GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam kolekcję gier. ZNANE TTUŁY. 20 SZT.

06.11.2009
00:36
smile
[1]

beq [ Junior ]

Sprzedam kolekcję gier. ZNANE TTUŁY. 20 SZT.

Dziś do sprzedania mam dużą kolekcje gier(20 szt.), których tytuły każdy gracz zna i uwielbia. Gry idealnie nadają się na prezent dla dziecka, które właśnie dostało komputer lub dla zapalonych graczy, którzy nie boją się wielu godzin spędzonych przed komputerem Poniżej przedstawiam listę gier, każda z nich jest w bardzo dobrym stanie, orginalna i nie intensywnie eksploatowana.

Tytuły gier:

-SWAT 4
-Władca Pierścieni - Powrót Króla
-Tom Clancy's Splinter Cell
-Call Of Duty : United Offensive
-Chrome
-IGI 2 : Covert Strike
-Red Faction
-XIII
-King Kong : Peter Jackson's
-Prince of Persia : Piaski Czasu
-Command & Conquer Renegade
-Exterminacja
-Ghost Masters
-Harry Potter : Mistrzostwa Świata w Quidditchu
-Hidden & Dangerous
-New World Order
-Conflict Desert Storm II : Pustynna Burza
-Pompei
-SimCity 3000
-Disciples II


Cena jak za takie tytuły i w takiej ilości nie jest duża. Polecam. UWAGA: OSOBA KTÓRA WYGRA LICYTACJĘ W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH 4 DNI OD WYSTAWIENIA AUKCJI OTRZYMA 2 DODATKOWE GRY GRATIS

LINK:


Sprzedam kolekcję gier. ZNANE TTUŁY. 20 SZT. - beq
06.11.2009
00:38
[2]

Damian1539 [ Legend ]

Yyyyy 400zł?

06.11.2009
00:44
[3]

beq [ Junior ]

330 :) Faktycznie 400 to przesada. Zmienione i zycze udanych zakupów.

06.11.2009
00:53
[4]

gnoll [ Legend ]

Na 90 % nie sprzedasz tego jako całość - zwłaszcza że raczej drogo sobie liczysz.

Jeżeli chcesz pojedynczo to sprzedać to chętnie kupię Desert Storm 2 i może Hidden & Dangerous.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.