GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CryEngine 2 (Tech)

06.11.2009
00:24
smile
[1]

Nibru [ Pretorianin ]

CryEngine 2 (Tech)



Niezła grafika

06.11.2009
07:46
[2]

mikAS :) [ Senator ]

było , jak mi sie wydaje

06.11.2009
07:56
[3]

PitbullHans [ Legend ]

Dobrze, że już obudziłeś się ze śpiączki.

06.11.2009
08:50
[4]

Snakepit [ aka Hohner ]

- ja tam wole Chrome Engine 4, nie jest tak sztuczny i plastikowy jak CE2/3 :)

06.11.2009
09:54
[5]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Snakepit , chrome Engine 4 jest owszem super , ale budynki wykonane np: w Call Of Juarez BiB który śmiga na Chromie 4 ssą na maksa niestety.
Ale gra ogółem jest wyklepista.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.