GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przysposobienie Obronne (PO) - pytanko

06.11.2009
00:03
[1]

doniu21 [ Pretorianin ]

Przysposobienie Obronne (PO) - pytanko

Jakie są tradycje przedmiotu Przysposobienia Obronnego (PO) ??

06.11.2009
00:36
smile
[2]

-=BROGI23=- [ Senator ]

W Polsce międzywojennej i do lat 60. XX wieku przedmiot ten nosił nazwę przysposobienie wojskowe (PW). W latach 30. łączył się m.in. ze szkoleniem na specjalnie organizowanych kursach i obozach.

za:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.