Behemoth [ Rrrooaarrr ]
"Jak Cię chapnę to Cię ubije" :D
Beton straszny, ale tego typu "poczucie humoru" do mnie trafia :D.
Możliwe, że było, bo dosyć stare. Niemniej do przypomnienia dla wszystkich.

polak111 [ Legend ]
-A ty duży jesteś?
-Ku*wa, chłopie...
-No bo ku*wa nie wiem jakie auto mam brać
hordziak [ Straight Outta Compton ]
-A Ty duży jestes?
-No kurwa chłopie!!
:D:D

lech2x [ lol noob? ]
hahaha
Beton straszny, ale tego typu "poczucie humoru" do mnie trafia :D.
Do mnie tak samo :
Niektóre teksty zajebiste :
herflik26 [ Konsul ]
dobre hahahaa :D
bezlerg66 [ Senator ]
Dobre :P

jasonxxx [ Szeryf ]
dżizas... :O

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Dziwna rozmowa :) ...
Nie wiedziałem, że z koksem można tak inteligentnie porozmawiać. Oni rozmawiają jak normalni ludzie :)
Śmiesznie.

Macco™ [ Child Of The Damned ]
Dawno niczego ciekawego nie oglądałem/słuchałem w sieci i przy tym po prostu poległem.

Coy2K [ Veteran ]
miażdży :D

©®© [ Generaďż˝ ]
Vito, Vito niebieskim bede jechał :D

karolzzr [ Gunner ]
Mocne :D

delstar [ Generaďż˝ ]
Brawo dla nich - wymieklem

Weakando [ Legend ]
Biedne....

Saul Hudson [ Legend ]
moc

_MaZZeo [ Legend ]
masakra :D