
promyczek303 [ sunshine ]
Urodziny Basi :)
Nutka ma dziś oczko :)
Basiu ode mnie wszystkiego, wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, pomyślności :)
Żebyś w końcu znalazła tego jedynego, wymarzonego, idealnego pod każdym względem ]:->
Sto lat :*

xanat0s [ Wind of Change ]
Wszystkiego najlepszego!
Rebel Mr Spanky [ Generaďż˝ ]
"Żebyś w końcu znalazła tego jedynego, wymarzonego, idealnego pod każdym względem"
Niestety jestem zajęty.
Wszystkiego najlepszego ! Życzę CI zostania sławnym architektem na miarę Normana Fostera lub Zaha hadid !

Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Najlepszego poznańska pyro! :)

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Najlepszego ;)

mirencjum [ operator kursora ]
Wszystkiego Dobrego!
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Do stu

Hitmanio [ Legend ]
Haha! Najlepszego nutkaaa! ^ ^
kubinho12 [ Gooner ]
Najlepszości :)

palpe [ Generaďż˝ ]
Najlepszego!
pr0gh0stpl [ World With Out End ]
Najlepszego :)

maviozo [ man with a movie camera ]
Ty sobie w życiu świetnie sama poradzisz, więc w zasadzie jedyne czego można jeszcze życzyć, to zdrowia:)

Juvenille [ Generaďż˝ ]
Najlepszego ;]
Billie Jean M.J. <3 [ Natrzaskany jak automat ]
100 lat nutko !
faner [ Druid Ewenement ]
happy birthday :)

DJ Pinata [ Subterranean ]
Najlepszego ;)
Nikos007 [ Liverpool FC ]
Happy Birthday!
afen [ Konsul ]
100 lat

Saul Hudson [ Legend ]
Wszystkiego najlepszego :*
Dragon --> masz w pierwszym poście

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Najlepszego :) Wiem, że kobiety się o wiek nie pyta, ale jak możesz, to powiedz ile już wiosenek? :D

Hard as Stone [ Inkwizytor ]
Najlepszego
Swoją drogą gdzie jest nieśmiertelne " niech wszy z tysiąca wielbłądów ..."

Saul Hudson [ Legend ]
Swoją drogą gdzie jest nieśmiertelne " niech wszy z tysiąca wielbłądów ..."
to mój patent :P
dzisiaj nie będzie zastosowany :)

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]
Wszystkiego Najlepszego! :)
raziel88ck [ Legend ]
Wszystkiego Najlepszego!!11oneoeneoe

Gmp3 [ Chuck ]
Sto lat!

yasiu [ Legend ]
=]

Pit17 [ Dolotek ]
STO LAT! STO LAT! Niech żyje nam! NUTKA!

Pl@ski [ Odlotowiec ]
Wszystkiego najlepszego! :)

Macco™ [ Child Of The Damned ]
Z reguły nie zaglądam do tergo typu wątków ale od każdej reguły jest wyjątek :)
Ten wyjątek chyba głównie za przesłodki głos który słyszałem w filmiku tomazziego.
Wszystkiego naj naj naj i spełnienia marzeń :)

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Wszystkiego najlepszego! :*

Kub$ki [ Senator ]
Najlepszego!

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
A ja będę oryginalny i się nie dopiszę! Damn, właśnie to zrobiłem...
Najlepszego! :)

legrooch [ MPO Squad Member ]
Najlepszego babo! :)

Mały eS [ Death from Above! ]
Najlepszego! ;)

kong123 [ Legend ]
100 lat nutka :D

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
Goni wilk zająca
Goni wilk zająca
Niech nam żyje
Lat tysiąca :D
Serek55 [ Sercio Polski ]
Szczęścia, pomyślności Nutka!
Dużo zdrówka.
I na tym się kończą moje "rymy" :D

Łyczek [ Legend ]
Wszystkiego najlepszego ! Zdrowia życzę bo to jest w życiu najważniejsze.

