GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mp3/mp4 - tak, tak ,nie znam się na tym ; )

05.11.2009
21:07
smile
[1]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

mp3/mp4 - tak, tak ,nie znam się na tym ; )

Potrzebuję pomocy - przegrzebałem troszkę inne wątki na ten temat i znalazłem takie oto trzy oferty : )





I teraz tak, osobiście najbardziej się waham między iriverem, a Sansą, ale ciągle się zastanawiam - byłbym wdzięczny jakby ktoś łopatologicznie objaśnił plusy/minusy tych marek : )

05.11.2009
21:09
smile
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Bierz iRiver. Mam i jest super :)

05.11.2009
21:10
[3]

kobe47 [ essaywhuman ]

[2] jest prawie super, bo menu jest troszkę nieintuicyjne :>

ale dźwiękowo mistrz, E100 polecam zawsze i wszędzie.

05.11.2009
21:11
[4]

polak111 [ Legend ]

Tylko iRiver, miałem 2 modele i polecam!

05.11.2009
21:17
smile
[5]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Dziękuję serdecznie za pomoc :)

05.11.2009
21:36
smile
[6]

Coy2K [ Veteran ]

niewiele się dorzuce, bo niewiele, ale tez polecam irivera. Miałem kilka modeli między innymi leciwego już SlimX'a (jeszcze na płyty cd :) ale jesli o jakosc dzwieku chodzi to nie ma sobie równych. Niestety cenowo jest czasem bardzo brutalnie i ludzie wolą tańsze creativy

05.11.2009
21:38
[7]

polak111 [ Legend ]

No ale Creative nie ma co nawet rywalizować z iRiverem, to jest różnica kilku klas.

iRiver + dobre słuchawki (chociażby Creative EP630) = miodny dźwięk

05.11.2009
22:40
[8]

Coy2K [ Veteran ]

tyle, że słuchawki creativa są nędzne i nie poleciłbym ich największemu wrogowi

05.11.2009
22:43
[9]

SanthiX [ Super Chico ]

Akurat E100 ponoć odbiega jakością dźwięku od innych modeli iRivera.

05.11.2009
22:45
[10]

k42a_ [ The Blues ]

Sansa.
Mam taką samą, tylko wersja 2gb i jest zajebiście. :)

06.11.2009
05:26
[11]

Katane [ Useful_Idiot_ ]

Z tych to sansa fuze. Jezeli masz wiecej kasy to Sony A826 albo S638 (soniacze maja w zestawie sluchawki EX-82, bardzo dobre, poza tym jakosc dzwieku nalezy do najlepszych na rynku).

06.11.2009
09:47
smile
[12]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Coyak - Kasa nie gra żadnej roli, choćby i to cos miało 600 złotych kosztować : P

Generalnie głównym kryterium jest własnie jakość dźwięku, dlatego najpierw zainteresuję sie tym Soniakiem A826, następny w kolejniości będzie ten iriver : )

Dzięki za pomoc : )

06.11.2009
10:09
[13]

Katane [ Useful_Idiot_ ]

Nie bierz E100, nie wyszedl im mocno. Sam dosc dlugo zastanawialem sie ostatnio nad zakupem odtwarzacza i generalnie wszsycy polecaja Soniaki - mam go od kilku dni i gra bardzo miodnie (lepiej niz Sansa Clip - to samo, co Fuze - i iPod Touch 1gen). Problem jest z dostepnoscia, ja musialem sie sporo naszukac (sensowne ceny sa w euro-rtv-agd). Generalnie lepszym wyborem od A826 jest S638 - ma 4GB wiecej a rozni sie tylko troszke gorsza obudowa i brakiem Bluetooth - ale zanlezc go za sensowna cene (czyli jakies 400 zl) graniczy z cudem. Mozesz tez rozejrzec sie za modelami z serii A72x - to samo, co A82x, ale bez Bluetooth - ale tutaj dostepnosc to juz w ogole jakas masakra. Nie bierz pod uwage woszych modeli Sony - serii E400 i S500 - dodaja mega crapiaste sluchawki i jakosc dzwieku nie jest juz tak dobra. Ew. jezeli iRiver to tylko i7 albo Clix 2.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.