

06.11.2009
14:00
[24]

raziel88ck [ Legend ]

Wszystkiego Najlepszego!!11oneoeneoe

06.11.2009
14:02
smile
[25]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Wszystkiego Naj :D ;)


Urodziny Basi :) - Loczek
06.11.2009
14:11
smile
[26]

Gmp3 [ Chuck ]

Sto lat!

06.11.2009
14:22
smile
[27]

yasiu [ Legend ]

=]

06.11.2009
14:28
smile
[28]

Pit17 [ Dolotek ]

STO LAT! STO LAT! Niech żyje nam! NUTKA!

06.11.2009
14:30
smile
[29]

Pl@ski [ Odlotowiec ]

Wszystkiego najlepszego! :)

06.11.2009
14:41
smile
[30]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

Z reguły nie zaglądam do tergo typu wątków ale od każdej reguły jest wyjątek :)
Ten wyjątek chyba głównie za przesłodki głos który słyszałem w filmiku tomazziego.
Wszystkiego naj naj naj i spełnienia marzeń :)

06.11.2009
14:41
smile
[31]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Wszystkiego najlepszego! :*

06.11.2009
14:44
smile
[32]

Kub$ki [ Senator ]

Najlepszego!

06.11.2009
14:44
smile
[33]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

A ja będę oryginalny i się nie dopiszę! Damn, właśnie to zrobiłem...

Najlepszego! :)

06.11.2009
14:52
smile
[34]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Najlepszego babo! :)

06.11.2009
14:58
smile
[35]

Mały eS [ Death from Above! ]

Najlepszego! ;)

06.11.2009
14:58
smile
[36]

kong123 [ Legend ]

100 lat nutka :D

06.11.2009
14:58
smile
[37]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

Goni wilk zająca
Goni wilk zająca
Niech nam żyje
Lat tysiąca :D

06.11.2009
15:08
[38]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Szczęścia, pomyślności Nutka!
Dużo zdrówka.

I na tym się kończą moje "rymy" :D

06.11.2009
17:11
smile
[39]

Łyczek [ Legend ]

Wszystkiego najlepszego ! Zdrowia życzę bo to jest w życiu najważniejsze.

06.11.2009
17:12
smile
[40]

mefsybil [ Legend ]

Niechaj wszy z tysiąca wielbłądów osiądą się na Twym łonie! - by dudka.

06.11.2009
17:13
[41]

Qverty™ [ Legend ]

Wiem, że kobiety się o wiek nie pyta, ale jak możesz, to powiedz ile już wiosenek? :D

Przecie masz napisane:

Nutka ma dziś oczko :)

Czyli domyślam się że 21...nie Smoku, nie masz szans u niej :)

edit. No i wszystkiego najlepszego i wogóle i naj...

06.11.2009
17:25
[42]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Nutka ma dziś oczko :)

O LOL! Nie przeczytałem :P Ale FAIL :P

Czyli domyślam się że 21...nie Smoku, nie masz szans u niej :)

Hah! Nawet o tym nie pomyślałem :D

06.11.2009
17:38
smile
[43]

Vidos [ Legend ]

Również życzę wszystkiego dobrego :)


Urodziny Basi :) - Vidos
06.11.2009
17:40
[44]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Nutkooo --> wszystkiej naj naj naj :) I twoje zdrowie na bliskim spotkaniu gola bedzie wypite. :D:D

06.11.2009
17:45
[45]

nutkaaa [ inz arch Panna B ]

Dziękuję wszystkim za życzenia :)

pro, idealnych facetów nie ma, ale jest taki jeden bliski spełnieniu moich wszystkich wymagań :D
dudi, jestem w szoku, czekałam na te wszy od Ciebie ]:->
Lukis, jak tylko faceta wydeleguje gdzieś i będę miała nocleg w Pń to impreza musi być ;]

06.11.2009
17:50
smile
[46]

zoor!n [ Legend ]

Najlepszego! ;)

06.11.2009
18:23
smile
[47]

Misiak [ Pluszak ]

Hedonistycznej przyjemności oraz mistycznej świadomości :P

06.11.2009
18:27
[48]

Pientashek [ Pretorianin ]

Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia no i mleczka. :)

06.11.2009
18:32
smile
[49]

QrKo_ [ ]

Wszystkiego najlepszego :)

06.11.2009
19:08
smile
[50]

Maziomir [ Generaďż˝ ]

Najlepszego Nutko, pamiętam Cię jeszcze jak pisałaś strasznym szkrabem. A dziś... kobieta! :)
hoho

06.11.2009
20:43
[51]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Najlepszego!

o maziomir to prawdziwy mazio?

chyba nie bo wg. mnie po tak dziecinnym i żałosnym zachowaniu swoim mazio prawdziwy pociął się ze wstydu...

06.11.2009
20:50
smile
[52]

Maziomir [ Generaďż˝ ]

w ogole nie dorasta do własnej legendy
ale prawdziwy, z wina i kości - niczego nie musi gowniarzom udowadniać
dlatego jednak inny - uczciwszy, zmieniony, wyzwolony i luźny, z minusowym rankingiem, takiego możecie zostawić w spokoju

06.11.2009
20:55
[53]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

Najlepszego :)
Ktoś pytał ile lat - 18 oczywiście!

06.11.2009
22:34
smile
[54]

jasonxxx [ Szeryf ]

Wszystkiego najlepszego!

06.11.2009
22:35
[55]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Wszystkiego najlepszego :)

maziomir to prawdziwy mazio?
Tak :P

06.11.2009
22:37
[56]

mefek [ Senator ]

Wszystkiego Najlepszego!

Widziałem że ktoś na forum ma urodziny tego samego dnia co ja, ale nie wiedziałem kto.Teraz już wiem ;)

06.11.2009
22:37
smile
[57]

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]

Wszystkiego najlepszego ;).

06.11.2009
22:37
smile
[58]

mariaczi [ One with everything ]

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!

06.11.2009
22:39
[59]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

Najlepszego Basiu :)

ps. Pozdrów Dantego od Donicy :)

07.11.2009
12:48
[60]

nutkaaa [ inz arch Panna B ]

Jeszcze raz dziękuję :)
mefek, Tobie również wszystkiego naj :)
m1a87z -> przekazałam temu ptasiemu móżdżkowi ale chyba nie zrozumiał :P

07.11.2009
12:50
[61]

gromusek [ keep Your secrets ]

Naj Naj Naj :)

07.11.2009
13:06
smile
[62]

MasheronRychu [ Konsul ]

najlepszego!! :)

07.11.2009
13:39
smile
[63]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Najlepszego oczywiście !

07.11.2009
14:16
smile
[64]

beowulff [ Legend ]

Spoznione ale szczere, sto lat pani B.
:*
:)

07.11.2009
15:25
smile
[65]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Sto lat!

07.11.2009
15:26
[66]

chop [ smiech to zdrowie ]

Wszystkiego najlepsiejszego:)

07.11.2009
15:28
smile
[67]

przemek100 [ Generaďż˝ ]

najlepszego

07.11.2009
15:30
smile
[68]

polak111 [ Legend ]

Wszystkiego dobrego

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.