mefsybil [ Legend ]
Niechaj wszy z tysiąca wielbłądów osiądą się na Twym łonie! - by dudka.
Qverty™ [ Legend ]
Wiem, że kobiety się o wiek nie pyta, ale jak możesz, to powiedz ile już wiosenek? :D
Przecie masz napisane:
Nutka ma dziś oczko :)
Czyli domyślam się że 21...nie Smoku, nie masz szans u niej :)
edit. No i wszystkiego najlepszego i wogóle i naj...
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Nutka ma dziś oczko :)
O LOL! Nie przeczytałem :P Ale FAIL :P
Czyli domyślam się że 21...nie Smoku, nie masz szans u niej :)
Hah! Nawet o tym nie pomyślałem :D
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Nutkooo --> wszystkiej naj naj naj :) I twoje zdrowie na bliskim spotkaniu gola bedzie wypite. :D:D
nutkaaa [ inz arch Panna B ]
Dziękuję wszystkim za życzenia :)
pro, idealnych facetów nie ma, ale jest taki jeden bliski spełnieniu moich wszystkich wymagań :D
dudi, jestem w szoku, czekałam na te wszy od Ciebie ]:->
Lukis, jak tylko faceta wydeleguje gdzieś i będę miała nocleg w Pń to impreza musi być ;]

zoor!n [ Legend ]
Najlepszego! ;)

Misiak [ Pluszak ]
Hedonistycznej przyjemności oraz mistycznej świadomości :P
Pientashek [ Pretorianin ]
Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia no i mleczka. :)

QrKo_ [ ]
Wszystkiego najlepszego :)

Maziomir [ Generaďż˝ ]
Najlepszego Nutko, pamiętam Cię jeszcze jak pisałaś strasznym szkrabem. A dziś... kobieta! :)
hoho
Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Najlepszego!
o maziomir to prawdziwy mazio?
chyba nie bo wg. mnie po tak dziecinnym i żałosnym zachowaniu swoim mazio prawdziwy pociął się ze wstydu...

Maziomir [ Generaďż˝ ]
w ogole nie dorasta do własnej legendy
ale prawdziwy, z wina i kości - niczego nie musi gowniarzom udowadniać
dlatego jednak inny - uczciwszy, zmieniony, wyzwolony i luźny, z minusowym rankingiem, takiego możecie zostawić w spokoju
Sage [ Arbiter Elegantiae ]
Najlepszego :)
Ktoś pytał ile lat - 18 oczywiście!

jasonxxx [ Szeryf ]
Wszystkiego najlepszego!
Glob3r [ Tots units fem força ]
Wszystkiego najlepszego :)
maziomir to prawdziwy mazio?
Tak :P
mefek [ Senator ]
Wszystkiego Najlepszego!
Widziałem że ktoś na forum ma urodziny tego samego dnia co ja, ale nie wiedziałem kto.Teraz już wiem ;)

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]
Wszystkiego najlepszego ;).

mariaczi [ One with everything ]
Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
Najlepszego Basiu :)
ps. Pozdrów Dantego od Donicy :)
nutkaaa [ inz arch Panna B ]
Jeszcze raz dziękuję :)
mefek, Tobie również wszystkiego naj :)
m1a87z -> przekazałam temu ptasiemu móżdżkowi ale chyba nie zrozumiał :P
gromusek [ keep Your secrets ]
Naj Naj Naj :)

MasheronRychu [ Konsul ]
najlepszego!! :)

wlodzix® [ Trup w windzie ]
Najlepszego oczywiście !

beowulff [ Legend ]
Spoznione ale szczere, sto lat pani B.
:*
:)

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Sto lat!
chop [ smiech to zdrowie ]
Wszystkiego najlepsiejszego:)

przemek100 [ Generaďż˝ ]
najlepszego

polak111 [ Legend ]
Wszystkiego dobrego