
Nibru [ Pretorianin ]
CryEngine 2 (Tech)
Niezła grafika
mikAS :) [ Senator ]
było , jak mi sie wydaje
PitbullHans [ Legend ]
Dobrze, że już obudziłeś się ze śpiączki.
Snakepit [ aka Hohner ]
- ja tam wole Chrome Engine 4, nie jest tak sztuczny i plastikowy jak CE2/3 :)
GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]
Snakepit , chrome Engine 4 jest owszem super , ale budynki wykonane np: w Call Of Juarez BiB który śmiga na Chromie 4 ssą na maksa niestety.
Ale gra ogółem jest wyklepista.